Horoskop Skorpion

Horoskop Skorpion (24.10 – 22.11)

Główne cechy charakteru: tajemniczość, silna wola, ambicja, indywidualizm.
Twoje wady: krytycyzm, zamykanie się w sobie, mściwość, nadmierna zazdrość o partnera.
Planeta opiekuńcza: Pluton
Żywioł: Woda
Najlepsi partnerzy: Rak, Ryby, Strzelec.

Skorpion to tajemnicza osoba. Ludzie spod tego znaku często mają bardzo skomplikowane natury, zmienne charaktery, są pełne sprzeczności. Cechuje ich pewność siebie, pomysłowość, pasja, ambicja. Skorpion wysoko mierzy, dąży do zaspokojenia swoich ambicji uparcie, wytrwale i jest w stanie wiele poświęcić, by osiągnąć swoje cele.

Skorpion jest uważany za kontrowersyjny, wręcz dziwny znak zodiaku. Ludzie Skorpiony są nieprzewidywalni, chodzą własnymi ścieżkami, nie słuchają rad innych, ważne decyzje podejmują samodzielnie. Indywidualiści, silne osobowości, jednakże o bardzo zawiłym charakterze. Skorpiony nie lubią się zwierzać, są niesamowicie skryte, potrafią zaskakiwać, ich nieobliczalność czasami przeraża.

Okazywanie uczuć przychodzi Skorpionowi z wielkim trudem. Ma on duży temperament seksualny, ta sfera życia jest dla niego ogromnie ważna. Skorpiony lubią zaspokajać swoje potrzeby cielesne, dobrze zjeść i zabawić się. W uczuciach jest powściągliwy, ciężko go zrozumieć, jednak jak już się naprawdę zakocha, to jest oddany i czuły, gotowy do poświęceń. Osoby w tym znaku są bardzo zazdrosne o partnera, co może być trudne do zniesienia dla tej drugiej osoby. Skorpion nie wybacza doznanych krzywd, jest bardzo pamiętliwy, wymagający, krytyczny, często się dąsa, milknie i ciężko go wtedy rozgryźć, bo Skorpiony są raczej oszczędne w słowach. Gdy trzeba, to walczy zacięcie i nie odpuści, póki nie uzyska tego, czego pragnie. Nie znosi kontroli, podporządkowania, ma cechy przywódcze, wrodzony magnetyzm i siła osobowości sprawiają, że ludzie słuchają jego poleceń.

Jeden komentarz w artykule “Horoskop Skorpion”

  1. Zori pisze:

    super! Horoskop dla skorpiona. Skorpion jak JA!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Abra

Tarot Miłości

Wróżba z kart Tarota w oparciu o rozkład krzyż celtycki.

Tarot

Postaw Tarota

Horoskop na dziś Horoskop na dziś

Sprawdź co Cię dzisiaj czeka
24 maj 2024

Sprawdź
Faza Księżyca Faza Księżyca

Sprawdź fazę Księżyca na dziś

Sprawdź
Horoskop na dziś Wibracja na dziś

Dzisiejszy dzień upłynie w wibracji liczby jeden. Poczujemy bardzo silny przypływ energii, będziemy wykazywać większą inicjatywę w wielu dziedzinach. Bardzo dobry dzień na rozpoczynanie ważnych przedsięwzięć, podejmowanie decyzji, wdrażanie w życie nowych planów. Czeka nas wiele nowych wydarzeń, dużo kontaktów z ludźmi. Dzisiejsza wibracja jedynki, sprzyja kupowaniu i sprzedaży. Tego dnia najlepiej polegać na sobie. Dobry dzień na nowe działania, na przykład na  rozpoczęcie diety

Horoskop na dziś Magiczne Ciasteczko
Ufając sobie wzajemnie mamy poczucie pewności ,że nie zwariujemy