Problemy zdrowotne w rodzinie.

podświadomość wysyła ostrzeżenie przed niebezpieczeństwem.

Odwołanie podróży.

Bażant widzieć go – symbol szczęścia, zdrowia, zadowolenia z życia i sukcesu. Pojawiający się we śnie oznajmia, że szczęście znajduje się na wyciągnięcie ręki, ale go nie zauważamy. Bażanta jeść – zaproszenie na wystawną ucztę. Bażanta upolować – wygrana na loterii lub spadek.

dobre zdrowie.

Buty – Buty zwykle mówią wiele o swoim właścicielu. Podobnie jest we śnie. Dlatego warto zapamiętać, w jakim są kolorze, w jakim stanie. Bardzo często buty we śnie zapowiadają podróż. Buty nowe – przyjemna podróż. Mogą też przepowiadać przeprowadzkę. Buty stare – problemy ze spłatą kredytu bądź z jakimiś długami….

Deszcz w swoim elementarnym znaczeniu deszcz oznacza łzy i nieodwzajemnione uczucia. Deszcz widzieć – uwolnienie się od kłopotów. Deszcz moknąć na nim – w zależności jaki to jest deszcz. Zimny deszcz będzie zawsze oznaczał nieprzyjemne sprawy a w jakim stopniu będą dla nas przykre wskazówką będzie jak intensywny deszcz zobaczymy…

Ogień – złodziej. Ogień buchający płomieniem – ktoś bliski w niebezpieczeństwie.

zobaczyć literę A we śnie oznacza rozpoczęcie nowego etapu w życiu. Zaczniesz coś nowego i ważnego. To nowy punkt zwrotny w życiu. Może też oznaczać, że jest to pierwsza litera imienia ważnej dla Ciebie osoby.

Wielkie szczęście i zaszczyt. Awans społeczny.