Horoskop Księżycowy

Horoskop 21 listopad 2023

12:59 Księżyc wkracza w znak Barana


12:59 Księżyc wkracza w znak Barana


12:59 Księżyc wkracza w znak Barana


12:59 Księżyc wkracza w znak Barana


12:59 Księżyc wkracza w znak Barana


12:59 Księżyc wkracza w znak Barana


12:59 Księżyc wkracza w znak Barana


12:59 Księżyc wkracza w znak Barana


12:59 Księżyc wkracza w znak Barana


12:59 Księżyc wkracza w znak Barana


12:59 Księżyc wkracza w znak Barana


12:59 Księżyc wkracza w znak Barana


12:59 Księżyc w koniunkcji ze Słońcem

Dziś będziesz czuć się ze sobą świetnie. Czujesz, że znasz i rozumiesz siebie. Wiesz, czego pragniesz i potrzebujesz. Skoncentruj się dzisiaj na swoich nieświadomości. Zagłęb się w swoją psychikę i odkryj swoje schematy zachowania, nawyki i przekonania. Popracuj nad tymi elementami swojej osobowości, które ci nie służą.

12:59 Księżyc w koniunkcji z Merkurym

Będziesz dziś potrzebować wyrażać swoje emocje. Jeśli czujesz się zdenerwowany lub smutny możesz mieć problemy w komunikowaniu swoich uczuć innym ludziom. Jeśli jednak twój nastrój jest spokojny, będziesz świetnym słuchaczem, ponieważ potrafisz wczuć się w sytuację drugiego człowieka. Będziesz koncentrować się w rozmowie na wspólnych zainteresowaniach i doświadczeniach.

12:59 Księżyc w koniunkcji z Wenus

Powinieneś czuć się dziś świetnie. Twoje uczucia są zharmonizowane. Dostrzegasz piękno wokół ciebie, co poprawia twój nastrój. Relacje z rodziną będą przepełnione ciepłem. Domowa atmosfera będzie spokojna, przyjemna. Możliwe, że dziś będziesz nadmiernie leniwy, nadwrażliwy i sentymentalny. Uważaj na słodycze. Pohamuj swój apetyt.

12:59 Księżyc w koniunkcji z Marsem

Buzuje w tobie dziś wiele emocji oraz masz ogromne pokłady energii. Możesz być dzisiaj bardzo wrażliwy na słowa innych ludzi i przyjmować je jako atak, nawet jeśli w rzeczywistości nikt nie ma takich intencji. Staraj się jednak nie przejmować tym, co mówią inni. Skieruj swoją energię na pomoc innym, najlepiej bliskim. Spędź czas na dworze, pobądź na łonie natury. Dzięki temu uspokoisz myśli i nie będziesz nadmiernie koncentrować się na swoich emocjach. Zapomnij o rzeczach z przeszłości, które zaprzątają twoją głowę. To już minęło i tego nie zmienisz, myśl o tym, co jest teraz. Nie daj się swoim nawykom. Kontroluj swój temperament i język. Bądź uprzejmy, szczególnie dla kobiet.

12:59 Księżyc w koniunkcji z Jowiszem

Dzisiejszy dzień poświęcony będzie edukacji, kulturze albo religii. To jest idealny czas na zrobienie tego z czym zwlekałeś. Masz dzisiaj szansę na nawiązanie dobrych relacji, czy rozwiązanie konfliktów z innymi ludźmi, szczególnie kobietami. Wykorzystaj ten dzień, aby zadbać o swoje finanse – masz dziś duże szanse na przypływ gotówki. To też dobry czas, by wprowadzić nowe plany w życie. Z drugiej strony, możesz być dzisiaj nadmiernie sentymentalny i przesadzać z objadaniem się oraz piciem alkoholu.

12:59 Księżyc w koniunkcji z Saturnem


12:59 Księżyc w koniunkcji z Uranem


12:59 Księżyc w koniunkcji z Neptunem


12:59 Merkury w koniunkcji ze Słońcem

Dzisiejszy dzień będzie skoncentrowany wokół myślenia. Będziesz dziś małomówny, chyba, że będziesz mieć coś ważnego do powiedzenia. W takim momencie, zapragniesz wysłuchania. Powiedz, co czujesz i daj czas innym na podzielenie się swoimi emocjami. Dzięki temu możesz nauczyć się wielu nowych rzeczy. Będziesz dziś skoncentrowany i bystry.

12:59 Merkury w koniunkcji z Wenus

Będziesz dziś szczególnie wrażliwy na piękno, sztukę, muzykę oraz poezję. Dzień skupiony będzie wokół przyjemnych rozmów i harmonii. Wyraź swoje uczucia bliskim ci osobom. Gonitwa myśli, jaka będzie u ciebie przebiegać przyniesie ci satysfakcję i doda ci energii. Możliwe też krótkie wycieczki, które przebiegną w bardzo przyjemny sposób.

12:59 Merkury w koniunkcji z Marsem

Dzisiaj masz szansę na wykorzystanie swojej energii do konstruktywnych działań natury umysłowej. Zajmij się dziś zaległymi obowiązkami. Twój umysł jest aktywny, przez co możesz mieć problemy z uspokojeniem się. Możliwe, że dziś będziesz czuć napięcie i zdenerwowanie, zatem znajdź dla siebie chwilę, aby wyciszyć się w samotności. Możesz być dzisiaj kłótliwy, niecierpliwy, nieuważny podczas prowadzenia pojazdu, uważaj na to. Nie pozwól, by twoja energiczność spowodowała niefortunne wypadki. Skoncentruj się na tym, co robisz i postaraj się zwolnić. Pamiętaj też dyscyplinie. Czujesz się dzisiaj pewny siebie i asertywny. Jednak nie pozwól, by twoje ego przejęło kontrolę. Staraj się być uprzejmy i wyrozumiały dla innych oraz kontroluj swój temperament. Unikaj też niepotrzebnych plotek.

12:59 Merkury w koniunkcji z Jowiszem

Poszerz dzisiaj swoje horyzonty, świadomość, poprzez odwiedzenie nowych miejsc, zarówno w myślach, jak i w rzeczywistości. Dzisiejszy dzień jest okazją do pogodzenia różnicy zdań między tobą a innymi ludźmi. Masz na to szansę, ponieważ zarówno ty, jak i oni jesteście dziś bardziej otwarci na różne opinie. Możliwe, że czeka cię dzisiaj podróż.

12:59 Merkury w koniunkcji z Saturnem

Twój sposób myślenia będzie dziś skoncentrowany, zorganizowany oraz wnikliwy. Możliwe jednak, że będziesz czuć się zdołowany. Postaraj się rozchmurzyć i spojrzeć na świat przez różowe okulary. Nie jest przecież tak źle, jak ci się wydaje. Skup się na pozytywnych myślach, a odrzuć te negatywne.

12:59 Merkury w koniunkcji z Uranem


12:59 Merkury w koniunkcji z Neptunem

Twój dzień będzie skoncentrowany na bujaniu w obłokach. Ponosi cię dziś wyobraźnia. Interesować cię będą tematy związane z duchowością, sztuką, szczególnie muzyką. Świat postrzegać będziesz w sposób bardziej idealistyczny niż realistyczny. Postaraj się jednak twardo stąpać po ziemi. Przestań fantazjować i nie daj się zwieść innym.

12:59 Wenus w koniunkcji ze Słońcem

Dzisiejszy dzień to dobra okazja, by wyrazić się w kreatywny sposób. Bardziej niż zwykle pragniesz przebywać wśród rzeczy pięknych. Doceniasz sztukę. Zapewne masz też potrzebę przebywania wśród ludzi, których lubisz. Ukażesz dziś swoją ciepłą i przyjacielską naturę. Powstrzymaj się od nadmiernego dogadzania sobie. Warto czasem się rozpieszczać, ale pamiętaj o umiarze. Nie zatrać się w podążaniu za przyjemnościami.

12:59 Wenus w koniunkcji z Marsem

Pragniesz dzisiaj miłości, relacji i obcowania z rzeczami pięknymi i przyjemnymi. To pragnienie jest bardzo silne i związane z płcią przeciwną. Będziesz dziś nadmiernie ekspresywny, zatem pamiętaj o uczuciach innych. Wykorzystaj swoją kreatywną energię i zaangażuj się w artystyczne projekty. Albo zrób wyjątkowy posiłek dla ukochanej osoby. Pilnuj swoich wydatków, dziś zapewne zapragniesz sobie dogadzać. Powstrzymaj też pragnienie na objadanie się słodyczami. Pamiętaj, umiar to podstawa. Nie wdawaj się w niepotrzebne plotkowanie, ani w rywalizację ze znajomymi ci kobietami. Wręcz przeciwnie staraj się emanować ciepłem wśród kobiet. Może zorganizuj jakieś spotkanie z przyjaciółmi. Pamiętaj jednak, by nie wyrażać zbyt mocno i dosadnie swoich opinii, bo możesz być uznany za osobę apodyktyczną i trudną do zniesienia.

