As Buław

As buław – Energia, początek, optymizm. Dobry początek, pojawiła się szansa, którą należy wykorzystać, potencjał, siła, motywacja do działania, impuls, zdolności, pociąg seksualny, płodność, zapłodnienie, pozytywne nastawienie, silna wola, energia, punkt zwrotny, rozpoczęcie działań.

Naukę  arkanów zaczynamy od żywiołu buław. Pierwsza karta z talii to as buław, oto jej znaczenie

Uczucia

Obecność tej karty w rozkładzie oznacza dużą energię związaną  ze sprawą, o którą w tej chwili pytamy. As buław informuje o tym, że w życiu osoby  o którą pytamy dzieje się  coś nowego i równocześnie pasjonującego, co pochłania naszą  uwagę i energię. Jeśli wcześniej odczuwaliśmy stagnację, to widząc tę kartę w rozkładzie, możemy być pewni, że szykuje się jakieś nowe, ekscytujące przedsięwzięcie, możliwy gorący romans, w głowie zrodzą się twórcze pomysły albo pojawi się chęć zmian.

Dla osób znudzonych swoim życiem uczuciowym karta oznacza nową, pozytywną energię, wznowiony zapał i zwiększone zaangażowanie w związek. Dla stałych związków as buław wróży nowe szanse, nowe pomysły, możliwość odświeżenia związku, nadawania mu nowego kształtu. Być może Wasze uczucia obudzą się na nowo i znów zaczniecie się sobą interesować. Jako karta porada dla stałych związków as buław zachęca, by wnieść do związku coś nowego, nieco go ożywić i odnowić wzajemną fascynację. Karta jednoznacznie wzywa do działania i aktywności. Weź sprawy w swoje ręce i przejmij inicjatywę!

As symbolizuje także znajomość, która znajduje się na etapie wzajemnego poznawania fizyczności. Początki znajomości, duże wzajemne przyciąganie.

W pytaniach o to jakim uczuciem darzy nas dana osoba, as pałeczek oznacza, że jesteśmy dla tej drugiej strony kimś atrakcyjnym, zmysłowym. Wskazuje odczuwane pożądanie, fascynację seksualną, chęć nawiązania kontaktu albo bliższego poznania. Pojawienie się karty może także podpowiadać, by spróbować czegoś nowego, czego zawsze się bałeś i na co nie miałeś odwagi lub czasu. Karta zachęca do odważnych działań, do ruszenia z miejsca. Jest oznaką tego, że ma się pewien potencjał, energię i zapał, który należy wykorzystać. Może oznaczać także nowe, ekscytujące doświadczenia.

W pytaniach, o charakter związku może oznaczać, że obfituje on w różne, nieprzewidywalne wydarzenia, liczne wyzwania, zaskakujące niespodzianki, między dwojgiem ludzi istniej siła wzajemnej fascynacji i pozytywna energia. Może także oznaczać związek oparty na pożądaniu, namiętności. Miłość cielesna, związek który szybko się zacznie i może również szybko się zakończyć, czy tak będzie, mogą podpowiedź Ci dalsze karty.

W pytaniu o przebieg spotkania, pojawienie się asa buław może wskazywać  na to, że randka będzie miała charakter dynamiczny, wymagający trochę energii albo, że pożądanie będzie wisiało w powietrzu, ale na bardziej uczuciowe spotkanie i na romantyczne wyznania miłosne trzeba będzie jednak poczekać. W pytaniu, czy należy wykazać inicjatywę w danej sprawie, karta odpowiada, że należy działać i to szybko, nie ma co się zastanawiać!

Finanse

Karta będąca pozytywną prognozą dla Twoich finansów i spraw zawodowych. Oznacza znakomite szanse na szybszy wzrost, to także dobry potencjał  do wykorzystania, nowe obiecujące znajomości, spotkania. Należy działać i wprowadzić w życie dobre pomysły. Masz dobry potencjał i wspaniałe możliwości, które pozwolą na ruszenie naprzód. Karta nie jest jeszcze zapowiedzią wspaniałych sukcesów i wielkich pieniędzy, ale wskazuje na to, że mamy w sobie moc, siłę i optymizm, która może nas zbliżyć do sukcesu, w dodatku na horyzoncie pojawiają się wspaniałe okazje, które należy wykorzystać w odpowiedni sposób. Bądź bardziej zdecydowany i działaj odważniej! Wykaż się inicjatywą i dynamizmem. Pojawiła się dobra passa na śmiałe plany i działania. Masz to, co trzeba aby osiągnąć sukces, ale nie pozwól na to, by skończyło się tylko na wzniosłych planach. Aby osiągnąć sukces potrzebne jest jeszcze działanie, szczególnie wtedy kiedy los Ci sprzyja i podsuwa dobre okazje. Działaj i nie spoczywaj na laurach! Możesz liczyć na dobry początek, przypływ energii i zapał. Teraz jest dobry moment na rozpoczynanie nowych projektów i działalności zawodowej. Twoja siła twórcza jest na wysokim poziomie, łatwiej przezwyciężasz trudności, podejmuj wyzwania, wszystko powinno układać się po Twojej myśli. W zapytaniach o nowe przedsięwzięcia karta zapowiada całkiem dobre początki i oznacza, że ten moment jest na to odpowiedni. Dla osób poszukujących pracy karta zapowiada nowe perspektywy, szansę zdobycia nowych umiejętności.

Ponadto as buław to optymizm, dobra energia i passa, nowe, obiecujące znajomości i kontakty, zaangażowanie, przebojowość, zapalczywość, okazja do odbycia podróży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *