Słońce w Wodniku

Jesteś osobą przyjacielską, oryginalną, otwartą, niezależną. Jesteś nonkonformistą kochającym wolność, naukę i pragnącym pomagać innym ludziom. Bywasz nieprzewidywalny, nietaktowny, buntowniczy, uparty, radykalny oraz ekscentryczny. Uwielbiasz pracować w miejscach pozwalających ci na wolność i wdrażanie własnych pomysłów.Radość sprawia ci dzielenie się zdobytą wiedzą z innymi oraz pomagać. Dlatego praca w grupie to coś idealnego dla ciebie. Jesteś przyjacielski, jednak zdystansowany. Z pozoru wydajesz się być zimny, a w rzeczywistości ludzie nie są ci obojętni. Po prostu patrzysz na ludzi w kontekście całej ludzkości, a nie konkretnych indywiduów. Jesteś wizjonerem, filozofem i idealistą.  Możesz być niezrozumiany przez wielu ludzi, szczególnie w pracy z powodu nowatorskich pomysłów. Masz w sobie wiele determinacji i wytrwałości w dążeniu do celów, jednak twój zapał i energia szybko opadają, co powoduje, że wycofujesz się z wielu projektów. Twój umysł jest ścisły, analityczny. Posiadasz świetną pamięć oraz koncentrację, chociaż czasami masz problem z przyswajaniem wiedzy z powodu tzw. “zawieszenia”

Zazwyczaj dobrze dogadujesz się z innymi ludźmi. Nie lubisz plotek, ani nie jesteś czepialski. Unikasz kłótni, chyba że w obronie jakiejś osoby, idei czy zasad. Nie lubisz ludzi zamkniętych w swoich poglądach. Bywa, że buntujesz się dla samego buntu. Lubisz prowokować innych. Nie lubisz ograniczeń w postaci schematów, harmonogramów, ale w ostateczności potrafisz się przystosować, jednak bywasz spóźnialski.Nie znosisz ludzi zaborczych, ponieważ cenisz sobie wolność. Jeśli ktoś cię zdenerwuje, zazwyczaj bezpośrednio o tym powiesz, bo nie przejmujesz się opinią innych.

W związku pragniesz partnera, który będzie na twoim poziomie intelektualnym, a dzięki temu będziecie mogli wymieniać się poglądami, ideami. Masz obawy przed wejściem w poważny związek, ponieważ bardzo ważna jest dla ciebie niezależność. Jeśli jednak zdecydujesz się na małżeństwo, to będzie to bardzo stabilna relacja. Jesteś wierny i lojalny, ale nie znosisz wyrażać uczuć w miejscach publicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *