Horoskop księżycowy

Horoskop 15 listopad 2020

04:57 Jowisz w sekstylu ze Słońcem

Dzisiejszy dzień będzie dla ciebie szczęśliwy. Będziesz czuł pewny siebie i pełen optymizmu. Jest to dobry dzień, by przeistoczyć swoje plany w działania i brać udział w aktywnościach grupowych. Poszerzaj swoje horyzonty i naucz się czegoś nowego. To dobry czas na rozwój, bycie hojnym i opiekuńczym oraz sprawianie innym radości. Zapytaj swojego szefa o podwyżkę, dzisiaj masz duże szansę na pozytywną odpowiedź.

06:03 Księżyc w sekstylu z Jowiszem

Masz dzisiaj w sobie dużo troski, dobroci i chęci spędzania czasu z bliskimi, szczególnie z rodziną. Dzisiaj patrzysz na świat przez różowe okulary i przepełniają cię pozytywne, przyjemne uczucia. Masz szansę na osiągnięcie sukcesu związanego z jedzeniem, produktami domowego użytku, usługami lub nieruchomościami. Z łatwością będziesz komunikować się z kobietami.

06:07 Księżyc w koniunkcji ze Słońcem

Dziś będziesz czuć się ze sobą świetnie. Czujesz, że znasz i rozumiesz siebie. Wiesz, czego pragniesz i potrzebujesz. Skoncentruj się dzisiaj na swoich nieświadomości. Zagłęb się w swoją psychikę i odkryj swoje schematy zachowania, nawyki i przekonania. Popracuj nad tymi elementami swojej osobowości, które ci nie służą.

12:12 Księżyc w sekstylu z Saturnem


16:46 Księżyc wkracza w znak Strzelca


Księżyc

Faza księżyca czwartek  1 styczeń 1970
Nów

Księżyc w znaku
Skorpion i Strzelec

Sprawdź horoskop na inny dzień