Karty do wróżenia

Jakie karty do wróżenia.

Zasada doboru odpowiednich kart jest prosta, po prostu karty do wróżenia wybieramy takie, które nam się podobają, które w jakiś sposób przyciągają naszą uwagę, wzrok.. Musimy czuć, że to właśnie za pomocą tych kart, chcemy komuś wróżyć. Pamiętajmy, że od chwili ich nabycia, stają się one tylko nasze i służą tylko do wróżenia, więc nie pożyczajmy ich nikomu, nie pozwólmy, by używano ich do celów innych, niż wróżenie. Dbajmy o nasze karty, przechowujmy je w specjalnym etui, bądź w zawiniętej chusteczce z delikatnego materiału, np. jedwab.

Oznaczenie kart.

Przed przystąpieniem do wróżenia pamiętajmy, żeby oznaczyć wierzchołki kart, tak by orientować się, gdzie jest góra, a gdzie dół, gdyż karta w zależności od ułożenia ma różne znaczenie. Odwróconej 9 karo, nie interpretujemy przecież tak samo jak 9 karo, która nie jest odwrócona. Proponuję oznaczyć karty drobnymi kropkami, długopisem lub flamastrem.

Odpowiednie warunki do wróżenia.

Pamiętajmy o tym, że wróżenie to czynność niezwykła, wymagająca wewnętrznego wyciszenia i skoncentrowania się na nurtujących nas pytaniach. Należy zadbać o prawidłowy nastrój i wybrać taki moment, w którym nikt ani nic nie zakłóci naszego spokoju. Nie należy wróżyć, gdy zbyt wiele rzeczy nam przeszkadza i w pomieszczeniu znajdują się inne, niepożądane osoby. W pokoju może znajdować się tylko wróżka i osoba, której wróżymy. Wyłączmy na ten czas telefony i inne urządzenia, które mogą nam zakłócić spokój.

Dobrze jest zapalić świeczkę lub kadzidełko, nastawić relaksacyjną muzykę. Przed przystąpieniem do wróżenia należy umyć ręce, jak również po skończeniu seansu.
Zadbajmy o nawiązanie więzi psychicznej z osobą, która przyszła do nas po poradę. Przepowiadając przyszłość innej osobie, pamiętajmy, że nie jesteśmy po to, by ją oceniać, posłużmy się taktem, cierpliwością i dobrą radą. Pamiętajmy, że osobie, która przyszła do nas z prośbą o wróżbę, należy pomóc i wskazać drogę, wyjście z sytuacji i ewentualnie przestrzec przed niebezpieczeństwem. Karty bowiem ostrzegają i doradzają, nie wszystko musi się spełnić.

Inne wskazówki

Uważa sie, że nie należy wróżyć w soboty i niedzielę, osobiście również tego przestrzegam. Po każdym seansie wróżenia, odczekajmy chwilę, zanim zaczniemy wróżyć innej osobie, gdyż jak twierdzą doświadczone wróżki – karty muszą „odpocząć”. Za wróżby nigdy się nie dziękuje, więc uprzedźmy o tym osobę, której będziemy stawiać karty. Nie można zbyt często wróżyć jednej osobie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *