Horoskop numerologiczny

Odkryj swój horoskop numerologiczny

Horoskop numerologiczny na dowolny rok. Sprawdź co szykuje dla Ciebie los!

Oblicz Twój Numerologiczny Rok Osobisty:

Według numerologii życie człowieka wyznaczają 9-letnie cykle. Obliczając swój Osobisty Rok możemy dowiedzieć się co czeka nas w danym roku numerologicznym, mianowicie jakie pojawia się przed nami możliwości, wyzwania i zagrożenia, na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę, czego się wystrzegać, nad czym popracować, co zmienić.

Każdy Osobisty Rok numerologiczny cechuje różnorodna energia i specyfika. W zależności od tego, z jaką wibracją liczbową mamy do czynienia, możemy napotkać różne okoliczności i wyzwania w danym roku. Niezwykle ważnym, przełomowym momentem staje się czas przejścia z 9 Roku Osobistego w 1 Rok Osobisty. Rok wibracji liczby 9 zamyka stary, trwający 9 lat cykl i pozwala przejść do nowego cyklu, czyli do 1 roku osobistego, w którym otwierają się nowe szanse i możliwości.

Uwaga! Nowy Rok Osobisty zaczyna się w dniu naszych urodzin! Czyli! W 2015 roku osoba urodzona 12 lutego 1977, rozpocznie swój nowy rok osobisty z dniem 12 lutego 2015 roku. Osoba urodzona 22 listopada 1984 rozpoczyna swój nowy rok osobisty 2015, dokładnie w dniu 22 listopada 2015 roku. Rok Osobisty będzie trwał aż do roku przyszłego (czyli w ostatnim przykładzie do 21 listopada 2016 roku).

A w jakim roku numerologicznym Ty się znajdujesz? Żeby poznać swój Rok Osobisty nie wystarczy użyć tylko liczby danego roku. Do wyliczeń potrzebny będzie dzień i miesiąc Twojego urodzenia. Sprawdź poniżej!

Jak obliczyć swój Osobisty Rok Numerologiczny?

Najpierw dodajemy nasz dzień urodzenia i miesiąc urodzenia. Następnie dodajemy sumę cyfr danego roku numerologicznego.

Prześledźmy to na przykładzie osoby urodzonej 15 lipca 1984. Do obliczeń potrzebny nam dzień i miesiąc urodzenia, czyli:

1 + 5 + 7 = 13 = 4 (bo 1 + 3 = 4). Osobistą liczbą urodzenia jest więc liczba 4.

Pamiętajmy by wynik dodawania redukować do jednej liczby, np. 45=9, 23=5, 17=8 itp.

Następnie do osobistej liczby urodzenia (czyli 4) dodajemy liczbę danego roku, w przypadku numerologicznego 2015 roku jest to liczba 8.

8+4=12=3

Osobistym rokiem osoby urodzonej 15.07.1984 jest więc Rok Osobisty 3. rozpocznie się on 15 lipca 2015 roku i będzie trwał aż do 14 lipca następnego roku 2016).

Jeśli nasze daty urodzenia przypadają na późniejsze miesiące (np. Sierpień, październik, grudzień itp), zwróćmy uwagę, że nowy Rok Osobisty zacznie oddziaływać dużo później niż w przypadku osób urodzonych we wcześniejszych miesiącach.

Sprawdź, jakie wydarzenia, okoliczności niespodzianki szykuje dla Ciebie Twój Rok Osobisty!

3 komentarzy w artykule “Horoskop numerologiczny”

 1. izabela pisze:

  17.10.1983 Izabela
  1.11.1977 Paolo
  Dziekuje

 2. Agnieszka pisze:

  Czy wygram w lotto w tym roku

 3. Czy wygram w lotto w tym roku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Abra

Tarot Miłości

Wróżba z kart Tarota w oparciu o rozkład krzyż celtycki.

Tarot

Postaw Tarota

Horoskop na dziś Horoskop na dziś

Sprawdź co Cię dzisiaj czeka
24 maj 2024

Sprawdź
Faza Księżyca Faza Księżyca

Sprawdź fazę Księżyca na dziś

Sprawdź
Horoskop na dziś Wibracja na dziś

Dzisiejszy dzień upłynie w wibracji liczby jeden. Poczujemy bardzo silny przypływ energii, będziemy wykazywać większą inicjatywę w wielu dziedzinach. Bardzo dobry dzień na rozpoczynanie ważnych przedsięwzięć, podejmowanie decyzji, wdrażanie w życie nowych planów. Czeka nas wiele nowych wydarzeń, dużo kontaktów z ludźmi. Dzisiejsza wibracja jedynki, sprzyja kupowaniu i sprzedaży. Tego dnia najlepiej polegać na sobie. Dobry dzień na nowe działania, na przykład na  rozpoczęcie diety

Horoskop na dziś Magiczne Ciasteczko
Śmiech to zdrowie. Dbaj o swoje zdrowie, nie zapominaj się śmiać.