Horoskop księżycowy

Horoskop 29 listopad 2020

03:50 Merkury w sekstylu z Jowiszem

Twoja ocena sytuacji będzie dzisiaj perfekcyjna. Działania zaplanowane przez ciebie są przemyślane, szczegółowe i skoncentrowane na wielkich celach. Dużo korzyści przyniesie dziś też podróżowanie, czy to fizyczne, czy mentalne. Jest to idealny na czas na zajęcie się zaległymi sprawami prawnymi, kontraktami, ponieważ dziś moc jest z tobą. Twórz dzisiaj dalekosiężne plany.

08:53 Księżyc w trygonie z Jowiszem

Masz dzisiaj w sobie dużo troski, dobroci i chęci spędzania czasu z bliskimi, szczególnie z rodziną. Dzisiaj patrzysz na świat przez różowe okulary i przepełniają cię pozytywne, przyjemne uczucia. Masz szansę na osiągnięcie sukcesu związanego z jedzeniem, produktami domowego użytku, usługami lub nieruchomościami. Z łatwością będziesz komunikować się z kobietami.

09:32 Księżyc w opozycji do Merkury

Emocje zapewne zaburzą twoją racjonalność. Będziesz miał kłopoty z byciem obiektywnym. Twoje serce mówi ci jedno, a rozum drugie. Oddziel fakty od uczuć. Nieświadome uczucie wychodzą na wierzch. Uważaj na swój problem z podejmowaniem decyzji oraz nadmiernym analizowaniem.

13:48 Księżyc w trygonie z Saturnem


17:15 Księżyc wkracza w znak Bliźniaka


Księżyc

Faza księżyca czwartek  1 styczeń 1970
Pełnia

Księżyc w znaku
Byk i Bliźniak

Sprawdź horoskop na inny dzień