Horoskop urodzeniowy dla Kennedy, John F.

Data narodzin: 1917-05-29, godzina: 15:00
Miejsce urodzenia: Brookline, Massachusetts, Stany Zjednoczone
Ascendent: Waga
Ascendent wschodzący w Wadze

Istotna planeta: Wenus

Cechy charakterystyczne: Osoby urodzone we wschodzie Wagi najczęściej są bardzo czarujące, wyrafinowane, odnoszą się do innych z klasą, atrakcyjne, nie tylko ze względu na wygląd, ale głównie przez urok osobisty. Często są niezdecydowane, jednak lubią współpracować z innymi, są towarzyskie. Ich dusza artystyczna, kreatywność najczęściej ujawnia się w talentach muzycznych.

Relacje z innymi: W relacjach z ludźmi zależy im na usatysfakcjonowani innych. Poszukują uznania oraz wsparcia. Czasami „potrzebują” towarzystwa, nie znoszą spędzać czasu w samotności. Za bardzo starają się o zyskanie uznania, by to zdobyć są w stanie nagiąć własne zasady. Bycie lubianym czy popularnym ma dla nich duże znaczenie. Jednak często zdają się być bardzo skoncentrowani na sobie, egocentryczni. Mają problemy z mówieniem „nie”. Nie radzą sobie, gdy w ich życiu nie ma określonego porządku, harmonii. Pragną, by wszystko było balansowanie. W rozwiązywaniu problemów lub podejmowaniu decyzji pomaga im analizowanie każdej ze stron problemu. Uwielbiają porównywać i odnajdywać analogie. Lubią też dyskutować, potrafią być bardzo dyplomatyczni. Dużą uwagę zwracają na wygląd. Bez żadnego wysiłku potrafią zauroczyć wokół innych.

Duchowa rada: Decyzyjność, szczególnie w bliskich związkach.Planety w domach

Słońce w 8 domu

Powinieneś zmienić swoje samolubne ego poprzez dzielenie się doświadczeniami z innymi na zasadzie wymiany. Lubisz, gdy inni opiekują się Tobą, szczególnie pod względem materialnym. Jesteś osobą stabilną emocjonalnie, czasem trudno odczytać, co czujesz. Pragniesz pracować nad sobą. Finansowo nie masz problemów, możliwe, że trafi Ci się spadek. Możliwe, że interesuje Cię mistycyzm, okultyzm lub zjawiska paranormalne.


Księżyc w 11 domu

Z tą pozycją związana jest popularność wśród kobiet, jako przyjaciół lub partnerów. Jeśli czujesz się przynależny do grupy wzrasta Twoje poczucie bezpieczeństwa. Brak tego powoduje w Tobie napływ negatywnych emocji. Radość sprawia Ci pomaganie i wspieranie swojej grupy. Jej dobro często przedkładasz nad swoje. Jesteś wrażliwy na emocje innych ludzi. Staraj się zdobyć przyjaciół wśród ludzi, z którymi pracujesz. Dzięki temu każde zadanie będzie przyjemniejsza, a rady odnośnie pracy jakie od nich dostaniesz będą cenniejsze niż rady profesjonalistów.


Merkury w 8 domu

Masz talent do analizowania, wyszukiwania informacji. Chcesz poznać przyczyny zachowań. Jesteś urodzonym detektywem. Możesz martwić się o płynność finansową. Nie przesadzaj z plotkowaniem. Interesują cię zagadnienia śmierci, magii, zjawisk paranormalnych.


Wenus w 8 domu

Jesteś osobą wygodnicką, dobrze się czujesz, gdy partner zapewnia Ci komfort i poczucie bezpieczeństwa finansowego. Możliwe, że otrzymasz pieniądze w spadku, dzięki czemu będziesz żyć w luksusie. Brakuje Ci samodyscypliny, lubisz leniuchować, dużą uwagę poświęcasz życiu seksualnemu. Jeśli nie zapanujesz nad swoją naturą, czekają Cię kłopoty. Interesuje Cię leczenie, wróżbiarstwo, tematy dotyczące metafizyki.


Mars w 8 domu

Uwielbiasz poszukiwać, bawić się w detektywa, odkrywać tajemnice. Możesz mieć problemy finansowe, ze względu na nieprzykładanie wagi do pieniędzy. Możliwe, że problemy te miną dzięki małżeństwu lub spadkowi. Pragniesz dzielić się swoimi przeżyciami, doświadczeniami w związku opartym na partnerstwie. Naucz się kontrolować swoje pragnienia, pasje i ujarzmij swoją naturę. Odnajdziesz się w zawodzie związanym z leczeniem i chirurgią.


Jowisz w 8 domu

Jesteś optymistą i darzysz zaufaniem ludzi wokół siebie. Możliwe, że zyskasz pieniądze poprzez małżeństwo, spadek. Jesteś emocjonalna, wykorzystaj tą energię, by pomagać innym.


Saturn w 10 domu

Jesteś osobą niezależną, przedsiębiorczą i dobrze zorganizowaną. Sukces przychodzi do Ciebie powoli dzięki ciężkiej pracy i wytrwałości. Pracuj nad odpowiedzialnością, inaczej możesz przysporzyć sobie wielu kłopotów. Negatywnie na Twoje życie może wpłynąć aroganckie podejście i manipulowanie innych. Nie pal za sobą mostów – kto wie kiedy się przydadzą. Możesz mieć konflikty z jednym z rodziców z powodu rygorystycznego sposobu wychowania lub prób przejęcia kontroli nad Twoim życiem.


Uran w 4 domu

Pragnienie wolności i swobody. Emocjonalne podejście do życia. Niespodziewane zdarzenia – częste przeprowadzki – zmiany miejsca zamieszkania czy ucieczki z domu. Ciągła potrzeba zmian w życiu rodzinnym. Nie interesuje Cię to jak postrzegają Ciebie inni. Niekonwencjonalny sposób myślenia. Trudność w zachowaniu spokoju i gwałtowność w relacjach rodzinnych. Mogą pojawiać się częste kłótnie w rodzinie. W sercu zawsze masz najlepsze intencję. Twój dom często może być miejscem spotkań towarzyskich. Twoi bliscy mogą zastępować Tobie Twoją rodzinę. Uran w czwartym domu może wskazywać również na nieobecność ojca w życiu rodzinnym. W późniejszym wieku oderwanie od świata – rozwijanie zainteresowań w kierunku astrologii czy metafizyki.


Neptun w 10 domu

Masz skłonności do bycia idealistą . Staraj się jednak twardo stąpać po ziemi. Twoja kariera może być związana z pomaganiem innym, sztuką, nauką, szczególnie chemią. Twoje życie zawodowe może być niepewne z przyczyn niezależnych od Ciebie. Możliwe, że czuje się odrzucony przez jednego z rodziców.


Pluton w 9 domu

Masz silnie rozwiniętą intuicję oraz zamiłowanie do religii i filozofii. Pragniesz poznawać przyczyny wszystkiego. Masz skłonności do fanatyzmu, potrafisz być nietolerancyjny wobec przekonań innych. Popracuj nad tym. Możesz cierpieć na tle psychicznym przez zbyt intensywną naukę. Kontroluj swoje pragnienie posiadania racji.

Pozostałe

Chiron w 6 domu
Lilith w 10 domu
Węzeł Płn. w 3 domu
Koło fortuny w 4 domu
Werteks w 8 domu

Planety w znakach

Słońce w Bliźniętach

Jesteś przyjacielski,  inteligentny,  ciekawy świata,  zmienny, rozmowny. Zdarza ci się być też upartym,  dwulicowym,  krytycznym i niecierpliwym. Lubisz pracę,  w której dużo się dzieje. Robisz wiele rzeczy naraz, możliwe że jesteś spóźnialski. Lubisz zbierać zbierać jak najwięcej doświadczeń,  lecz nie zawsze ilość jest równowartością jakości. Szybko się uczysz i umiesz dzielić się zdobytą wiedzą.  Nadajesz się na nauczyciela,  jednak popracuj nad cierpliwością.  Potrzebujesz umysłowej stymulacji,  możliwe,  że często zmieniasz pracę lub partnerów. Dla ciebie trawa jest zawsze zieleńsza u sąsiada. Masz ogromne poczucie humoru,  jesteś duszą towarzystwa.  Irytuje innych tym, że nie dajesz im dokończyć wypowiedzi oraz zmiennością poglądów. Często czujesz emocje. Brak ci też empatii dla uczuć innych. Jesteś typem marzyciela,  masz milion pomysłów,  brak ci jednak wytrwałości,  by je spełnić.


Księżyc w Pannie

Jesteś bardzo wrażliwy, rozważny i nieśmiały, boisz się ukazywać własne uczucia. Nawet jeśli kochasz kogoś bardzo mocno, nie jesteś w stanie otwarcie wyrazić tych emocji. Swoją miłość pokażesz poprzez wspieranie drugiej osoby, docenianie, wyświadczanie przysług. Trudno przyjąć ci wyrazy uznania, miłości, bo czujesz, że nie zasługujesz na to, bądź jesteś przekonany, że intencje nie są prawdziwe. Przez to wydajesz się zdystansowany i zamknięty w sobie, choć tak naprawdę nie jest. Wybacz sobie i innym, że nie spełniają “idealnych” standardów. Pragnienie bycia perfekcyjnymi niszczy twoją drogę do szczęścia. Jesteś powściągliwy, ale można na tobie polegać. Masz też dobrze rozwiniętą intuicję i decyzje podejmujesz w sposób przemyślany i rozsądny. Potrafisz analizować ludzi, sytuacje i znajdywać najszybsze i najskuteczniejsze metody rozwiązywania problemów. Bywasz, jednak zbyt drobiazgowy i czepialski. Rozwiń w sobie tolerancję i pomagaj ludziom, wokół ciebie.


Merkury w Byku

Twój sposób wypowiadania się jest przemyślany, nie często zmieniasz zdanie. Gdy wykonujesz jakieś zadanie jesteś zdeterminowany, praktyczny oraz konserwatywny. Potrafisz zaangażować się w działanie od początku do końca. Uczysz się wolniej od innych, jednak gdy już pojmiesz materiał, bardzo długo go pamiętasz. Nie znosisz, gdy ktoś zmusza Cię do podjęcia szybszej decyzji, szczególnie gdy nie dostałeś zbyt wiele czasu. Wytrwałość to Twoja ogromna zaleta. Uwielbiasz budować. Odnosisz sukcesy, głównie z powodu własnej organizacji i trzymania się zasad. Możliwe, że interesujesz się sztuką, muzyką. Prawdopodobnie śpiewasz, albo jesteś mówcą.


Wenus w Bliźniętach

Przy wyborze partnera kierujesz się  bardziej poczuciem humoru, intelektem oraz umiejętnościami komunikacyjnymi niż wyglądem zewnętrznym. Pragniesz partnera ciekawego świata, przy którym nie będziesz się nudzić. W związku chcesz podzielić się przemyśleniami, odwiedzać nowe miejsca, mieć partnera do długich, zajmujących rozmów. Uwielbiasz przebywać w towarzystwie, flirtować. Nie znosisz, gdy partner jest zazdrosny i zachłanny. Jesteś osobą czarująca, przyjacielską. Możliwe, że  w tym samym czasie potrafisz darzyć uczuciem więcej niż jedną osobę. Potrafisz okazywać swoje emocje za pomocą sztuki, począwszy od poezji po malarstwo. Bardzo często racjonalizujesz własne emocje.


Mars w Byku

Potrafisz być niezwykle zdeterminowany i zaangażowany do obranych sobie celów. Nigdy się nie poddajesz i jesteś bardzo uparty. Jesteś osobą lojalną, jednak zdrady nie wybaczasz. Zazwyczaj jesteś cierpliwy i nie złościsz się bez powodu. Jeśli ktoś zajdzie Ci za skórę, na długo to popamięta. Można na tobie polegać, potrafisz pracować w trudnych warunkach, nie jesteś typem marudy. Lubisz zachowywać w pracy rutynę, wiedzieć o której zaczynasz i kończysz, jakie są Twoje obowiązki. Jesteś zadowolony ze swojej pracy, jeśli zobaczysz jej praktyczne rezultaty. Z drugiej strony, masz w sobie naturę leniucha, uwielbiasz odpoczywać w domu. Czasem trudno ci się zabrać do pracy, jednak gdy się zmotywujesz pracujesz na pełnych obrotach. Twój upór to przydatna cecha, jednak może czasami narobić Ci kłopotów – możesz ominąć wiele ciekawych okazji. Boisz się zmian i to również Cię ogranicza. Problemem w związku może być Twoja zachłanność oraz bycie zazdrośnikiem. Pieniądze są dla Ciebie ważne, bo dają Ci poczucie bezpieczeństwa. Naucz się jednak dzielić..


Jowisz w Byku

Lubisz otaczać się dobrami materialnymi. Dlatego, jeśli ktoś chce Ci podziękować lub docenić powinien pamiętać, że samo słowo nie wystarczy. Lubisz się dzielić tym, co masz. Z natury jesteś ekstrawagancki i skupiony na sobie. Możliwe, że jesteś dość zakotwiczony we własnych przekonaniach, czy wyznaniu. Masz szansę zdobyć majątek, jednak musisz rozważnie planować własne wydatki, inaczej możesz mieć kłopoty. Miłość do słodkości może doprowadzić Cię do nadwagi. Kontroluj to, co jesz i dbaj o swoje zdrowie.


Saturn w Raku

Jesteś bardzo zachowawczy i opiekuńczy wobec swoich najbliższych. Możesz być lękliwy i niepewny siebie z powodu poczucia niekochania, możliwe że przez jednego lub obojga rodziców. To może przełożyć się na twoje problemy wobec wychowaniu własnych dzieci. Jako rodzic możesz być wymagający i dyscyplinujący. Możesz zmagać się z zaburzeniami depresyjnymi.  Nieświadomy lęk przed zranieniem powoduje, że unikasz zaangażowania. Jesteś miły, jednak brakuje ci empatii. Tak bardzo boisz się własnego cierpienia, że nie zauważasz cierpienia innych ludzi. Możliwe, że masz problemy z trawieniem. Staraj się nie pić podczas spożywania posiłków. Powstrzymuj też swój apetyt. Posiadanie ziemi czy zakup domu może przynieść ci poczucie bezpieczeństwa.

Pozostałe

Uran w Wodniku
Neptun w Lwie
Pluton w Raku
Chiron w Rybach


Powrót