Dziesiątka denarów (karta brama)

Więzy rodzinne, tradycja, bogactwo

Uczucia

Karta symbolizująca dużą, liczną rodzinę, tradycję, wartości przekazywane z pokolenia na pokolenie, bogactwo rodzinne, szczęście rodzinne, solidność, wierność, trwałość. Związek, w który inwestujemy nasze uczucia, czas, zasoby ma duże szanse na powodzenie, karta świadczy o tym, że życie rodzinne będzie dla nas Sprawa, w którą zaangażowana jest cała rodzina, uroczystości w szerokim gronie, wspólne tradycje. Jesteśmy w związku, w którym odczuwamy bezpieczeństwo materialne, albo jesteśmy częścią dużej rodziny, być może marzymy o takiej. W zapytaniu o to, kim jest mężczyzna, z którym się spotykamy karty mogą sugerować, że jest to osoba bardzo rodzinna, majętna, pochodząca z dużej rodziny, mogą też wskazywać na osobę, która bardzo pragnie założyć rodzinę, której pragnie zapewnić dobrobyt i bezpieczeństwo. Dla związku karta może oznaczać dobre perspektywy na przyszłość, uczciwość, wierność, trwałość uczuć. Bogactwo materialne lub/i duchowe. Wkrótce czeka Cię bardzo ważna uroczystość rodzinna, spotkanie w szerokim gronie np. ślub, wesele, chrzest, okrągła rocznica. Dobrze czujesz się przebywając z rodziną partnera/partnerki, coraz poważniej myślisz o poszerzeniu swojej rodziny. Związek, w który się angażujesz ma duże szanse na bycie trwałym i wartościowym.

 

Finanse

Dziesiątka denarów kojarzy się z solidnością, trwałością, symbolizuje związki rodzinne, dziedziczenie, spadek, podział majątku, wspólne bogactwo, bezpieczeństwo materialne. Czasami oznacza, że mamy lub będziemy mieli do czynienia z bogatą rodziną, na przykład uda nam się znaleźć pracę jako pomoc domowa w zamożnej rodzinie albo zostaniemy zaproszenie na przyjęcie przez członków rodziny. Karta może także symbolizować nas jako członka zamożnej rodziny, jeśli tak jest w rzeczywistości, to już zależy od tego, o co będziemy pytać. W pytaniach o finanse pojawienie się dziesiątki denarów może oznaczać poprawę sytuacji materialnej, karta ta odnosi się także do majątku rodzinnego, firmy rodzinnej o długotrwałej tradycji, porusza też sprawy dziedziczenia spadku w postaci nieruchomości, firmy lub innych wartościowych rzeczy. Karta ta oznacza trwałość przedsięwzięć, w które się angażujemy, także rodzinną atmosferę w firmie, wspólne cele, tradycje, to też pomoc finansowa od rodziny, zabezpieczenie materialne zdobyte poprzez starania różnych pokoleń, firmy o bogatej tradycji, które ma szansę na przetrwanie na rynku. Karta wiąże się także z wszelkiego rodzaju transakcjami dotyczącymi rzeczy wartościowych, takich jak na przykład zakup domu, mieszkania. To także inne poważne inwestycje, rozwój firmy, plany długoterminowe, zarządzanie dużym majątkiem własnym lub firmy. Karta ta symbolizuje czasem duże pieniądze, które znalazły się w naszym posiadaniu będące efektem wielu lat ciężkiej pracy, wskazuje też na awans na poważne i odpowiedzialne stanowisko, to także coraz śmielsze i szersze plany na przyszłość, które staramy się powoli ale sukcesywnie wdrażać w życie. Dziesiątka monet reprezentuje pełny dobrobyt i bogactwo. W trakcie praktyki wróżbiarskiej spotykałam się także z taką sytuacją, że karta oznaczała zamiar założenia licznej rodziny i chęć zapewnienia jej dobrobytu. Niekiedy oznaczała też próby  wkupienia się w bogatą rodzinę, chęć pójścia za mąż za bogatego członka rodziny lub szukanie partnera o podobnych tradycjach i majątku,  dokładnie sprecyzować sytuację pomogą karty sąsiadujące.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Abra

Tarot Miłości

Wróżba z kart Tarota w oparciu o rozkład krzyż celtycki.

Tarot

Postaw Tarota

Horoskop na dziś Horoskop na dziś

Sprawdź co Cię dzisiaj czeka
13 lipiec 2024

Sprawdź
Faza Księżyca Faza Księżyca

Sprawdź fazę Księżyca na dziś

Sprawdź
Horoskop na dziś Wibracja na dziś

Dzisiejszy dzień upłynie w wibracji liczby jeden. Poczujemy bardzo silny przypływ energii, będziemy wykazywać większą inicjatywę w wielu dziedzinach. Bardzo dobry dzień na rozpoczynanie ważnych przedsięwzięć, podejmowanie decyzji, wdrażanie w życie nowych planów. Czeka nas wiele nowych wydarzeń, dużo kontaktów z ludźmi. Dzisiejsza wibracja jedynki, sprzyja kupowaniu i sprzedaży. Tego dnia najlepiej polegać na sobie. Dobry dzień na nowe działania, na przykład na  rozpoczęcie diety

Horoskop na dziś Magiczne Ciasteczko