Czwórka Buław

Pozytywne zakończenie spraw, sukces, świętowanie. Pierwsze sukcesy, radość z ukończenia planów, świętowanie, impreza, uroczystość, ważne wydarzenie, urlop, czas na przyjemności i odpoczynek, zbieranie żniw ciężkiej pracy, nagroda, niespodzianka, która przyniesie radość, karta może wskazywać również na budowanie domu, romans, związek nieformalny.

Uczucia

Bardzo pozytywna karta z optymistycznym przesłaniem! Czwórka buław jest zwiastunem radosnych wydarzeń, nadchodzącego czasu radości, zabawy, odprężenia. Przed Tobą liczne zaproszenia na spotkania towarzyskie albo emocjonujące spotkanie w perspektywie, które przyniesie Ci dużą radość. Jeśli karta pojawi się w rozkładzie, możemy oczekiwać pomyślnego rozwiązania spraw. Twoje plany uczuciowe na pewno się powiodą!

Sytuacja ułoży się zgodnie z Twoją myślą, nadejdzie więc czas na to, by w wesołej atmosferze, świętować rezultaty Twoich działań. Karta może oznaczać czas intensywnego życia towarzyskiego, takiego który jest ukoronowaniem sukcesów, wcześniejszych wysiłków. Może udało nam się uzyskać względy mężczyzny lub kobiety, którym/którą się interesujemy i teraz nadszedł ten wspaniały moment, kiedy wreszcie możemy cieszyć się obecnością wymarzonego partnera, uczestnicząc w różnego rodzaju spotkaniach we dwoje i nie tylko. Nadszedł lub powoli nadchodzi czas romantycznych spotkań lub wesołych zabaw. Karta może także oznaczać zaproszenie na spotkanie towarzyskie, na wesele, bal studniówkowy lub inne wydarzenia, w których uczestnictwo przyniesie Ci radość. Karta czwórka buław może oznaczać też dobrą nowinę. Problemy w tej chwili nie zakłócają Twojego szczęścia.

Jeśli jesteś osobą samotną, to nie musisz się martwić, będzie to dobry czas na nawiązanie nowych znajomości, na pewno nie będziesz w tym okresie siedzieć w domu z założonymi rękoma. Pewne zaproszenie może odmienić Twój los, nie wahaj się więc, jeśli ktoś zaproponuje Tobie spotkanie. Karta czwórka buław może być także zapowiedzią wyjazdu za miasto, wycieczki, wyjazdu z partnerem, bądź w gronie znajomych. Zbieranie laurów.

Finanse

Czwórka buław jest pozytywnym znakiem dla Twoich finansów! Jej pojawienie się w rozkładzie informuje o tym, że podjęte działania przyniosą rezultaty i pojawi się długo wyczekiwany sukces. Karta może zapowiadać podwyżkę w pracy, awans, otrzymanie dobrej oferty pracy, nawiązanie obiecujących kontaktów z kontrahentami, radość ze zdanego egzaminu na uczelni lub ze zdanego egzaminu na prawo jazdy i powodzenie w innych przedsięwzięciach. Postanowisz uczcić Twój sukces razem z Twoim partnerem albo w szerokim gronie. Swoją radością będziesz chciał dzielić się ze wszystkimi bliskimi. Pojawienie się karty może też oznaczać udanie się na zasłużony urlop, który sprawi ogromną radość. Inne znaczenie czwórki buław, to pokonanie stresującej atmosfery w pracy. Możesz wreszcie odetchnąć z ulgą!

Ponadto czwórka buław oznacza ugruntowanie, umacnianie, stabilizację, przeprowadzkę do nowego domu, zakończenie budowy, pojednanie, szczęśliwy powrót do domu, urlop i czasem także małżeństwo(uroczystość weselną).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *