Horoskop księżycowy

Horoskop 19 październik 2018

11:46 Merkury w trygonie z Neptunem R

Daj się dziś ponieść fantazji, zanurz się w swoich marzeniach. Jesteś dziś pełen inpiracji i wyobraźni. Twoja zdolność do wizualizacji będzie dziś niezwykle silna. Zaufaj swojej intuicji. Skoncentruj się na swojej duchowej stronie. Posłuchaj muzyki, która jest inspirująca i podniesie cię na duchu.

13:45 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem

Dziejszy dzień będzie pod znakiem nierealistycznego optymizmu i nierozważnego wydawania pieniędzy. Możliwe z rodziną konflikty na tle światopoglądowym. Możesz mieć też problemy z postrzeganiem prawdy, jeśli za bardzo skupisz się na emocjach. Twoja nadmierna wrażliwość i sentymentalizm mogą wywołać konflikty w twoich bliskich relacjach. Możesz mieć też zaburzoną ocenę sytuacji. Uważaj z nadmiernym objadaniem się. Nie dawaj obietnic, których nie jesteś w stanie pokryć. Nie pozwól też innym, by stali się od ciebie emocjonalnie zależni.

14:27 Księżyc w trygonie ze Słońcem

Dziś poczujesz harmonię emocjonalną. Dzięki temu twoje relacje z kobietami, rodziną, dziećmi ulegną poprawie. Porozmawiaj z bliskimi o swoich uczuciach. Ten tranzyt pomaga wprowadzić równowagę w relacjach z innymi. Dodatkowo będzie łatwiej ci porozumiewać się z innymi.

19:23 Merkury w kwadraturze z Marsem

Możesz być dzisiaj wyszczekany, co zapewne doprowadzi cię do kłopotów. Przemyśl to, co mówisz. Możesz czuć dzisiaj napięcie, pośpiech. Kontroluj swoją nerwową energię oraz impulsywność. Zwolnij, weź kilka głębokich oddechów i zrelaksuj się. Przeczytaj książkę, napisz wiersz i zrozum, że nie musisz korzystać z przemocy werbalnej, aby wymusić na innych jakieś działania. Nie szukaj dziś kłopotów. Nie martw się, one same cię znajdą. Zastanów się, czy warto wszystko komentować. Twoje słowa wpływają na innych bardziej niż myśli. Uważaj podczas jazdy samochodem. Nie daj się zirytować drobiazgom.

22:20 Księżyc wkracza w znak Ryb


23:47 Księżyc w sekstylu z Uranem R


Księżyc

Faza księżyca czwartek  1 styczeń 1970
Wzrastający garb

Księżyc w znaku
Wodnik i Ryby

Sprawdź horoskop na inny dzień