Horoskop księżycowy

Horoskop 23 stycze 2021

08:42 Księżyc wkracza w znak Bliźniaka


08:48 Mars w kwadraturze z Jowiszem

Nie jest to dobry dzień na ryzykowanie. Możesz czuć, że masz dziś dużo szczęścia, jednak to tylko przesadny optymizm. Możesz czuć się przyparty do muru i obiecać zbyt wiele. Nie daj się temu, uspokój się i nie oczekuj od siebie zbyt wiele. Pamiętaj, że każdy ma jakieś ograniczenia i każdy czasami czuje się wyczerpany. Wyżyj się poprzez ćwiczenia fizyczne. Przełóż sprawy biznesowe na inny dzień. A dzisiaj przemyśl swoje plany. Nie zachowuj się nierozważnie, inaczej czeka cię wiele wypadków. Bądź cierpliwy. Kontroluj swoje impulsywne popędy.

16:26 Księżyc w trygonie ze Słońcem

Dziś poczujesz harmonię emocjonalną. Dzięki temu twoje relacje z kobietami, rodziną, dziećmi ulegną poprawie. Porozmawiaj z bliskimi o swoich uczuciach. Ten tranzyt pomaga wprowadzić równowagę w relacjach z innymi. Dodatkowo będzie łatwiej ci porozumiewać się z innymi.

17:19 Księżyc w trygonie z Saturnem


20:49 Wenus w sekstylu z Neptunem

Będziesz dziś wrażliwy na uczucia innych ludzi. Pragniesz wyrażać swoją miłość do ludzi, poprzez pomaganie im. Masz dziś świetnie rozwiniętą intuicję oraz wyobraźnię. Wykorzystaj to do kreatywnych działań. Posłuchaj swojego wewnętrznego głosu, a odezwie się do ciebie twoja podświadomość. Masz w sobie dziś dużo empatii, współczucia i zrozumienia, szczególnie dla kobiet, członków rodziny i ludzi w potrzebie.

Księżyc

Faza księżyca czwartek  1 styczeń 1970
Pierwsza kwadra

Księżyc w znaku
Bliźniak

Sprawdź horoskop na inny dzień