Horoskop partnerski Leszka Szumana

„W kręgu znaków zodiaku” to książka Autorstwa Leszka Szumana. Poniżej zamieszczony horoskop partnerski autorstwa jednego z najbardziej znanych powojennych astrologów

Horoskop partnerski – W kręgu znaków zodiaków

7 komentarzy w artykule “Horoskop partnerski Leszka Szumana”

 1. anonim pisze:

  A co z pozostałymi połączeniami?

  1. Genituram pisze:

   @anonim, ja też się nad tym zastanawiam. Jestem Wodnikiem i chętnie przeczytałbym coś na swój temat. Bardzo mnie interesuje, co pan Szuman ma do powiedzenia na temat mojego znaku zodiaku.

 2. Sylwia pisze:

  Dlaczego nie ma pana wodnika + znak ? :( Znalazłam Waszą stronkę, wszystko się zgadza jeśli chodzi o inne opisy, chciałam sprawdzić partnerstwo, a tu opisane tylko trzy znaki.

 3. Dedytka pisze:

  No nie wiem… W moim najbliższym otoczeniu jest czterech panów Wodników. Jeden to mój tata, który z mamą Lew przeżył 36 lat w szcześliwym małżeństwie, a według Pana horoskopu nie mają szans. Drugi to mąż mojej siostry , która jest Skorpionem… 16 lat pięknego, rozwijającego małżeństwa z pasją (według Pana „2 punkty to za dużo”), trzeci to maż mojej najbliższej przyjaciółki, ktora jest Rybami – 12 lat w szczesciu, a Pan, że 1 punkt ????? Jest też mój przyjaciel, Bliźnięta, ozeniony z Wagą. Według Pana horoskopu – 5 punktów! Tak się jednak składa, ze od lat zdradza swoją młodą żonę…

  Tak, wiem, mogą się zdarzać wyjątki, tylko, ze na 4 panów Bliźniaków pomylił się Pan 4 razy…..

 4. Dedytka pisze:

  Och, przepraszam, w powyższym komentarzu chodziło mi oczywiście o Bliźnięta…

 5. Jajko pisze:

  A gdzie reszta? :( Wrzućcie wszystkie znaki, błagam!

 6. lewap pisze:

  A gdzie reszta znaków ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Abra

Tarot Miłości

Wróżba z kart Tarota w oparciu o rozkład krzyż celtycki.

Tarot

Postaw Tarota

Horoskop na dziś Horoskop na dziś

Sprawdź co Cię dzisiaj czeka
22 czerwiec 2024

Sprawdź
Faza Księżyca Faza Księżyca

Sprawdź fazę Księżyca na dziś

Sprawdź
Horoskop na dziś Wibracja na dziś

Dzisiejszy dzień niesie ze sobą wspaniałe wibracje, sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości i stosunków. Ta wibracja sprawia, że możemy dziś poznać osoby niezwykłe i wyjątkowe, które wywrą na Nas niesamowite wrażenie. Poczujemy silną energię i zwiększy się nasza aktywność. W dzisiejszym dniu warto wyjść z domu, zamiast zaszywać się w domowych pieleszach. W istniejących już związkach może dojść do drobnych spięć, dlatego warto więcej uwagi i zainteresowania poświęcić bliskim sercu osobom. W sprawach finansowych najlepiej zachować ostrożność. Nie jest to również korzystny dzień na plany ani na rozpoczynanie nowych spraw. Dobry na kontakty z zagranicą. W tym dniu najlepiej nie odkładać rozpoczętych spraw na później. Spotkanie kogoś z przeszłości, niedokończone sprawy z poprzednich miesięcy i tygodni, mogą w tym dniu dać znać o sobie.

Horoskop na dziś Magiczne Ciasteczko
W każdym motylu tkwi cud. Czeka na to , by być podziwianym.