sowilo

S, Ś

Słońce

Sukces, honor, osiągnięte cele, zwycięstwo, chwała, siła życia, zdrowie, pozytywna energia, wzrost, rozwój, urodzajność, obfitość, naprawa, leczenie, gojenie, pełnia, światło, odkrycie, ujawnienie. Duch życia, energia słońca, całość, Słońce jest czczone w prawie wszystkich religiach na świecie. Jest to światło i ciepło symbolizujące życie, wzrost, postęp i wszystko, co dobre. Reprezentuje ruch i energię.

Czas, kiedy siła woli, będzie tobie potrzebna do pozytywnych zmian w twoim życiu, do osiągnięcia zwycięstwa. Pojawienie się tej runy, wskazuje na czas aktywnego działania.
Nieograniczona energia, siła charakteru, zdolność do nauki, dar zrozumienia, dobre zdrowie, witalność. Ta runa jest bardzo dobrze znana jako symbol zwycięstwa, może być również używana jako źródło ataku, ale w znaczeniu pozytywnym, ponieważ jest to siła pochodząca od dobroczynnego słońca. Duchowo Sowilo symbolizuje czystość wizji, zwycięstwo światła nad ciemnością i dobra nad złem. Upomina innych, by używać tej siły do eliminacji zła, nigdy do niecnych czynów.

Masz w sobie moc, dzięki której twoje przedsięwzięcia mają szanse zaowocować w przyszłości. Czeka cię dobra passa i pozytywne podejście do działań, i o tym mówi ta runa, o działaniu właśnie. Wyzbądź się strachu, energia słońca pomoże ci go przezwyciężyć. To nie jest czas na odpoczynek i relaks, szukaj rozwiązań dla Twoich problemów. Rozwiązania tak naprawdę znajdują się w twoim zasięgu.

Cykl – dzień
Kolor – biel/srebro
Drzewo – jałowiec
21 maja 4 czerwca
Polaryzacja – męska

Zastosowanie

Pomaga zdobyć sławę.
Daje siłę przebicia.
Jako amulet zabezpiecza przed wampirami energetycznymi.
Pomaga uwolnić się od nałogów.
Rozjaśnia umysł, pomaga w nauce.
Działa energetyzująco.

Zdrowie

Pomaga przy chorobach dróg oddechowych.
Stosowana przy zaburzeniach pamięci.
Reguluje pracę trzustki.
Pomaga przy odmrożeniach.
Wyrównuje przepływ energii w organizmie.
Wzmacnia serce.
Wzmacnia witalność, regeneruje siły.
Nie stosować przy gorączce.

Stosować bardzo ostrożnie, ponieważ jest to bardzo silna runa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *