Słońce w Strzelcu

Strzelce potrafią być idealistyczne, optymistyczne, zależne od innych, mają otwarte umysły, są przyjazne, szczere i wszechstronne. Mogą być jednak również nietaktowne, nieodpowiedzialne, pretensjonalne, chełpliwe, zbyt pewne siebie, aroganckie, fanatyczne i dyktatorskie. Strzelce lubią pracę, w której liczy się zapobiegliwość i przewidywanie, a zarazem w tym samym czasie, unikają pracy, w której zajmują się detalami.

Strzelce są zazwyczaj wygadane, czasami do granic bezceremonialności. Ich wylewanie pomysłów i opinii związane jest ze stałym podążaniem za prawdą i wiedzą. Inni uważają Strzelców za dość nietaktownych i fraza „prawda boli” pasuje do ich sposobu myślenia. Pomimo tych nie dyplomatycznych cech, inni ludzie uważają Strzelców za nie życzących im krzywdy, a jedynie pragnących ujawnić jakąś prawdę o sobie.

Strzelce kochają być na zewnątrz, wielkie zwierzęta, naturę i sporty. Niektórzy mają skłonności do hazardu i nie zawahają się postawić wszystkiego na szali. Podróżowanie i długie spacery sprawia im przyjemność, ponieważ dają im poczucie wolności, którego potrzebują.

Strzelce są filozofami i mają potrzebę zrozumienia głębi i istoty życia. Mają pewną wiarę w siły wyższe, która zazwyczaj trzyma ich w optymistycznym nastroju, niezależnie od trudności, jakie napotykają. Chcą zrozumieć sens życia. To pomaga im na stałe zwiększanie wiedzy, a odczuwają to, jako ciągłą potrzebę. Ta potrzeba poszerzania horyzontów może sprawić, że biorą na siebie zbyt dużą liczbę aktywności i zbyt szybko zużywają swoją energię. Potrzebują odpoczynku między swoimi projektami, by zregenerować siły.

Strzelce muszą nauczyć się, jak odpowiednio skoncentrować się na swoich zadaniach, by wytrwać w nich do końca. Zawsze są pełne entuzjazmu, choć zwykle okazują go więcej na początku przedsięwzięć, a wraz z ich trwaniem i oddaniem się szczegółom, entuzjazm ten opada. Odczuwają wtedy trudności i znudzenie.

Mimo że Strzelce są zazwyczaj zdrowe, mogą jednak mieć problemy z powodu nadmiaru w jedzeniu i piciu.

Strzelce znane są ze swojej przyjacielskości, chęci pomocy i subtelnego humoru. Są dobrymi rozmówcami i lubią debatowanie dla samej rozmowy. Mają wielki dar zdobywania przyjaciół i typowy Strzelec może podróżować na każdy kraniec Świata bez poczucia samotności, ponieważ zyskują sobie znajomych po drodze. Mają ludzkie instynkty i potrafią je wyrażać. Pomogą każdemu, kto ma taką potrzebę. Można zazwyczaj polegać na ich lojalności i szczerości, ponieważ w ich naturze nie ma krzty manipulacji i nikczemności.

Strzelce są ekstremalnie niezależne i niespokojne; mają bardzo silną potrzebę wolności osobistej. Mogą odczuwać klaustrofobię, fizyczną czy emocjonalną. Dlatego są niechętne do pełnych poświęceń i często uciekają od małżeństwa. W miłości, Strzelce są bardzo romantyczne, ale wymagają od partnera inteligencji i komunikatywności. Nienawidzą zazdrości i zaborczości ze strony ich partnera, zwłaszcza że lubią flirtować. Wolą pościg od samego złapania.

W kwestii kariery, Strzelce niechętnie oddają się określonemu rozkładowi, więc często eksperymentują z różnymi rodzajami pracy. Największe kariery robią w zawodach, które wymagają od nich podróżowania, lokalnie czy też w większych rejonach. Lubią bezpośrednie kontakty z ludźmi, czy to w kwestii sprzedaży czy promowaniu pomysłów.

Strzelce mogą pomijać małe detale, ale ich ogólny sposób planowania jest doskonały. Mają dobrą pamięć. Zmierzenie się z problemem jest dla nich interesujące, ponieważ eksplorowanie nieznanego to ich konik. Granie jest dla Strzelców bardzo łatwe i zdecydowanie wolą podróż niż sam jej cel.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *