Horoskop

Horoskop zodiakalny

Zobacz horoskop napisany przeze mnie dla każdego znaku zodiaku. Portrety opisowe poszczególnych znaków zodiaków znajdziesz klikając w linki poniżej:

Horoskop partnerski

Nieco inną sprawą jest horoskop partnerski, skierowany głównie dla Par, dla osób będących we wspólnych relacjach Zobacz Horoskop partnerski Leszka Szumana. Jak powstaje taki horoskop napiszę wkrótce

Postaram się pokrótce napisać o sobie a także o tym dlaczego piszę własny Horoskop. W innych artykułach na naszej stronie możesz również poznać jak powstają Horoskopy oraz jak układać własny Horoskop. A może następnym razem ty napiszesz własny horoskop i go tu chętnie umieścisz. Najpierw poznaj kim jestem:)

Kim jestem?

Na imię mam Barbara, jednak od bardzo dawna używam pseudonimu Abra, jest to po prostu skrót od mojego imienia, jestem doświadczoną tarocistką, astrologiem i numerologiem. Od ponad 20 lat wróżę z kart tarota, z kart klasycznych i układam portrety numerologiczne. Od czasu do czasu piszę własny horoskop. W zadziwiający sposób moje wróżby się sprawdzają. W 2014 roku napisany przeze mnie horoskop bardzo spodobał się czytelnikom. Jeżeli czas na to pozwoli postaram się wkrótce napisać horoskop na 2015 rok.

To fascynujące, ile można wyczytać z zwykłych kart. Ich tajemnic nauczyła mnie znajoma wróżka, starsza Pani, w czasach kiedy byłam jeszcze młodziutką dziewczyną. Po kilku latach stwierdziła że możemy zamienić się miejscami.

Czasem jest tak, że kiedy rozkładam karty, same nasuwają mi się obrazy, zdarzenia. Dlatego uważam że karty są tylko narzędziem…Jeżeli posiadam ten dar, uważam że powinnam go wykorzystać, ale przy tym nie zapominam że najważniejszy jest człowiek.

Własny horoskop

Kiedy piszę horoskop opieram się o wiedzę zdobytą na przestrzeni kilkunastu lat począwszy od numerologii, lata poznawania tarota a przede wszystkim astrologii. Od kilku lat prowadzę także własny portal ezoteryczny, dzięki któremu mogę wymienić się wrażeniami i doświadczeniem z innymi ludźmi. Na stronie opisuje jak rozpocząć naukę wróżenia ( Zobacz artykuł Wróżenie z kart klasycznych, jak napisać własny horoskop ( o tym wkrótce ).

Oferuję Państwu profesjonalną pomoc w rozwiązywaniu problemów, odkrywaniu tajemnic, które niepokoją i doradztwo w sprawach zawodowych i uczuciowych. Dzięki kartom Tarota pomogę Państwu znaleźć odpowiedź na nurtujące pytania i wskazać odpowiednią drogę rozwiązania problemu. Ponadto zajmuję się układaniem portretów numerologicznych na zamówienie. Moja wiedza i doświadczenie pomogły wielu ludziom w rozwiązywaniu różnych, często trudnych i zawiłych sytuacji W tej chwili oferuję Tobie indywidualną wróżbę z kart Tarota. Na postawione przez Ciebie pytanie stosuję dobrane specjalnie dla Ciebie rozkłady Tarota, uzyskując w ten sposób odpowiedź. Wróżbę wysyłam na Twój adres e-mail. Moje odpowiedzi na postawione przez Ciebie pytanie, są konkretne i na temat. Koncentruję się na problemie i zadanym pytaniu, udzielam wyczerpujących odpowiedzi, gdyż każdy klient jest dla mnie ważny, dlatego istotne dla mnie jest by był usatysfakcjonowany, niezależnie od tego czy prognoza będzie optymistyczna czy bardziej skomplikowana i wymagająca więcej pracy nad sytuacją. Kieruję się zasadą odpowiadania tylko na postawione pytanie i pisania wyłącznie na temat. Piszę szczerze, nikogo nie osądzam, nie odpowiadam na pytania dotyczące szczęśliwych liczb w grach losowych ani na pytania dotyczące zdrowia jeśli wiadomo, że stan osoby, o którą pytamy jest bardzo poważny, ani też nie odpowiadam na pytania związane ze śmiercią, więc dobrze się zastanów zanim zadasz pytanie: ” ile lat jeszcze pożyję” czy też „w jaki sposób umrę?” Uważam to za sprawy bardzo delikatne mogące źle wpłynąć na stan psychofizyczny mojego klienta, dlatego proszę o nie formułowanie takich pytań.

Program do pisania horoskopów

Zobacz również jedną z najbardziej popularnych aplikacji do pisania horoskopów astrologicznych ZET8 możesz go pobrać stąd Program do pisania horoskopów – Zet8 ( Strona jest niestety po angielsku )

Nawet w najtrudniejszych układach próbuję znaleźć rozwiązanie problemu, tak aby mój klient nie miał uczucia, że w problemie jest bezradny i nie może nic zrobić aby wpłynąć na sytuację. Pamiętaj, że moje odpowiedzi są szczere, więc proszę nie bądź urażony, nawet jeśli uzyskasz odpowiedź nie taką, na jaką liczyłeś. Bardzo cenię uczciwość, więc nawet jeśli nie mogę przekazać Tobie optymistycznej prognozy to staram się także znaleźć odpowiednie rozwiązanie sytuacji, radząc się kart Tarota. Do każdego klienta mam podejście indywidualne i gwarantuję szybki czas odpowiedzi, co oznacza nadejście odpowiedzi na Twój e-mail w ciągu 2 dni roboczych, od czasu wpłynięcia wpłaty na podane przeze mnie konto bankowe. Czasem jednak jest tak, że mam dużo zamówień, więc proszę się liczyć że na wróżbę trzeba będzie poczekać trochę dłużej. Czego możesz się spodziewać zamawiając indywidualną wróżbę z kart Tarota, przygotowaną specjalnie dla Ciebie? Po pierwsze możesz spodziewać się szybkiej odpowiedzi na postawione przez Ciebie pytanie. Staram się nie tylko przewidzieć przyszłość, ale też znaleźć rozwiązanie, pomocne, wskazówki w trudnych sytuacjach życiowych.Oferuję Tobie wygodną formę odpowiedzi na postawione pytanie, która polega na dostarczeniu Tobie listu z odpowiedzią na Twoja skrzynkę pocztową. Do każdego pytania głównego, możesz dodać do 3 pytań dodatkowych, które dotyczą sytuacji, rozważanego problemu i krótki opis sytuacji, która Cię nurtuje. Opis ten jest niezbędny, gdyż zależy mi na skoncentrowaniu się na kwestiach, które są dla Ciebie ważne. Nie jestem zwolenniczką zadawania zbyt wielu pytań na raz, wolę uniknąć niepotrzebnego chaosu i skupić się na tym, co naprawdę najważniejsze i istotne. Pamiętaj, że na zadane pytanie lepsza jest jedna wyczerpująca i pełna odpowiedź niż kilka krótkich i niezrozumiałych, niepełnych odpowiedzi na zbyt wiele pytań.

W zależności od pytania dobieram indywidualne rozkłady, gdyż każdy rozkład ma swoje specyficzne właściwości i pozwala w zależności od danego problemu zdiagnozować to, co najważniejsze i pokazuje to na czym powinniśmy się skupić. Odpowiedzi są wyczerpujące, uważam, że nie ma nic gorszego niż zbywanie klienta i formułowanie lakonicznych, bardzo krótkich odpowiedzi po to, aby klient miał duży niedosyt, wymuszający zamawianie kolejnych wróżb. Do każdego pytania udzielam porady i wskazówki, piszę także o tym jak potoczy się dana sytuacja. Ze swojej strony gwarantuję także pełną dyskrecję i chęć pomocy osobom, które stanęły w obliczu trudnych sytuacji w bliskiej przyszłości, trochę dalszej i w bardziej odległej perspektywie. Jak zamówić profesjonalną wróżbę z kart Tarota Aby otrzymać wróżbę, złóż zamówienie, koniecznie podaj w e-mailu Twoją pełną datę urodzenia, dodatkowo proszę o podanie daty urodzenia osób o które pytasz, które są zaangażowane w dany problem. Nie zapomnij o pytaniu. Proszę o nie formułowanie pytań, które są zbyt ogólnikowe, lepiej zapytaj czy w ciągu 3 miesięcy dostaniesz podwyżkę, zamiast zadawać pytanie, czy kiedyś będę bogata/bogaty. Jeśli chcesz się dowiedzieć o to, jak dana sprawa potoczy się w konkretnym okresie czasu, to koniecznie to uwzględnij, formułując pytanie na przykład w taki sposób: „czy w 2009 roku uda mi się zdać egzamin na prawo jazdy” czy też „jak rozwinie się moja znajomość z panem X w ciągu najbliższych 3 miesięcy” i do tego np. takie pytanie dodatkowe „a co ważnego wydarzy się między nami w dalszej przyszłości”?
Jżeli potrzebujesz porady, masz problem, postaram się pomóc jak najlepiej.

Zapraszam Abra

Wróżka a kryzys. Pamiętam, jak kilkanaście miesięcy temu ostrzegałam przed kryzysem. Rok 2009, który rozpoczął się już w październiku, nie zapowiadał się zbyt optymistycznie, z uwagi na jedenastkę, która zawsze przynosi rozłam i straty. Jeszcze na jesieni, słysząc wypowiedzi ekonomistów w TV, twierdzących że nikt się nie spodziewał kryzysu, mruczałam pod nosem „mówcie za siebie” Zresztą pisałam chyba o tym na swojej stronie, w ubiegłym roku bodajże wiosną. Ostatnio naukowcy wystosowali list w obronie rozumu. Hm..mogę tu wyliczać ludzi którzy interesowali się astrologią, chociażby Mikołaj Kopernik, a nie sadzę by mu rozumu brakowało, podobnie jak Pitagorasowi, który uważał że wszystko jest liczbą. Rok astrologiczny rozpocznie się pod koniec września, tym samym wejdziemy z punktu widzenia astrologii i numerologii w 2010 rok. To będzie rok w wibracji 12, liczbie Tarotowego Wisielca XII, ogólnie jest to zastój, zatrzymanie. Normalna kolej rzeczy, po kryzysie zawsze przychodzi stagnacja. A Panom naukowcom, politykom i ekonomistom, życzę dobrej intuicji.

Abra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Abra

Tarot Miłości

Wróżba z kart Tarota w oparciu o rozkład krzyż celtycki.

Tarot

Postaw Tarota

Horoskop na dziś Horoskop na dziś

Sprawdź co Cię dzisiaj czeka
21 czerwiec 2024

Sprawdź
Faza Księżyca Faza Księżyca

Sprawdź fazę Księżyca na dziś

Sprawdź
Horoskop na dziś Wibracja na dziś

Dzisiejszy dzień posiada bardzo silną wibrację liczby 8. Poczujemy zdecydowany przypływ energii. Znakomity czas na śmiałe przedsięwzięcia, załatwiane wszelkich spraw urzędowych, operacji bankowych oraz interesy. Doskonały moment by poprosić szefa o podwyżkę, gdyż w dzisiejszym dniu wiele rzeczy, o które poprosimy będzie nam dane, zwłaszcza na płaszczyźnie materialnej. Warto dziś załatwić zaległe sprawy. Działać należy rozważnie i unikać arogancji. Ktoś będzie potrzebował twojego wsparcia. Podziel się swoją siłą. Spraw miły prezent ukochanej osobie. To znakomity dzień na obdarowywanie. Dzisiaj wszystkie sprawy powinny zakończyć się pomyślnie.

Horoskop na dziś Magiczne Ciasteczko
Jeśli chcesz o czymś zapomnieć,oznacza to,że nie możesz przestać o tym myśleć.