Numerologiczna 5

Piątki posiadają wielki ładunek energetyczny!  Są niezwykle żywiołowe, ekspansywne, pełne ruchu, komunikatywne, wyluzowane i wesołe. Łatwo nawiązują kontakty z otoczeniem, posiadają umiejętność rozmawiania na prawie każdy temat. Są dobrymi mówcami, ale potrafią być również wspaniałymi słuchaczami. Wrodzony dynamizm, wdzięk, magnetyzm pomaga im w zjednywaniu ludzi, sprawia, że mają one szerokie grono przyjaciół i znajomych. Piątki mają dosyć zmienną naturę, czasami są wręcz nieprzewidywalne i działają zaskakująco. Dosyć często zmieniają swoje zainteresowania, są rozrywkowe i bardzo towarzyskie. Podobnie jak u numerologicznych trójek, posiadają one wspaniałe zdolności adaptacyjne do nowych miejsc i sytuacji. Piątki mają naturę odkrywców, uwielbiają zawierać nowe znajomości, badać nieznane miejsca, smakować nieznane dotąd potrawy. Bardzo ciekawi ich także człowiek, potrafią one zadawać mnóstwo pytań, w celu poznania drugiej osoby, ale za to mniej mówią o sobie…
Numerologiczne piątki raczej nie potrafią usiedzieć w jednym miejscu, długo zajmuje im znalezienie odpowiedniego miejsca w życiu, uwielbiają podróżować i prowadzą bujne życie towarzyskie. Przesiadywanie w domu, raczej je nudzi, wolą one spędzać czas w miejscach, w których coś się dzieje, są ludzie, muzyka, ruch.

Odznaczają się dużym urokiem osobistym. Prowadzą dosyć burzliwe, niespokojne życie. Ich słabą stroną jest niecierpliwość, konfliktowość, impulsywność i wybuchowość.
Są dosyć nerwowe.  Piątki mają dosyć dużą potrzebę niezależności. Może cechować je również niestabilność emocjonalna. Uwielbiają one wszelkie przygody, które dodają ich życiu smak. Raczej źle znoszą rutynę. Piątki mają żywy, lotny umysł, dar przekonywania, ekspresji, łatwość dostosowania się, odznaczają się elokwencją.

Ich słabymi punktami są problemy ze stabilnością, skłonność do przesady, nerwowość, napięcie, brak wiary we własne siły. Na pierwszy rzut oka piątki uchodzą za osoby mocno stąpające po ziemi, pewne siebie, wręcz przebojowe, ale tak naprawdę piątki cechuje dosyć duża niepewność siebie.

W partnerstwie nie znoszą nudy, lubią niespodzianki i przygody, mogą mieć problemy z wyrażaniem uczuć.

11 komentarzy w artykule “Numerologiczna 5”

 1. iza pisze:

  Mój brat jest piątką. Wszystko się zgadza. Bardzo podoba mi się ogólnie ta storna. Większość rzeczy się na niej zgadza przy najmniej jeżeli chodzi o numerologię. :) Bardzo przydatna.

  Mam tylko uwagę odnośnie tła strony, które zostało zmienione. Wcześniejsze było dużo lepsze ;)

  Pozdrawiam, pasjonatka liczb i numerologii i astrologii

 2. Numerogiczna5 pisze:

  Aż mnie ciary przechodzą jak to czytam. Wszystko się zgadza!

 3. stokrotka pisze:

  Jestem piątką i muszę przyznać że trafny opis.

 4. noop pisze:

  Mi się nie zgadza

 5. Nadstylady pisze:

  Z obliczeń wyszła mi 6 ale opis 5 idealnie pasuje do mojej osoby. Wszystko się zgadza ;) Nie wiem czy to jakiś błąd albo coś innego.

 6. teresa pisze:

  Jestem numerologiczną 5.Wszystko się zgadza nic dodać nic ująć.

 7. justyna pisze:

  jestem piatkom i wszystko sie zgadza co wszystkiego szok

 8. numerologiczna 6 pisze:

  Jesteś 'piontkom’ i nie lubisz się uczyć. W szczególności języka polskiego.

 9. Fantasy pisze:

  hitler był piątką. Raczej się zgadza. :D

 10. elfi pisze:

  jestem 41/5, wszystko trafione w punkt!

 11. Justme pisze:

  No ja przepraszam bardzo ale to jest trochę zabawne. Mój partner jest 5, ja 4, A czytając charakterystykę 5 czuje jakbym czytała o sobie, A gdy czytam charakterystykę 4 to jest kropka w kropkę opis partnera

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *