Horoskop 2015 – Waga

Waga 24.9-23.10

Uczucia zajmą dużo miejsca w noworocznym horoskopie 2015 dla znaku Wagi. Z pewnością żadna Waga nie będzie się skarżyć na samotność. W tym roku czeka Was wiele spotkań towarzyskich i dużo ciekawej rozrywki. Miłość nie oznacza tylko mieć drugiego człowieka u swego boku i żyć w szczęśliwym partnerstwie. Miłość jest głębokim doznaniem, pochodzi z serca i może przytrafić się każdemu człowiekowi, dlatego ważne jest by oczekując miłości dla siebie, umieć obdarzyć nią tę drugą osobę. Piękną rzeczą jest to, że miłość, którą ofiarujesz wraca pod różną postacią i na wiele sposobów. Weźcie sobie to do serca, drogie Wagi.

Samotne osoby poszukujące partnera, czeka bardzo gorący czas, szczególnie w pierwszej połowie roku. Poznacie wiele nowych osób i będziecie flirtować jak szalone! Zodiakalne Wagi posiadają ogromne powodzenie u płci przeciwnej, wykorzystajcie to w tym roku, a będziecie mogły wybierać między jednym lub innym potencjalnym partnerem, przez co Wasze szanse na poznanie kogoś odpowiedniego wzrosną. Czy będzie to partner na życie, czas pokaże. Szczególnie w czerwcu, planeta miłości Wenus okaże Wagom spore wsparcie w sprawach miłości.

Wagi będące w związkach czekają wzloty i upadki. Będziecie często ustępować dla świętego spokoju. Pamiętajcie, że macie wrodzone zdolności dyplomatyczne i że stać Was na konstruktywne rozwiązywanie niewygodnych sytuacji, nie dajcie się omotać złym emocjom. Relacja stopniowo będzie zmieniać się na lepsze, wraz z upływem roku. Jesienią będziecie nagrodzone za swoje wysiłki. Nadejdzie wspaniały czas dla związku, pełen uczuć i wzajemnego zaangażowania. Szczególnie grudzień przebiegnie Wam w bardzo miłej atmosferze, pokoju i harmonii.

W życiu zawodowym zmiany. Waga jest bardzo kreatywnym znakiem zodiaku, a w tym roku jej kreatywność będzie jeszcze bardziej szczególna i wyeksponowana. Wagi, które do tej pory nie miały konkretnie obranej drogi zawodowej, znajda rozwiązanie, w jaki sposób mogą połączyć swoje hobby z karierą. U niektórych Wag pojawi się chęć rezygnacji z dotychczasowej pracy, która nie pozwalała się im rozwijać na płaszczyźnie zawodowej. Od połowy sierpnia do grudnia, Wagi mogą zrobić krok w nieznane. Bez obaw, będą one pod ochroną Jowisza. Wagom w tym roku bardzo sprzyja praca zespołowa.

Gwiazdy na wiosnę będą wspierać te Wagi, które są od dłuższego czasu zaangażowane w poszukiwania pracy. Regularne wysyłanie aplikacji pozwoli odnieść im sukcesy na tym polu, ale będą musiały one trochę popracować nad swoim CV, coś w nim ulepszyć, dodać profesjonalne zdjęcie, zdobyć dodatkowe kwalifkację na kursach. Warto to zrobić, gdyż liczy się pierwsze wrażenie.

W pierwszych dwóch tygodniach października Merkury będzie w ruchu wstecznym. W tym czasie, najlepiej nie podejmować ważnych działań czy decyzji. Plany podjęte w tym czasie mogą spalić na panewce i prysnąć niczym bańki mydlane. Trzeba być wytrwałym i nie tracić pogody ducha. Z końcem miesiąca wszystko wróci do normy.

Pod koniec roku gwiazdy zapewnią mały zastrzyk finansowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *