Horoskop 2015 – Panna

Panna 24.8-23.9

Panny w 2015 roku mogą liczyć zarówno na szczęście w miłości jak i w sprawach zawodowych.
Również w roku tym, zostaną dla Was otwarte drzwi, do których do tej pory bezskutecznie pukaliście. Szczególnie wraz z końcem lata, planety będą wyjątkowo sprzyjać w osiągnięciu zamierzonych celów.

W sierpniu, możliwe, że do drzwi samotnych panien zapuka niespodziewanie miłość.
Za sprawą Merkurego będziecie bardziej otwarte i rozmowne, co pomoże poznać kogoś nowego. Będzie to uczcie wyjątkowego rodzaju, o jakim dotąd nie miałyście pojęcia, że może istnieć. Nowa miłość rozkwitnie w Waszych sercach z pełną siłą, co jest rzadkością dla twardo stąpających po ziemi Panien. Największe szanse na poznania kogoś wyjątkowego oprócz sierpnia nadarzą się w pierwszych miesiącach roku. Listopad i październik będą niezwykle romantyczne. Jowisz wraz z Wenus będą czuwać nad Waszą nową miłością, jednak bez kryzysów się nie obędzie. Jeśli jednak będziecie otwarcie rozmawiać o problemach, na pewno znajdzie się rozwiązanie.

Dla Panien będących już w związkach, zaskoczeniem będzie to jak ich partner bardzo się zmienił, gdyż będzie adorował Pannę tak jak na początku znajomości. Całkiem więc możliwa odnowa w związku, także nowe wspólne plany i cele. W sierpniu Jowisz znajdzie się w znaku Panny. Jest to najlepszy czas dla Panien pragnących wstąpić w związek małżeński. To bardzo dobry moment na planowanie ślubu. Warto też częściej i bardziej otwarcie rozmawiać o swoich oczekiwaniach. Panny powinny zrozumieć, że partner nie potrafi czytać w ich myślach i odgadywać ich życzenia czy zachcianki. Merkury sprawi, że będziecie bardziej skłonne do rozmów, więc wykorzystajcie sprzyjający czas na rozwiązanie konfliktów i nieporozumień.

Jowisz przyniesie Pannom w sierpniu sporą dawkę szczęścia w kwestiach zawodowych. Samo szczęście zazwyczaj nie wystarcza, ale w tym przypadku dodatkowo wspomoże Wasza ambicja, pracowitość i determinacja. Planowane projekty będą pomyślnie zrealizowane i docenione na wyższym szczeblu. Bardzo możliwy awans, podwyżka. Panny nie powinny zapominać o swoich oczekiwaniach i częściej o tym komunikować w tym roku. Zwłaszcza, że gwiazdy będą je teraz bardziej wspierać. Szczególnie w okresie od 11 sierpnia do końca września Panny będą miały szansę znaleźć się we właściwym miejscu o właściwej porze.

Drogie Panny, to, co możecie zrobić najlepszego dla swojego zdrowia to zwracać uwagę na więcej relaksu i wypoczynku, jak również unikać czarnowidztwa. Nic nie szkodzi Wam tak jak tworzenie czarnych scenariuszy. Postarajcie się nauczyć technik relaksacyjnych. Jak najwięcej czasu spędzajcie na łonie natury.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *