Horoskop księżycowy

Horoskop 27 lipiec 2018

07:13 Mars w opozycji do Słońca

Możesz dziś czuć złość do innych ludzi. Pewnie dlatego, że nie chcą robić tego, co Ty lub w taki sposób, jak Ty. Możliwe, że chcesz się na nich zemścić, utrzeć im nosa i vice versa. Tak czy inaczej, frustracja i irytacja jest charakterystyczna dla tego tranzytu. Uważaj na siebie przy gorących obiektach. Nie przebywaj zbyt długo na słońcu i bądź ostrożny w pobliżu piekarnika, kuchenki. Możliwe, że będziesz dziś bardzo wrażliwy i tym samym skłonny do konfliktów. Staraj się zachować spokój, skoncentruj się na pracy albo poćwicz. Nie wchodź w żaden konflikt z przełożonym lub policją.

12:40 Księżyc wkracza w znak Wodnika


17:47 Księżyc w kwadraturze z Uranem


20:47 Księżyc w koniunkcji z Marsem R

Buzuje w tobie dziś wiele emocji oraz masz ogromne pokłady energii. Możesz być dzisiaj bardzo wrażliwy na słowa innych ludzi i przyjmować je jako atak, nawet jeśli w rzeczywistości nikt nie ma takich intencji. Staraj się jednak nie przejmować tym, co mówią inni. Skieruj swoją energię na pomoc innym, najlepiej bliskim. Spędź czas na dworze, pobądź na łonie natury. Dzięki temu uspokoisz myśli i nie będziesz nadmiernie koncentrować się na swoich emocjach. Zapomnij o rzeczach z przeszłości, które zaprzątają twoją głowę. To już minęło i tego nie zmienisz, myśl o tym, co jest teraz. Nie daj się swoim nawykom. Kontroluj swój temperament i język. Bądź uprzejmy, szczególnie dla kobiet.

22:20 Księżyc w opozycji do Słońca

Popracuj dziś nad znalezieniem emocjonalnej równowagi. Możesz mieć problemy w kontaktach z płcią przeciwną, autorytetami lub członkami rodziny. Zapewne będzie to spowodowane nieprzyjemnymi informacjami na swój temat. Wykorzystaj to i wyciągnij z tej krytyki lekcję. Nie masz dziś zbyt wiele siły, zatem unikaj stresu. Postaraj się zrozumieć punkt widzenia drugiej osoby, zanim zaczniesz narzucać jej swój. Wejdź w kontakt ze swoimi emocjami. Uczucia mogą zaburzyć dziś racjonalne myślenie.

Księżyc

Faza księżyca czwartek  1 styczeń 1970
Pełnia

Księżyc w znaku
Wodnik

Sprawdź horoskop na inny dzień