Wibracja na dziś

Wibracja 2

W dzisiejszym dniu będziesz podatny na irytację i możesz mieć problemy z opanowaniem emocji. Będziesz czuł się rozdrażniony i rozkojarzony, co może być przyczyną błędów w działaniu lub nieprzemyślanych decyzji. Ważne sprawy lepiej załatwiać w innych dniach. Twoja zdolność do współpracy zostanie dziś poddana próbie. Postaraj się dostosować do okoliczności i trzymaj nerwy na wodzy. Wskazana dyplomacja i cierpliwość. Zadbaj o zdrowie i wypoczynek. Dobrze zrobi spacer na świeżym powietrzu lub drobne zakupy.

magia-_1-wibracja

9 komentarzy w artykule “Wibracja na dziś”

 1. Robercik napisał(a):

  Jupi:) będzie dobry dzień

 2. kufel napisał(a):

  jaka to wibracja dnia 2, jak dzisiaj 18? Albo się cos robi dobrze, albo wcale…

  1. Konrad Konrad napisał(a):

   Zapewne chodzi o to że 1+8+3+2+0+1+5 i wtedy wychodzi suma 20 co daje po uproszczeniu wibrację 2. POZDRO

 3. rafus505 napisał(a):

  czy wygram duże kwoty w najbliszych dniach

 4. Joanna Sumeragi napisał(a):

  Tak, na dzisiejszy dzień w południe poczułam mocny przepływ energii, że aż ciarki przeszły mi po plecach:D bardzo przyjemne dreszcze chyba związane z moim partnerem to są te niesamowite wibracje, harmonia itp. Miałam robiony rytuał, zaklęć miłosnych na który rzucono na nas w walentynki,. Odczuwam to od pewnego czasu, efekt wyjdzie dopiero pod koniec tego miesiąca w którym wejdziemy w działanie nowej energii. Mój partner pracuje na wysokim stanowisku kierowniczym w dużej międzynarodowej firmie. Czekam na naszą miłość na poprawę naszej relacji bo coś się ostatnio psuło. Muszę zmienić dotychczasowe swoje życie i w końcu się wyprowadzić z nim. Odciągnąć go od kłopotów i od byłego jego partnera, który ma nie do końca uregulowane stosunki z nim jak sie dowiedziałam o tym całym od wróżki byłam w SZOKU!

 5. Joanna Sumeragi napisał(a):

  Wibracja 4 no to poczułam spadek energii i sił witalnych ale przedtem tak przyjemnie byłam harmonizowana.

 6. Janek_z_Polany napisał(a):

  Super. Byłem strasznym niedowiarkiem ciężko stąpającym po ziemi. Nie chciałem, nie potrafiłem i nie rozumiałem. Traktowałem numerologię jako bujdy wyssane z brudnego palca. A jednak, coś zaskoczyło. Zapoznałem się z numerologią. Zacząłem czytać, chodzić na kursy, dokształcać się. Dzisiaj z czystym sumieniem mogę powiedzieć że się zmieniłem. NUMEROLOGIA jest zaskakująco trafna, uniwersalna i ponadczasowa. Sprawdza się w 80-90%. Jestem zadowolony, że mogę zgłębiać tajniki tej wiedzy.

 7. Edzia napisał(a):

  Wibracja 3 jest również dziś. WSZYSTKO SIĘ ZGADZA ❤

 8. Martyna napisał(a):

  Znam bardzo dobrą kobietę od Tarota i Magii Rytualnej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *