Numerologiczna 3

Trójki są osobami o niezwykłych umiejętnościach adaptacyjnych, potrafią one dostosować się do każdego środowiska, sytuacji. Cechuje je różnorodność zainteresowań, komunikatywność, bardzo wielka potrzeba ekspresji. Trójki są niezwykle żywiołowe, bardzo dynamiczne, uśmiechnięte, wesołe i życzliwe. Ich grono znajomych jest zazwyczaj bardzo szerokie. Wrodzona serdeczność, łatwość w komunikowaniu się, sprawia, że ludzie cenią sobie towarzystwo trójek. Osoby z opisywaną wibracją, nie znoszą stagnacji, braku działania, monotonii, są niezwykle aktywne, mają otwarty umysł, głowę pełną pomysłów, często szalonych i nie boją się ryzyka. Wysoki poziom adrenaliny działa na nich pozytywnie, bo trójki to osoby odważne i lubiące siebie sprawdzać w różnorodnych sytuacjach, nawet jeśli są one stresujące i innych mogą napawać lękiem. Skłonność do ryzyka sprawia, że mogą dosyć często popadać w tarapaty, bądź znajdować się w trudnych sytuacjach.

Trójki są gadatliwe, dowcipne, uwielbiają opowiadać o swoich przygodach i nie boją się własnego zdania, wręcz przeciwnie, mają one dużą potrzebę wyrażania własnych opinii. Ich dar przekonywania jest dosyć duży, wrodzona radość, optymizm, energia i zapał pomagają im w pozyskiwaniu zwolenników ich pomysłów.  Ponadto trójki są spontaniczne, reagują żywo, są dosyć impulsywne, mają lotny umysł. Realizacja w życiu społecznym jest u nich na bardzo wysokim poziomie, są one także gościnne, rozrywkowe, szczere, przyjaźnie nastawione i raczej tolerancyjne. Życie towarzyskie, potrzeba życia w grupie, ma dla nich naprawdę duże znaczenie.
Trójki to ludzie z osobowością zdecydowanie ekstrawertyczną. Niestety ludzie z wibracją 3, mogą mieć problemy z nadmierną nerwowością, rozkojarzeniem, niecierpliwością. Ponadto są one podejrzliwe, są raczej nieufne, lekkomyślne, zdenerwowane mogą reagować zbyt impulsywnie, czasami wręcz agresywnie. Trójki niechętnie przyznają się do błędów, są w stanie przymykać oczy na własne wady i mają skłonność do pobłażania sobie, nawet jeśli zachowują się nieodpowiednio. Mogą mieć problemy z odpowiedzialnością, gdyż trojki to zdecydowanie lekkoduchy, dosyć często zachowują się lekkomyślnie i z trudem przychodzi im uczenie się na błędach. Stworzone do wolnych zawodów. Konwencjonalne, praktyczne zajęcia nie są dla nich odpowiednie, gdyż trojki źle znoszą monotonię.  Są dosyć pracowite i osiąganie sukcesów zawodowych jest dla nich ważne.
Trojki mogą mieć duże problemy ze stabilizacją. Do słabych stron może należeć nadmierne gadulstwo, czasem mitomania, niestałość w uczuciach, egocentryzm.

7 komentarzy w artykule “Numerologiczna 3”

 1. Robercik napisał(a):

  Wszystko do mnie pasuje:/

 2. Ola napisał(a):

  Jestem 3 i nigdy nie miałam żadnych znajomych, co najwyżej ktoś mnie wykorzystywał do własnych celów a potem kopnął w dupę. Teraz w ogólę z nikim nie nawiązuję relacji, jedynie z babcią rozmawiam raz na dzień przez telefon, bo ile można dawać się do bicia? Zawsze byłam radosną osobą, gotową każdemu do pomocy. Ludzie w szkole się ze mnie śmiali jeszcze nikt z własnej woli nie chciał mieć ze mną nic do czynienia. Chyba, że potrzebna była pomoc, wtedy każdy leciał do mnie, a potem szukali sobie fajniejszych znajomych z lepszymi zabawkami. Fakt, lubię zmiany, różne środowiska, podróże, ale co z tego, skoro mnie nikt nie lubi? Dla ludzi jestem po prostu nudziarzem, zerem. Wiec ta wibracja działa na mnie tylko jednostronnie.

  1. Bubka napisał(a):

   Wiecej wiary młoda!!!! w dupie miej co ludzie mowia!!! Nie szukaj znajomych sami sie znajda w swoim czasie…. pozytywne myslenie to podstawa. goraco pozdrawiam i polecam ksiazke pt. ” Sekret” Ronda… szukaj a znajdziesz :)

  2. magda napisał(a):

   Olu podobnie mialam w zyciu…dopiero wyjazd zagranice oteorzyl mi oczy ..I zaczynam byc soba I stronie od ludzi..musze przyznac ze nawet mi Sir nice chce wchodzic w Jakie’s przyjacielskie nurty ..choc jestem osoba dosc znana I na codzien mam ogromny kontakt z ludzmi itp..ale poza gdy wracam do domu jestem tylko ja moje dzieci I maz..gdzie nawet I on mi poczesci przeszkadza…moze tak zostalysmy storzone

  3. Marta tez 3 napisał(a):

   Mam identycznie :) z tą różnicą że jak komuś nie odpowiada moje towarzystwo to po prostu odpuszczam sobie taką osobę i ‚idę dalej’ :) nie trać wiary idź przed siebie z uśmiechem na twarzy :) pozdrawiam

 3. Agnieszka napisał(a):

  Do mnie tez wszystko pasuje..

 4. Magda napisał(a):

  Do mnie też pasuje opis.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *