Horoskop księżycowy

Horoskop 07 grudzień 2018

05:11 Księżyc w kwadraturze z Marsem

Możesz czuć się dzisiaj nerwowo. Łatwo cię dziś zirytować, będziesz szukać zaczepek, szczególnie wśród kobiet, przede wszystkim z matką. Wyluzuj, uspokój się. Twoje emocje buzują, jeśli pozwolisz im przejąć kontrolę mogą cię czekać nie lada kłopoty. Krytykujesz ludzi, nawet kiedy nie zdajesz sobie z tego sprawy. Dzisiaj możesz czuć się atakowany przez innych. Prawdopodobnie jednak tylko tak ci się wydaje. Nie spiesz się. Bądź ostrożny w pobliżu ognia i gorącej wody. Nie daj się swoim chwiejnym nastrojom.

05:41 Księżyc w kwadraturze z Neptunem


08:20 Księżyc w koniunkcji ze Słońcem

Dziś będziesz czuć się ze sobą świetnie. Czujesz, że znasz i rozumiesz siebie. Wiesz, czego pragniesz i potrzebujesz. Skoncentruj się dzisiaj na swoich nieświadomości. Zagłęb się w swoją psychikę i odkryj swoje schematy zachowania, nawyki i przekonania. Popracuj nad tymi elementami swojej osobowości, które ci nie służą.

15:11 Mars w koniunkcji z Neptunem

Czujesz się dziś nabuzowany? Zapewne ponosi cię wyobraźnia. Jeśli tak, to świetnie! Wykorzystaj tę energię i skieruj ją na konstruktywne działania, jak prace twórcze. Pozwól swojej wyobraźni poprowadzić cię do nowych obszarów i możliwości. Wykorzystaj energię, by swoje fantazje zmienić w rzeczywistość. Przestań bujać w obłokach, zacznij działać. Skończ ten odwlekany projekt, dokończ malowanie obrazu, przeczytaj wreszcie tę metafizyczną książkę, która zalega na półce. Niektórzy mogą chcieć wzbudzić w tobie współczucie, nie daj się temu. Pamiętaj o faktach. Pomóż komuś potrzebującemu. Może odwiedź chorego przyjaciela, spędź z nim czas, a poprawisz mu humor.

Księżyc

Faza księżyca czwartek  1 styczeń 1970
Nów

Księżyc w znaku
Strzelec

Sprawdź horoskop na inny dzień