Piątka Buław

Rywalizacja, konflikt, adaptacja. Karta oznacza zdrową konkurencję (jeśli karta jest w położeniu prostym), chęć sprawdzenia swoich sił w pewnych przedsięwzięciach, rywalizacja, zawody, to także obrona swoich poglądów, wymiana zdań, zażarta dyskusja, chęć wyrwania się z rutyny, która prowadzi do poszukiwania nowych wrażeń, wyzwań. Karta może oznaczać również konflikt, konieczność obrony swoich racji, aktywność fizyczną, buntowanie się.

Uczucia

Rywalizacja, walko o czyjeś względy lub kłótnie w związku. Karta ta może mieć zarówno pozytywny jak i negatywny charakter. Sygnalizuje, że jesteś uwikłany w pewien konflikt, kłótnię, czasami piątka buław wskazuje na prawdziwą zajadłą kłótnię między małżonkami albo w rodzinie. Konflikt może dotyczyć różnych spraw, piątka pałeczek tylko wskazuje na obecność wystąpienia punktów zapalnych, ale to czego dotyczą kłótnie mogą podpowiedzieć ewentualne, sąsiednie karty.

W innym znaczeniu karta może sygnalizować rywalizację o czyjeś względy. Albo Ty rywalizujesz o kogoś, albo to ktoś stara się zwrócić Twoją uwagę.

Jeśli jesteś osobą samotną i pragniesz nawiązać z kimś bliższą znajomość, to na drodze do Twojego szczęścia mogą pojawić się jakieś trudności, ale jeśli będzie na tyle wytrwała/wytrwały możesz zdobyć to, o co tak walczysz. Prawdopodobnie masz rywala (rywali), ale nie poddawaj się jeśli uznasz, że cel jest wart starania, mimo że „walka” może wydawać Ci się trudna i zacięta.

Karta może także wskazywać, że ktoś stara się o Ciebie, jesteś w centrum uwagi, masz duże powodzenie. Jeśli jesteś osobą samotną, na pewno nie będziesz narzekać na brak powodzenia i zainteresowania ze strony płci przeciwnej.

W stałych związkach pojawienie się piątki pałeczek może oznaczać drobne wymiany zdań, nerwową atmosferę, próby dojścia do porozumienia, może także wskazywać na walkę o… związek. Zaangażujesz w to całą swoją energię i zapał, pokażesz partnerowi, że jesteś gotowa/gotowy walczyć o to, co Twoje, że tak łatwo się nie poddasz. Karta z reguły oznacza zdrową konkurencję, więc wszystko powinno pójść po Twojej myśli, o ile rozegrasz to mądrze i będziesz wytrwały, w tym co robisz. Piątka buław jest także oznaką, że w Twoim związku po prostu zacznie się dużo dziać, być może na polu towarzyskim, może będzie to czas kiedy rzucicie się w wir zabaw, jest to także zapowiedź emocjonującego wydarzenia, hucznej imprezy, a może także bójki, która jednak nie powinna się źle skończyć, o ile następne karty nie pokażą inaczej. Jeśli walczysz o względy mężczyzny lub kobiety, to pojawienie się karty może oznaczać, że masz rywalkę/rywala, godnego siebie przeciwnika, a wasze siły są wyrównane i będziesz musiała/musiał się trochę postarać, żeby uzyskać przewagę. Przy negatywnych kartach sąsiadujących piątka buław może oznaczać poważną bijatykę, niezdrową konkurencję, przemoc, intrygi, złośliwe zachowania, nieprzyjazne środowisko, chorobę, szukanie nowych podniet w życiu, co nie zawsze wychodzi na dobre nam albo związkowi, w którym jesteśmy, to także prowokowanie kłótni i szukanie problemów.

Finanse

Pojawienie się karty w zapytaniu o sprawy zawodowe może wskazywać na obecność pewnych punktów zapalnych, rywalizację w pracy, angażowanie się w intrygi biurowe, negowanie czyichś opinii, walkę o awans. W sprawach zawodowych możesz spodziewać się pewnego zamieszania, być może jesteś uwikłany w pewien konflikt, albo czujesz się nierozumiany i atakowany przez swoich pracowników lub przełożonych. Może pracujesz w niezdrowym środowisku wśród nieprzychylnych Ci ludzi. A może Twoja praca wymusza ciągłą rywalizację między pracownikami?

Jeśli poszukujesz pracy, to musisz wiedzieć, że sprawa nie będzie taka prosta, na Twojej drodze masz poważną konkurencję i będziesz się musiał mocno postarać i wykazać, aby wygrać stanowisko. Nie łatwo będzie też uzyskać awans i przebić się w pracy. Aby zostać zauważonym i docenionym, będziesz musiał ciężko pracować.

Ponadto karta symbolizuje nowe wyzwanie bądź liczne wyzwania, nowe perspektywy działań, współzawodnictwo, szukanie nowych doznań, działania grupowe, zdobywanie nowych doświadczeń, konieczność energicznego działania, konieczność dostosowania się do nowych lub ciężkich warunków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne hasła