Ósemka Buław

Aktywność, ruch, intensywna komunikacja. Ruch, szybkość, działanie, znaczny postęp w rozwoju sytuacji. Coś zostało wprawione w ruch, teraz pozostaje czekać na rezultaty. Jest to karta, która symbolizuje natłok wydarzeń, dynamizm sytuacji, szybki rozwój wypadków, intensywną komunikacja wszelkiego rodzaju. Ponadto karta może symbolizować podróż, gorący romans, znajomość, która jest intensywna, dużo się dzieje. Po okresie stagnacji wróży nagłe przyspieszenie, krok do przodu. To również częste komunikowanie się poprzez pocztę elektroniczną, sms-y, komunikatory umożliwiające rozmowę i innymi drogami, które są dostępne.

W powietrzu unosi się powiew przeznaczenia. VIII Buław jest zapowiedzią nowych ekscytujących, impulsów które mogą zmienić uporządkowane życie i wprowadzić pewne zamieszanie, przerywając stagnację. To zapowiedź nowych wydarzeń. Karta VIII Buław, odpowiada w astrologii Merkuremu w znaku Strzelca a więc poszerzenie horyzontów, liczne podróże, ruch, energia, szybka fascynacja, nawiązywanie nowych znajomości lub odnowienie dawnych.

Uczucia

Przygotuj się na duży ruch i przyspieszenie akcji. Jeśli masz wątpliwości czy przejąć inicjatywę, to karta ta podpowiada, że jak najbardziej trzeba działać. Granie na zwłokę, czekanie aż sytuacja rozwiąże się sama, jest najgorszym rozwiązaniem w tej chwili. Ty musisz przejąć inicjatywę i wziąć sprawy w swoje ręce, inaczej Twoje plany mogą się nie powieść. Jest to bardzo korzystny czas na załatwianie spraw, wyjaśnianie nieporozumień czy też przejęcie inicjatywy w związku. Dużo będzie zależało od Ciebie. Sytuacja o którą pytasz rozwinie się szybko i będzie się dużo działo. Karta wskazuje na natłok informacji, szeroko pojętą komunikację, na częste rozmowy, negocjacje, wysyłanie wiadomości email, SMS oraz rozmowy telefoniczne. Ósemka buław oznacza czas bardziej intensywnych i zdecydowanie częstszych kontaktów. Spodziewaj się częstych spotkań i rozmów. W stałych związkach oznacza nagłą potrzebę rozmawiania, komunikowania się, polepszania relacji, chęć pracy nad związkiem poprzez rozmowy i działania, również może oznaczać wspólne pomysły i plany. Ktoś w związku wykaże się inicjatywą w sprawie, która wymagała omówienia. Ponadto karta oznacza szybkie decyzje i działania. Karta oznacza także, że mężczyzna, którym się interesujesz narzuca Ci zbyt duże tempo, możliwe że za szybko chce Cię zdobyć albo nie daje Tobie czasu na wytchnienie. A może znasz taką kobietę, która postępuje w ten sposób i trochę za bardzo naciska na wspólne spotkania, związek i zbyt szybko się angażuje? Karta może być także zapowiedzią nagłej podróży, np. w miejsce, gdzie będzie Twój ukochany/Twoja ukochana. Może wskazywać też na nagłe, niespodziewane zaproszenie na randkę lub romantyczne spotkanie, ta karta to także… stosunek seksualny, romans, możliwe, że romans w firmie. By nie wyciągać pochopnych wniosków, przyjrzyj się jeszcze otaczającym kartom, by wykluczyć ewentualną zdradę. Czegokolwiek karta by nie dotyczyła, ósemka buław zapowiada intensywny okres. Oj będzie się działo!

Finanse

Czeka Cię pracowity, ale i owocny okres w pracy. Twój biznes będzie się rozwijał i to w dosyć szybkim tempie. Karta wskazuje także na wszelkiego rodzaju transakcje handlowe i negocjacje. Wszystko działa doskonale, nawet jeśli tempo jest wysokie. Nasza energia jest zogniskowana, możemy się spodziewać szybkich rezultatów. Ósemka buław to także podróż powietrzna, rozmowy, częste negocjacje, intensywna korespondencja, dużo zamówień i klientów. Jeśli prowadzisz własną działalność to możesz się spodziewać dynamicznego rozwoju lub końca zastoju. Dla osób nie mających zatrudnienia karta może oznaczać nowe, obiecujące perspektywy albo też kilka interesujących ofert. Jest to znak, że praca wkrótce się znajdzie, o ile będziemy jej dosyć aktywnie szukać. To nie jest czas na lenistwo i bierność! Ósemka buław wyraźnie zachęca do działania i wzmożonej aktywności. Los będzie nam sprzyjał, ale musimy wykazać się pracowitością i wytrwałością. Jeśli damy z siebie trochę energii, to możemy liczyć na szybkie sukcesy. Jest to dobry okres na prowadzenie interesów i na rozpoczęcie własnej działalności, radzę jednak jeszcze spojrzeć na sąsiednie karty w tym przypadku, by nie podjąć decyzji pochopnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *