Szóstka Buław

Pozytywna karta zwiastująca zwycięstwo, dobre nowiny, pokonanie przeszkód. Satysfakcja z osiągnięcia celów, nagroda, wygrana, duma, zawarcie pokoju, szczęśliwy powrót, radosne powitanie, zbieranie owoców ciężkiej pracy, rozwianie dręczących wątpliwości i korzystny obrót spraw. Dobra passa, cel został osiągnięty, można odetchnąć z ulgą i cieszyć się tym, co zostało zdobyte. Karta może oznaczać również wygraną w pewnym przedsięwzięciu, konkursie, zawodach. W miłości może oznaczać również powrót do domu, powrót, odzyskanie partnera, w sytuacji kiedy, związek został wcześniej z jakichś powodów zakończony.

Zwycięstwo, chwała, dobre nowiny

Karta symbolizuje przezwyciężenie negatywnych sił, które działały przeciwko nam. Szóstka buław to pozytywne nowiny w miłości, czas na świętowanie sukcesów, radosne wydarzenia, bezpieczeństwo, często oświadczyny. Cele do których dążyliśmy zostały osiągnięte. Karta oznacza powodzenie w miłości, szczęśliwą spełnioną miłość, która jest w stanie pokonać wszelkie przeszkody.

To także sukces, uznanie, chwała. Wyzwania, z którymi się zmierzyliśmy, są już za nami, udało się je pokonać, teraz możemy tylko się cieszyć naszym zwycięstwem. Być może konflikty, które były obecne w związku zostały skutecznie wyeliminowane i zażegnane. Nasze trudy i wysiłki włożone w naprawę, czy ratowanie związku przyniosły pozytywne rezultaty. Zrealizowane pragnienia. Udowodniliśmy sobie i naszemu otoczeniu, że jesteśmy osobami zaradnymi, odpowiedzialnymi i że stać nas na odpowiedni wysiłek, który wreszcie został zauważony i doceniony. Szóstka buław to pokonanie przeszkód, triumf, podziw, adoracja ze strony otoczenia, chwała, duże sukcesy, które naprawdę nas cieszą. Karta jest symbolem wygranej, także w odniesieniu do miłości. Może także wskazywać, że udało nam się pozyskać względy osoby, na której nam zależało. Jest to także zapowiedź dobrej passy dla osób samotnych bowiem oznacza czas adoracji i duże powodzenie u płci przeciwnej. W nadchodzącym okresie będziemy rozchwytywani i zauważani przez otoczenie.

Finanse

Jest to także pozytywna karta dla spraw związanych z finansami i życiem zawodowym. Otóż jej pojawienie się w rozkładzie oznacza, że czeka nas zasłużony sukces zdobyty ciężką, wytrwałą pracą. Siły, które działały przeciwko nam zostaną przezwyciężone, czujemy, że zrobiliśmy duży i poważny krok naprzód. Pozytywne rezultaty przyniosą nam uznanie, możemy liczyć na wyróżnienie, nagrodę, premię lub awans. Widząc tę kartą możemy być pewni, że to o co pytaliśmy się uda, zarówno mała rzecz, jak i duża, w zależności o co zapytaliśmy karty. Jeśli planujemy nowe przedsięwzięcie to szóstka buław jest jedną z najlepszych kart w rozkładzie i oznacza, że nasze plany się powiodą. Czujemy się zwycięzcami, mamy świadomość poczucia bezpieczeństwa i udowodniliśmy otoczeniu, że stać nas na wiele. Jesteśmy zadowoleni z tego, co osiągnęliśmy, nasze poczucie wartości wzrosło a otoczenie nas szanuje i podziwia. Jeśli więc coś stanie na naszej drodze w najbliższej przyszłości, to możemy mieć pewność, że dzięki naszej sile i determinacji, uporamy się z tym. Karta ta symbolizuje także odwagę, wspinanie się po szczeblach kariery, objęcie wyższego stanowiska, zdobycie upragnionej pracy lub wyjście z długotrwałego bezrobocia, to także wzięcie na siebie dużej odpowiedzialności i związane z tym uznanie ludzi, społeczeństwa czy najbliższych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *