Dziewiątka Buław

Nieufność, poczucie zagrożenia, wrogość. Postawa obronna, brak zaufania, opór, niechęć, odczuwanie zagrożenia, wyzwania, które przerastają, niechęć lub niemożność zmierzenia się z pewnymi sytuacjami. Wzbranianie się przed pewnymi działaniami, konieczność odpoczynku, czujność, ostrożność, może symbolizować człowieka, który wiele przeszedł, stąd odczuwanie nieufności i zagrożenia.

Uczucia

Karta może symbolizować dochodzenie do siebie, po ciężkim, wyczerpującym okresie, leczenie ran po nieudanym związku, problemy w związku, które sprawiają, że wciąż cierpimy. Odczuwamy brak zaufania, wykazujemy postawę obronną. Być może związek, w którym jesteś nie daje Ci tego, czego potrzebujesz albo nie  wygląda tak jak to sobie wyobrażałeś.  Coś jest nie tak, Ty zdajesz sobie z tego sprawę i cierpisz. Czujesz się nierozumiany i niekochany. Karta może też oznaczać negatywne wpływy z przeszłości, które wciąż na Ciebie oddziałują, nie pozwalając cieszyć się obecnym związkiem. Być może cierpisz z powodu braku zaufania,(Twojego lub partnera) boisz się zranienia i odrzucenia, albo partner postępuje w taki sposób, że ciężko mu zaufać. Karta symbolizuje osobę, która wiele przeszła, stąd zwiększona czujność i ograniczone zaufanie i obawy. Możliwe, że już raz ktoś zawiódł Twoje zaufanie i nie możesz teraz pozwolić na kolejny raz, dlatego też odrzucasz nowego partnera. Musisz zdać się na intuicję i nie postępować pochopnie, bo  czasami w taki sposób można przekreślić szanse na stworzenie nowego związku. W innych przypadkach karta może oznaczać dużą siłę i odporność psychiczną. Wcześniejsze doświadczenia sprawiły, że jesteś teraz silniejszą osobą. Teraz już nic  Cię nie przestraszy! Karta ta mówi też o twardym obstawaniu przy swoich racjach, to także upór, zaciętość, postawa obronna, ochrona bliskich, wrogie nastawienie, uraz psychiczny, czujność, ostrożność. Może reprezentować postawę nieugiętą, walkę o partnera, bolesne zmagania, trudności z uporaniem się z przeszłością, nieporozumienia z partnerem, chęć zemsty za krzywdy. W zapytaniu o to jak postrzega nas dana osoba, karta sugeruje, że wydajemy się komuś nieprzystępni, zdystansowani, uparci i zamknięci w sobie.

To także narastająca wrogość w związku, zazdrość, wzajemne oskarżenia.

Finanse

Prawdopodobnie musiałeś ostatnio stawić czoła dosyć trudnym sytuacjom w Twoim życiu zawodowym. Liczne stresy, konflikty i intrygi sprawiły, że Twoja kondycja psychofizyczna znalazła się u progu wytrzymałości. Czujesz się zmęczony wcześniejszymi trudnościami bądź porażkami, jedyne czego pragniesz to odpoczynek, ale znajdujesz się teraz w sytuacji, kiedy jest to niemożliwe. Twój umysł jest niespokojny a Ty wciąż obawiasz się przeciwności losu bądź przeciwników z Twojego otoczenia, w rezultacie masz problem z uspokojeniem myśli. Możesz czuć się samotny, rozczarowany i zmęczony ciągłą walką, obawiasz się najgorszego, ale wciąż masz siłę, by się bronić, nawet mimo dużego zmęczenia problemami. Odczuwasz napięcie spowodowane poczuciem zagrożenia. Musisz trochę odetchnąć nawet jeśli sytuacja wydaje Ci się skomplikowana i obawiasz się najgorszego, masz prawo do odpoczynku. Spróbuj spojrzeć na życie z większym optymizmem, może Twoje obawy nie są uzasadnione albo wszystko zakończy się pozytywnie. Nie trać zaufania do wszystkiego i wszystkich, nie każdy źle Tobie życzy, a kłopoty kiedyś się kończą. W pytaniach o powodzenie w interesach karta może sugerować sukces, jednak wywalczenie go będzie wymagało od Ciebie wielkiej siły, wytrwałości i odwagi. Po wszystkim będziesz musiał odpocząć i zregenerować siły.

2 komentarzy w artykule “Dziewiątka Buław”

  1. Wioletta pisze:

    W dziewiatce buław i dziesiątce to samo. To nie profesjonalna pomyłka

    1. Abra pisze:

      dziękujemy, już poprawione :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *