Horoskop 2015 – Lew

Lew 23.7-23.8

Sprzyjający układ planet sprawi, że Lwy odczują znaczny wzrost sił witalnych. Aż do sierpnia, planeta Szczęścia będzie po ich stronie, pomagając odnosić sukcesy we wszystkich dziedzinach życia.

Lwy mają zazwyczaj duże wymagania w stosunku do partnera. Król znaków zodiaku nie zadowoli się byle kim i lubi przebierać w kandydatach na potencjalnego partnera. Potrzebuje kogoś wyjątkowego, wyróżniającego się nie tylko urodą, ale i intelektem.

W 2015 roku, Lwy mogą liczyć na wiele interesujących spotkań. Układ planet zapewni wszystkim Lwom brylowanie na salonach. Będą błyszczeć na spotkaniach, uwodzić, flirtować i przyciągać swoim wewnętrznym magnetyzmem. Niewykluczone, że samotne Lwy dotknie również strzała Amora. Nie obędzie się bez gorących pocałunków i namiętnych, pełnych miłosnych uniesień nocy. Istnieje jednak ryzyko, że przez zarozumialstwo nie docenią swojego szczęścia i mogą wszystko zaprzepaścić.

Lwy, które są już w związkach będą więcej chwil spędzać ze swoją drugą połową. Nad towarzystwo przyjaciół będą przedkładać towarzystwo partnera, cieszyć się jego obecnością, chodzić na wspólne spacery, do kina, razem gotować. Miłość, harmonia i namiętność będą Lwom chętnie towarzyszyć w 2015 roku.

Z początkiem roku Lwy troszeczkę przyhamują z ambicjami. Będą jednakże bardzo kreatywne. Rok 2015 przyniesie im stabilizację w sprawach zawodowych i finansowych.
Jednakże, lekko złośliwy Saturn kilka razy będzie stawiał na ich drodze przeszkody mobilizując do dalszego działania i ucząc w ten sposób Lwy cierpliwości i dyscypliny.

W tym roku Lwy nie będą się zbytnio przejmować liczeniem kalorii. Szczególnie w miłości do słodyczy mogą się zapomnieć. Istnieje również ryzyko, że będą przesadzać z używkami, takimi jak alkohol czy papierosy. Małe grzeszki od czasu do czasu nie powinny raczej zaszkodzić, jednakże popełniane częściej odbiją się niekorzystnie na zdrowiu. Jeśli Lwy zdołają zachować umiar, to będą się cieszyć dobrym zdrowiem przez cały rok. Aż do sierpnia Jowisz obdarzy je siłą i witalnością. W marcu, czerwcu oraz sierpniu, planeta Mars sprawi, że Lwy będą bardziej zmotywowane do działania. Saturn obdarzy większą dyscypliną, a Uran będzie wspierał w rzucaniu nałogów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *