Horoskop księżycowy

Horoskop 13 stycznia 2021

06:00 Księżyc w koniunkcji ze Słońcem

Dziś będziesz czuć się ze sobą świetnie. Czujesz, że znasz i rozumiesz siebie. Wiesz, czego pragniesz i potrzebujesz. Skoncentruj się dzisiaj na swoich nieświadomości. Zagłęb się w swoją psychikę i odkryj swoje schematy zachowania, nawyki i przekonania. Popracuj nad tymi elementami swojej osobowości, które ci nie służą.

12:01 Mars w kwadraturze z Saturnem

Powinieneś kontrolować swoją złość i frustrację, ponieważ to te emocje będą dziś górować nad innymi. Uważaj na siebie, istnieje ryzyko upadku, siniaków, poparzeń. Bądź ostrożny i staraj się wykonywać działania spokojnie. Staraj się dziś skoncentrować na swoich obowiązkach. Nie unikaj tego, bo tylko pogorszysz sprawę. Dzisiaj szybko minie, jutro kolejny, lepszy dzień przed tobą, zatem głowa do góry i nie daj się zmartwieniom.

17:43 Księżyc wkracza w znak Wodnika


23:10 Księżyc w koniunkcji z Saturnem


23:29 Księżyc w kwadraturze z Marsem

Możesz czuć się dzisiaj nerwowo. Łatwo cię dziś zirytować, będziesz szukać zaczepek, szczególnie wśród kobiet, przede wszystkim z matką. Wyluzuj, uspokój się. Twoje emocje buzują, jeśli pozwolisz im przejąć kontrolę mogą cię czekać nie lada kłopoty. Krytykujesz ludzi, nawet kiedy nie zdajesz sobie z tego sprawy. Dzisiaj możesz czuć się atakowany przez innych. Prawdopodobnie jednak tylko tak ci się wydaje. Nie spiesz się. Bądź ostrożny w pobliżu ognia i gorącej wody. Nie daj się swoim chwiejnym nastrojom.

Księżyc

Faza księżyca czwartek  1 styczeń 1970
Nów

Księżyc w znaku
Koziorożec i Wodnik

Sprawdź horoskop na inny dzień