12:59 Wenus w koniunkcji z Jowiszem


12:59 Wenus w koniunkcji z Saturnem

Możesz mieć dziś zły nastrój. Nie poprawią go spotkania z ludźmi. Możliwe, że czujesz się niekochany. Pamiętaj, że jeśli chcesz miłości, najpierw sam musisz ją dać. I nie w sposób interesowny. Ufaj sobie i poszukuj w sobie dobra. Jeśli nie jesteś w stanie docenić siebie, to jak docenisz innych? Spodziewaj się chłodu emocjonalnego w związku. Nie martw się, nie potrwa to długo.

12:59 Wenus w koniunkcji z Uranem

Twój dzień będzie skoncentrowany na relacjach z ludźmi. Czujesz się dziś pewnie i atrakcyjnie. To przyciąga innych do ciebie. Wykorzystaj dzisiaj swoją intuicję i kreatywność. Potrzebujesz emocjonalnej wolności, jednak nie podejmuj wielkich decyzji w czasie tego tranzytu. Możliwe, że zakochasz się od pierwszego wejrzenia.

12:59 Wenus w koniunkcji z Neptunem

Ukażesz się dziś światu z romantycznej strony. Czujesz się dziś idealistą, dlatego postaraj się zachować spokój i stąpać mocno po ziemi. Chcesz pomagać innym, jednak nie daj się wykorzystywać. Naucz się odmawiać. To nic złego. Nie pozwól, by twoje fantazjowanie i bujanie w obłokach zaburzyło ci postrzeganie rzeczywistości. Nie pokładaj wszelkich nadziei w konkretnej osobie, czy rzeczy. Bądź uważny. Twoja bujna wyobraźnia świetnie nada się w artystycznych działaniach. Wykorzystaj to, gdy poczujesz, że chcesz odpocząć od codziennej rutyny.

12:59 Mars w koniunkcji ze Słońcem

Zapewne masz dziś dużo energii. Poćwicz zatem na świeżym powietrzu. Unikaj wdawania się w kłótnie, szczególnie ze swoim pracodawcą lub przedstawicielami władzy, na przykład policjantami. Zamiast bronić swojej dumy, skieruj swoją energię na kreatywne działania, może zajmij się swoim ulubionym hobby. To bardzo istotne, by móc wyrażać siebie poprzez konstruktywne działania. Kontroluj swój temperament, czasami nadmiernie się starasz, co nie jest potrzebne. Masz w sobie dużo gniewu. Nie poddawaj się emocjom. Uważaj na siebie wśród gorących przedmiotów. Rozwijaj w sobie pokorę, a swoje ego odłóż na bok.

12:59 Mars w koniunkcji z Jowiszem


12:59 Mars w koniunkcji z Saturnem

Możesz odczuwać dziś sporą frustrację. Wygląda na to, że świat ma zbyt wiele ograniczeń, by pomieścić nadmiar twojej energii. Nie daj się tym emocjom, bo narobisz sobie niepotrzebnych kłopotów. Pamiętaj, że dyscyplina i kontrola mogą przynieść wiele korzyści, szczególnie jeśli masz dużo energii, która jest odpowiednio ukierunkowana. To świetny czas, by wziąć się do pracy. Zajmij się działaniami, które odkładałeś od dłuższego czasu. Uważaj dzisiaj na siebie, możliwe, że przydarzą ci się małe wypadki, potknięcia. Nie działaj na siłę, bądź dzisiaj cierpliwy. Niecierpliwość w stosunku do ograniczeń może spowodować wiele problemów.

12:59 Mars w koniunkcji z Uranem

Dzisiaj skoncentruj się na odprężeniu. To może być trudne, ponieważ twoje ciało i nerwy są dziś nadmiernie aktywne. Nieprzemyślane działania i gorąca głowa mogą spowodować niefortunne wypadki. Uważaj i spowolnij swoje działania. Jedź ostrożnie, nie szarżuj na drodze. Ważne, byś dzisiaj unikał lekkomyślności i pośpiechu. Bądź dzisiaj przygotowany na każdą ewentualność. Możliwe, że twój wewnętrzny buntownik będzie chciał dziś zawitać. Pamiętaj, nie pal za sobą mostów. Kto wie, kiedy się przydadzą? Miej też na uwadze, że inni również potrzebują wolności i niezależności. Zwróć uwagę na swoją skłonność do bycia samolubnym i wymagającym. Możliwe, że będą cię dziś denerwować wszelkie ograniczenia twojej wolności, pamiętaj jednak, że prawdziwa wolność wywodzi się z wnętrza.

12:59 Mars w koniunkcji z Neptunem

Czujesz się dziś nabuzowany? Zapewne ponosi cię wyobraźnia. Jeśli tak, to świetnie! Wykorzystaj tę energię i skieruj ją na konstruktywne działania, jak prace twórcze. Pozwól swojej wyobraźni poprowadzić cię do nowych obszarów i możliwości. Wykorzystaj energię, by swoje fantazje zmienić w rzeczywistość. Przestań bujać w obłokach, zacznij działać. Skończ ten odwlekany projekt, dokończ malowanie obrazu, przeczytaj wreszcie tę metafizyczną książkę, która zalega na półce. Niektórzy mogą chcieć wzbudzić w tobie współczucie, nie daj się temu. Pamiętaj o faktach. Pomóż komuś potrzebującemu. Może odwiedź chorego przyjaciela, spędź z nim czas, a poprawisz mu humor.

12:59 Jowisz w koniunkcji ze Słońcem

Dzisiaj powinieneś czuć żywo i energicznie. Dzięki temu będziesz bardziej witalny, hojny. Będziesz odważniej wyrażać emocje oraz z chęcią rozwijać własną świadomość. To jest idealny czas na poszerzanie własnych horyzontów. Chcesz przebywać wśród ludzi oraz dzielić się pozytywnymi emocjami. Dzięki temu w zamian dostaniesz wiele ciepła. Rozważaj nowe pomysły i poszukuj możliwości zdobywania doświadczenia. Uważaj na nadmierny optymizm, pychę, dogadzanie sobie oraz branie na siebie zbyt wiele.

12:59 Jowisz w koniunkcji z Saturnem

Dzisiaj jesteś skoncentrowany na długofalowych celach. Chcesz połączyć własny rozwój z roztropnością i dobrym zarządzaniem. Dostosuj kwestie praktyczne do swoich filozoficznych ideałów. Dzisiejszy dzień jest szansą na poukładanie spraw prawnych i biznesowych. Odrzuć swoje ograniczenia.

12:59 Jowisz w koniunkcji z Uranem

Dzisiejszy dzień przynosi tobie wzrost tolerancji na odmienne punkty widzenia oraz sposoby życia. Słuchaj intuicji, ponieważ jest dzisiaj bardzo silna. Możliwe, że doświadczysz nawet proroczych snów. Istnieje też szansa na duży przypływ gotówki. Możliwe wielkie zmiany w twoim życiu, prawdopodobnie związane z podróżami lub nowymi refleksjami. Zapragniesz też dzisiaj nawiązywać nowe znajomości.

12:59 Jowisz w koniunkcji z Neptunem

Dzisiaj wzrośnie twoja duchowa świadomość, dostrzeżesz to dzięki poczuciu szczęścia, radości, spokoju. Poczujesz jedność ze światem. Możliwe, że będziesz odczuwać doznania mistyczne. Dzisiejszy dzień będzie pełen emocji i przemyśleń. Pamietaj, że dzisiaj nie jesteś praktyczny i obiektywny. Nie daj się ponieść współczuciu. Możesz odczuwać potrzebę ucieczki. Jeśli tak jest, wykorzystaj to jako okazję do podróży, a nie do korzystania z używek. Nie podejmuj ryzyka finansowego.

12:59 Saturn w koniunkcji ze Słońcem

Ten tranzyt kieruje twoją uwagę na zobowiązania. Możliwe, że czujesz się dziś ograniczany i zapędzony w kozi róg. Nie daj się jednak zwieść tym uczuciom i wypełniaj odpowiedzialnie swoje obowiązki. Zajmij się pracą, a kiedy skończysz poczujesz wolność i spokój. Możesz czuć się dziś zmęczony. Pamiętaj, to nie jest wymówka, by móc sobie odpuścić. Nie zwalaj swoich obowiązków na innych. Uważaj na stany i myśli depresyjne. Jeśli się skoncentrujesz, będziesz w stanie dziś wiele zrobić.

12:59 Saturn w koniunkcji z Uranem


12:59 Saturn w koniunkcji z Neptunem


Księżyc

Faza księżyca czwartek  1 stycze 1970
Pierwsza kwadra

Księżyc w znaku
Baran

Sprawdź horoskop na inny dzień