Horoskop Walentynkowy 2021 dla znaków zodiaku

Walentynki 2021 zbliżają się wielkimi krokami! Jeśli chcesz wiedzieć w jaki sposób i z kim spędzisz ten wyjątkowy dzień zajrzyj w nasz miłosny horoskop na Walentynki 2021.

Baran 21 marca – 19 kwietnia

Barany w związkach nie będą miały ochoty na miłosne szaleństwa w tym roku! Będziecie nieco zmęczeni i znużeni, a Wasz partner będzie musiał wykazać się delikatnością i wyrozumiałością wobec Ciebie i twojego gorszego samopoczucia. W przeciwnym razie mogą pojawić się drobne spięcia i potyczki słowne, które nieco ochłodzą atmosferę. Wieczór ten jednak nie będzie taki całkiem stracony. Będziecie mieli okazję do wyjaśnienia sobie trapiących Was niejasności i problemów. Jeśli będziecie szczerzy wobec siebie to wieczór może zakończyć się pojednaniem i przejściem na wyższy level w Waszym związku. Drogi Baranie rada dla Ciebie na ten dzień: zagraj w otwarte karty i odpowiedz szczerze o swoich oczekiwaniach wobec partnera! 

Dla singli będzie to wieczór dosyć ciekawy. Otrzymacie miłą wiadomość od kogoś życzliwego. Może będzie to zaproszenie na jakiś romantyczny spacer albo miłosne wyznanie?

Byk 20 kwietnia – 20 maja

Byki będą w bardzo romantycznym nastroju w te Walentynki! Zamarzy im się podniosła atmosfera i moc miłosnych wrażeń. Z myślą o wybranku/wybrance przygotują coś wyjątkowego na ten wieczór np. kolację przy świecach, wieczór filmowy albo zorganizują krótki wypad poza miasto. Mimo niesprzyjających w tym roku warunków Byki będą chciały spędzić ten wyjątkowy dzień jak najlepiej i na pewno zaskoczą swojego partnera! 

Samotne Byczki na pewno nie będą narzekać na brak towarzystwa! Jeśli już – to tylko z własnego wyboru. Ten dzień będzie dla nich bardzo przyjemny i zaskakujący.

Bliźnięta 21 maja – 20 czerwca

Bliźnięta zaczną ten dzień trochę nerwowo! Stres spowoduje drobne kłótnie w Waszej relacji. Ostatecznie jednak będziecie chcieli zgody z Waszym partnerem i wykonacie  pierwszy krok zaskakując drugą połówkę miłą niespodzianką. Gest ten zmiękczy serce wybranka/wybranki i spędzicie razem przyjemny wieczór. Gwiazdy będą tego dnia sprzyjać miłosnym wyznaniom -.bądźcie bardziej otwarci i odważni – na pewno pozytywnie zaskoczycie swojego partnera.

Bliźnięta single przejmą inicjatywę tego dnia. Na pewno nie zabraknie im odwagi, aby zaprosić kogoś interesującego na romantyczne spotkanie. Gwiazdy będą Wam sprzyjać w Walentynki, dodadzą Wam prócz odwagi dużo magnetyzmu i seksapilu 

Rak 21 czerwca – 22 lipca

Nieśmiałe Raki będą nieco niezdecydowane i rozkojarzone w Walentynki, nawet do tego stopnia iż całkiem możliwe, że zapomną o tym dniu! Roztargnienie będzie spowodowane przemęczeniem .Idealna randka dla Was Raki, to będzie zdecydowanie wieczór spędzony w łóżku z ukochaną osobą. Jeśli wybierzecie taki scenariusz to na pewnie nie będziecie żałować. Będzie miło i gorąco!

Raki single będą czekać na inicjatywę. Niestety zabraknie im odwagi na pierwszy krok. Jednak na szczęście gwiazdy szukają dla nich miłą niespodziankę w Walentynki. Otrzymacie jakąś miłą wiadomość o kimś ważnym dla Was.

Lew 23 lipca – 22 sierpnia

Gwiazdy dodadzą zmysłowości i czaru wszystkim Lwom. Będą one zachwycać i przyciągać spojrzenia. Partner może poczuć się nieco zazdrosny tą przykuwającą uwagę innych aurą. Tego dnia okaż dużo zainteresowania partnerowi. Może się on poczuć nieco niedoceniany i odsunięty na drugi plan poprzez Swoje liczne obowiązki i pasje. Lew będzie czarujący sam w sobie, więc nie będzie dbał zbytnio o oprawę wieczoru walentynkowego. Będą to jednak bardzo udane Walentynki, zwłaszcza bardzo gorące i zmysłowe!

Lwy single nie będą przesadnie rozpocząć jeśli spędzą ten wieczór samotnie. Znajdą na pewno tuzin zajęć, które pochłoną ich czas i myśli. te spragnione towarzystwa po prostu kogoś zaproszą na spontaniczne spotkanie. A Lwom mało kto odmawia towarzystwa.

Panna 23 sierpnia – 22 września

Panny będą bardziej spontaniczne niż zwykle. Zaskoczą partnera jakąś na szybko zorganizowaną niespodzianką albo wypadem w nieznane. Tego dnia będą bardzo zrelaksowane, towarzyskie, ciepłe i otwarte. Partnera będą raczyć miłymi i gorącymi wyznaniami. Wieczorem staną na wyżynach, by zaskoczyć swojego partnera swoim olśniewającym wyglądem dopracowanym do perfekcji, na co druga połowa nie będzie ani trochę obojętna. Będzie namiętnie, wesoło i upojnie. 

Panny single będą pragnąć towarzystwa i doznań tego dnia. jeśli nie uda im się zorganizować wieczoru z kimś bliskim i ciekawym to mogą popaść w lekką chandrę. Na poprawę humoru poddadzą się relaksacji lub przyjemnym zabiegom upiększającym albo zaspokoją potrzeby ducha w jakiś inny wyjątkowy sposób. Nie będzie to więc dzień do końca stracony!

Waga 23 września – 22 października

Wagi będą bardzo zniechęcone i znużone w walentynkowy dzień. Zabraknie im pomysłu na Walentynki, co może przyczynić się do lekkiej frustracji i niezadowolenia. Partnerzy Wag mogą trochę na tym ucierpieć. Ostatecznie Walentynki powinny jednak być dla nich udane mimo początkowej nerwówki. Humor poprawi  Ci dobre jedzenie, jakieś pachnące świeczki i uśmiech Twojego partnera, droga Wago. A także szampan i truskawki do łóżka. Noc zapowiada się gorąco!

Samotne Wagi będa pragnely wyjść do ludzi. Wraz z innymi singlami zorganizują spotkanie w nieco szerszym gronie. Nie zabraknie tematów do rozmów, pozytywnych emocji i odrobiny szaleństwa.

Skorpion 23 października – 22 listopada

Skorpiony będą chciały jakiejś odmiany tego dnia. Za nic w świecie nie będą chciały siedzieć w domu przy oklepanej według nich kolacji przy świecach. Zrobią wszystko żeby namówić partnera na jakiś szalony pomysł mimo mniej sprzyjających w tym roku okoliczności. Ich plan na pewno się powiedzie, o ile dopną nieco wcześniej ważne szczegóły, w przeciwnym razie ich inicjatywa może zakończyć się fiaskiem i dużym rozczarowaniem, a wtedy ciężko będzie uratować atmosferę tego Walentynek.

Samotne Skorpiony nie będą chciały siedzieć same w domu! Zorganizują jakiś maraton filmowy z przyjaciółmi albo wieczór przy winie. Jeśli zabraknie im jednak osób do towarzystwa to oddadzą się bez pamięci swoim pasjom w domowym zaciszu.  

Strzelec 23 listopada – 21 grudnia

Będzie dosyć nerwowo, w najgorszym razie nawet i wybuchowo! W Walentynki w Strzelcu obudzą się niezażegnane wcześniej troski i żale. O swoich nagłych przemyśleniach i rozterkach nie omieszka poinformować swojego partnera. W ten sposób romantyczna aura raczej nie będzie Wam towarzyszyć w tym dniu. Ale jest jeden plus takiego obrotu sytuacji – wyjaśnicie sobie wiele spraw, poczujecie ulgę i być może ustalicie jakiś sposób na rozwiązanie problemów.  

Jeśli jesteś singlem to możesz w tym roku poczuć spadek sił witalnych w tym dniu. Twoje samopoczucie będzie nieco słabsze. Obudzi się w Tobie melancholia, oddasz się wspomnieniom i marzeniom. Będzie to jednak dobry czas na przemyślenia, ustalenie priorytetów i środków do celu. Doznasz oczyszczenia i ulgi. Ostatecznie z nową energią i pomysłami powitasz następny dzień.

Koziorożec 22 grudnia – 19 stycznia 

Koziorożce postawią na spontaniczność w tym dniu. Nie będzie wielkiego planowania ani obmyślonych z góry scenariuszy. Nic  z tych rzeczy. Zdacie się na to, co przyniesie ten dzień. Nie w głowie będzie Wam stawanie na rzęsach, by zaskoczyć partnera jakimś ekstra pomysłem. Walentynki upłyną bez większych fajerwerków, ale takie będzie też Wasze nastawienie. Nie będziecie oczekiwać ogromnego bukietu  czerwonych róż czy romantycznej kolacji przy świecach ani tym bardziej zaproszenia na jakiś ekstra wypad poza miasto. Dzień ten będzie jednak dosyć miły. Nie zabraknie ciepła, czułości i romantycznych wyznań. 

Koziorożce single będą dosyć obojętne na to, co wydarzy się tego dnia. Nie będą czekać na listy miłosne czy nagłe zaproszenie na randkę  z przystojnym brunetem lub tajemniczą blondynką. jednak gwiazdy radzą, by Koziorożce nieco zwalczyły  o dobrą energię w tym dniu.  drobny gest może wywołać nieoczekiwane i jednocześnie przyjemny zwrot akcji.

Wodnik 20 stycznia – 18 lutego

Wodniki mają dość dobre prognozy na ten szczególny dzień. Będzie nie tylko miło i romantycznie, ale i nietuzinkowo, zmysłowo i gorąco. Z partnerem będziecie wyjątkowo zgodni, co do tego jak chcecie spędzać czas w tym dniu. Gwiazdy będą sprzyjać wszelkim ciekawym pomysłom, a także czułości, szczerości i miłosnym wyznaniem w przypadku Wodnika. Nie tylko będziecie zaskakiwać, ale i będziecie zaskakiwani w miły sposób. To będzie bardzo udany i szczęśliwy dzień dla Was.

Wodniki stanu wolnego spędza ten dzień dosyć oryginalnie i na pewno nie samotnie. Postawicie na jakąś rozrywkę w towarzystwie Waszej bratniej duszy. Razem obmyślić coś nietypowego, co sprawi Wam dużo frajdy, dostarczy masę wspomnień i pozytywnych wibracji na kolejne dni.

Ryby 21 lutego – 20 marca

Ryby będą pragnęły dużo uwagi, czułości i miłych niespodzianek w tym dniu. Skupią się tak bardzo na sobie i swoich potrzebach, że w rezultacie mogą zapomnieć o potrzebach swojego partnera. Partner przyzwyczajony do troskliwości i dużej uwagi ze strony Ryb może poczuć się nieco urażony i zaskoczony ich postawą. Możliwe drobne nieporozumienia i kłótnie, które jednak bardzo szybko Ryby będą chciały zażegnać i wynagrodzić wcześniejsze zachowanie swojej drugiej połowie. 

Samotne Ryby pograją się w melancholijnym i nieco depresyjnym nastroju. Będą tak bardzo skupione na tym, że spędzają to święto w pojedynkę, że zapomną o tym, że w ich otoczeniu jest ktoś kto od dawna czeka na ich inicjatywę i uwagę. Gwiazdy radzą, by otworzyć trochę szerzej oczy. W otoczeniu Ryb jest ktoś to kto jest bardzo nimi oczarowany i zainteresowany wspólnym spędzeniem czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Abra

Tarot Miłości

Wróżba z kart Tarota w oparciu o rozkład krzyż celtycki.

Tarot

Postaw Tarota

Horoskop na dziś Horoskop na dziś

Sprawdź co Cię dzisiaj czeka
22 czerwiec 2024

Sprawdź
Faza Księżyca Faza Księżyca

Sprawdź fazę Księżyca na dziś

Sprawdź
Horoskop na dziś Wibracja na dziś

Dzisiejszy dzień niesie ze sobą wspaniałe wibracje, sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości i stosunków. Ta wibracja sprawia, że możemy dziś poznać osoby niezwykłe i wyjątkowe, które wywrą na Nas niesamowite wrażenie. Poczujemy silną energię i zwiększy się nasza aktywność. W dzisiejszym dniu warto wyjść z domu, zamiast zaszywać się w domowych pieleszach. W istniejących już związkach może dojść do drobnych spięć, dlatego warto więcej uwagi i zainteresowania poświęcić bliskim sercu osobom. W sprawach finansowych najlepiej zachować ostrożność. Nie jest to również korzystny dzień na plany ani na rozpoczynanie nowych spraw. Dobry na kontakty z zagranicą. W tym dniu najlepiej nie odkładać rozpoczętych spraw na później. Spotkanie kogoś z przeszłości, niedokończone sprawy z poprzednich miesięcy i tygodni, mogą w tym dniu dać znać o sobie.

Horoskop na dziś Magiczne Ciasteczko
Szczęście przychodzi zawsze niespodziewanie.