Numerologiczna 1

Osoby z wibracją cyfry 1, to urodzeni przywódcy, którzy nie znoszą autorytetów nad sobą i za wszelką cenę pragnące  zachować swoją niezależność. Pewne siebie, przebojowe, skuteczne w działaniu, pełne charyzmy jedynki, mają w sobie naprawdę duży potencjał energetyczny i poczucie samodzielności. Odczuwają silną potrzebę samodoskonalenia się. Są bardzo kreatywne, potrafią wykazywać własną inicjatywę, nie mają problemów z komunikatywnością, potrafią wspaniale przemawiać. Najlepiej wychodzi im realizacja krótkoterminowych działań.

Siła charakteru, indywidualność, chęć tworzenia, twórczość, dominacja, śmiałe pomysły,dar przekonywania, charyzma i wybitne zdolności przywódcze pomagają im w zjednywaniu ludzi, którym jedynki wskazują drogę postępowania. Jedynki zazwyczaj cieszą się dużym autorytetem i często stanowią wzory postępowania
dla innych. Posiadają zmysł praktyczny, silną wolę, zdolności organizacyjne, ale mniejsze zdolności wykonawcze. Są to natury dynamiczne, cechuje ich spontaniczność, skłonność do ryzyka. Numerologiczne jedynki to osoby ambitne, posiadające umiejętność  samorealizacji i talent organizacyjny. Są one przedsiębiorcze i inteligentne, odczuwają wysoką potrzebę władzy,osiągnięcia wysokiej pozycji społecznej.
Jedynki dążą do perfekcji, są samokrytyczne. Źle znoszą krytykę ze strony innych. Ich słabe strony, to apodyktyczność, skłonność do egocentryzmu,dominacji,arogancji, ryzykowne zachowania, skłonność do narzucania własnych opinii, niecierpliwość.

Niepowodzenia potrafią wywołać w nich uczucie frustracji, zbytnią nerwowość i wybuchowość. W partnerstwie łatwo okazują uczucia, czują wielką potrzebę docenienia, mogą być nadmiernie zazdrosne, wręcz zaborcze. Ciężko jedynkom zdobyć się na kompromis, wolą one narzucić swoje poglądy i sposób widzenia.

6 komentarzy w artykule “Numerologiczna 1”

 1. asd pisze:

  Opis zgodny w 100%,przy czym jako świadoma 1 staram się kłaść większy nacisk na relacje między ludzkie i na kompromis, który wcale a wcale nie przychodził mi nigdy z takim dużym problemem jak to opisuje autor. Ściskam ciepło ;)

 2. solarin pisze:

  padłam..no czytam o sobie dokładnie..aż mnie ciarki przeszły

 3. anna pisze:

  Moja corka (17 lat) poznala 1 numerologiczna , ponad rok temu. Chodzi o wielka i pierwsza milosc. Ale ja wtedy zaczelam sie zle czuc . Moze byc , ze numerologiczna 9 nie trawi 1? Czy to funkcjonuje na odleglosc? Moja corka jest 6 ziemia , ja p ogien 9, jej przyjaciel 1 woda , co nam przeszkadza , czy funkcjonuje na odleglosc, czje sie ciagle dziwnie.
  ania

  1. only pisze:

   zacznij się modlić to Ci przejdzie…

 4. Gosia pisze:

  no nic dodać nic ująć! naprawdę.

 5. anna pisze:

  Anna 16121980
  Interesuje mnie praca i finanse

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *