Horoskop Strzelec

Horoskop Strzelec (23.11 – 21.12)

Główne cechy charakteru: optymizm, energiczność, niezależność, szczerość, bystrość.
Twoje wady: brak konsekwencji w działaniu, zbytni idealizm, rozrzutność.
Planeta opiekuńcza: Jowisz
Żywioł: Ogień
Najlepsi partnerzy: Strzelec, Wodnik, Lew

Strzelec to prawdziwy poszukiwacz przygód, niezależny, odważny, zuchwały, beztroski, pełen optymizmu i wiary, pozytywnie nastawiony do ludzi, przyjazny i uprzejmy. Strzelce są energiczne, z zapałem idą do przodu, nie oglądają się za siebie, są bezkompromisowe, mają w sobie mnóstwo entuzjazmu, którym zarażają innych. Sprawiedliwi w osądach, wyrozumiali, godni zaufania. Lubią wyzwania, nowe sytuacje i przygody.

Kochają podróże, ciężko im znaleźć swoje miejsce na świecie, są bardzo niespokojne i ciągle gdzieś ich „niesie”. Strzelce są zdolne, ale często niestety także leniwe i niekonsekwentne, mają tysiące pomysłów, łatwo się do czegoś zapalają, ale ich entuzjazm potrafi też szybko opaść. Strzelec to największy optymista spośród innych znaków, lekkoduch, potrafi podnieść na duchu prawie każdego, jego pozytywne myślenie przyciąga do niego masę ludzi. Strzelce nie narzekają na brak przyjaciół, niestety one same ciężko się przywiązują, może dlatego, że wciąż szukają odpowiedniego miejsca dla siebie i często udają się w najróżniejsze zakątki na świcie.

Niestety Strzelce to także zbyt duży idealista, często żyje w świecie fantazji, chodzi z głową w chmurach, łatwo go zwieść i zranić. Osoby spod tego znaku za bardzo ufają innym, często są zbyt naiwni, wierzą w dobre intencje ludzi, co często przysparza im kłopotów. Są bardzo szczerzy, czasami nawet za bardzo, lubią umoralniać, zawsze chcą mieć rację i mają problemy z przyznaniem się do błędu. Strzelce są bardzo rozrzutne, najpierw wydają, dopiero później myślą. W miłości są pełni pasji, namiętności, ale ciężko się przywiązują do drugiej osoby. Często odchodzą bez uprzedzenia. Mają duży temperament, również seksualny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *