Siódemka Buław

Obrona lub atak, samotna walka. Trzeba zachować czujność, należy być wytrwałym, nie poddawać się, nawet jeśli nasze działania nie spotykają się ze zrozumieniem i dobrą oceną. Brak aprobaty i zrozumienia ze strony otoczenia, krytyka naszych planów, projektów, pomysłów. Narastające przeciwności, samotne zmagania. Będzie trzeba stawić czoła problemom i przezwyciężyć przeszkody, które narosną. Konieczność obrony, walka o przetrwanie. Karta czasem symbolizuje również atak fizyczny, trzeba będzie zachować większą ostrożność.

Uczucia

Masz wrażenie, że przeciwko Tobie sprzymierzyły się siły, które zawadzają Ci w osiągnięciu celu. Karta może prognozować trudności w realizacji planów, problemy w związku, nieporozumienia, wtrącanie się osób trzecich, niesprzyjające sytuacje. Jeśli jesteś w związku, to może to oznaczać nadchodzący czas nieporozumień, ataków i docinków ze strony partnera. Możliwe, że będziesz czuć się nierozumiany i ciągle atakowany, albo będziesz mieć ciągłe wrażenie, że ktoś się niepotrzebnie wtrąca do Twojego życia zakłócając Twój spokój i równowagę. Mogą pojawić się także niezależne od Ciebie trudności, które nagle ześle Ci los. Niestety będzie to czas, kiedy sprawy nie będą układały się po Twojej myśli. Twoje działania nie spotkają się z aprobatą najbliższego otoczenia, być może pewna osoba lub osoby będą próbowały zaszkodzić Twoim planom. Przygotuj się więc na to, że w tym miesiącu będziesz musiał bronić swoich racji lub przygotuj się na pojawienie się trudności na drodze. Dla osób samotnych w pytaniach o pojawienie się nowej miłości, karta może oznaczać, że niestety ale na razie pojawi się zbyt wiele niesprzyjających sytuacji. Jeśli pytasz o osobę, która pojawiła się w Twoim życiu to karty mogą wskazywać, że jego lub Twoje najbliższe otoczenie nie będzie aprobowało tej znajomości albo też będą pewne osoby w Waszym otoczeniu, które będą próbowały nie dopuścić do tego, by znajomość się rozwinęła. Karta symbolizuje także zawistne otoczenie i niesprzyjające warunki, konieczność bycia asertywnym i wyznaczania granic, nabieranie siły poprzez różne doświadczenia, pokonywanie strachu przed nowym, odważne pokonywanie przeszkód, walka z nieśmiałością realizowanie potrzeb mimo oporu otoczenia. Pojawienie się karty oznacza konieczność walki, ale dodatkowo daje wskazówkę, że nie jesteśmy na przegranej pozycji, musimy jednak walczyć o swoje.

Finanse

Nasze plany nie spotkały się z taką akceptacją jakiej oczekiwaliśmy. Czujemy się atakowani przez otoczenie, które wyraźnie daje do zrozumienia, że nas nie popiera. Czujemy się samotni i nierozumiani, w tym co robimy. Karta może zwiastować problem z przychylnością u innych i zjednywaniem ludzi. Być może znaleźliśmy się w sytuacji, gdy pracodawca neguje nasze działania i wyraźnie pokazuje swoje niezadowolenie. Karta wskazuje także na walkę z biurokracją, problemy ze stabilizacją finansową i ze znalezieniem pracy. Być może nasze nowe pomysły i projekty nie zyskały uznania. Siódemka buław to także walka o przetrwanie, praca w stresującym środowisku, zawiść i intrygi w pracy, to także ciężkie, często bezowocne zmagania intelektualne, ciężka praca fizyczna, w niektórych sytuacjach może oznaczać także atak fizyczny, należy być czujnym. Siła, wytrwałość pomoże w ty okresie przetrwać najtrudniejsze chwile. Sukces jest możliwy, ale będziesz musiał o niego wytrwale walczyć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *