Ascendent wschodzący w Baranie

Istotna planeta: Mars

Cechy charakterystyczne: Ludzie ze znakiem zodiaku wschodzącym w Baranie często są energiczni, asertywni, silni psychicznie i aktywni fizycznie, charyzmatyczni, niezależni, ale też agresywni, kłótliwi, impulsywni, wybuchowi. Często też koncentrują wiele uwagi na sobie, jednak nie z powodu egoizmu, i braku refleksji, czasem ignorancji.

Relacje z innymi: Nie znosisz mieć na sobie jakichkolwiek ograniczeń, nie lubisz, gdy ktoś nakazuje Ci, co masz robić. Twój wybuchowy temperament może czasem przysporzyć Ci kłopotów, dlatego postaraj się zachowywać bardziej taktownie i dyplomatycznie. Zanim podejmiesz jakąś decyzję, zastanów się, a także naucz się wykorzystywać swoją energię do bardziej produktywnych działań. Często w sytuacji bez wyjścia nie umiesz sobie odpuścić i walisz głową w mur. Sądzisz, że jesteś w stanie zburzyć każdy mur. Odnosi się to zarówno do problemów, jak i do ludzi. Kłopoty traktujesz jako wyzwania, lubisz też rywalizację. Jednak szybko się nudzisz, dlatego popracuj nad swoją wytrwałością w dążeniu do celu. Szybko się rozpraszasz, tak samo jak szybko zapalasz się do nowego zadania.

Duchowa lekcja dla Ciebie: Cierpliwość – pamiętaj, aby skończyć to, co zacząłeś, zanim przejdziesz do kolejnego zadania.

Pozostałe ascendenty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *