Trójka Buław

Wprowadzanie planów w życie, dobre widoki na przyszłość, pewność. Przygotowanie do podróży, przygotowanie do rozpoczęcia kariery w biznesie, zdobywanie kwalifikacji, handel, wyjazd służbowy, pierwsze rezultaty, negocjacje, wdrażanie pomysłów w życie, rozpoczęcie budowy domu, tworzenie własnej działalności.

Uczucia

Trwamy przy tym, co zostało przez nas rozpoczęte jakiś czas temu. Ziarno zostało zasiane, czekamy na rozwój sytuacji i rezultaty. Jesteśmy konsekwentni i podejmujemy dalsze działania. W jakimś sensie jesteśmy ciągle w drodze, w drodze która prowadzi nas do celu.

W miłości karta oznacza angażowanie się w związek. Nasze nadzieje na wspólne szczęście i wspólną przyszłość są coraz większe. Z ufnością patrzymy w przyszłość, wierzymy w powodzenie, ale niepokój nie jest nam do końca obcy. Nasze wcześniejsze rozterki nieco się rozwiały się, jesteśmy bardziej pewni naszych działań.

Powoli pojawiają się coraz śmielsze plany. Karta może symbolizować zastanawianie się nad zapewnieniem stabilizacji sobie i bliskiej osobie, dalekosiężne plany. Czujemy pewność jutra.

Trójka buław to także dobre widoki na przyszłość, wspólne plany, nowe możliwości, pierwsze rezultaty, rozpoczęcie budowy domu, patrzenie w przyszłość z nadzieją.

Próby porozumienia się z partnerem przynoszą spodziewane rezultaty, coraz łatwiej i chętniej uczymy się sztuki kompromisu w stałych związkach, rozwiązujemy konflikty, pragniemy harmonijnego związku z partnerem, opartego na wzajemnym szacunku i wspólnym języku.

Dla osób samotnych trójka buław może oznaczać nowe perspektywy, dobre widoki na najbliższą przyszłość. Na horyzoncie nowe, obiecujące znajomości, wspaniałe okazje do wykorzystania. Jesteśmy pewni siebie i optymistycznie patrzymy na najbliższą przyszłość. Karta może także wskazywać, że w otoczeniu jest ktoś kto się nam przygląda i zastanawia nad podjęciem pewnych kroków. Cichy wielbiciel albo nowo poznana osoba, która chce nawiązać znajomość. A może to Ty jesteś osobą, która szuka sposobu na nawiązanie kontaktu?

Karta ta często oznacza także podróż i wyznaczenie celu życiowego.

Finanse

Podejmujesz działania z nadzieją na powodzenie i lepsze jutro. Wierzysz że to, co robisz przyniesie Ci dobre rezultaty. Twoje lęki i niepewność sytuacji zniknęły, zamiast tego mocno angażujesz się w nowe przedsięwzięcia. Jesteś spokojniejszy i pewny swoich działań, jednocześnie pełen zapału i energii. Rozpoczynasz ważny projekt, który ma szanse poprawić Twoją sytuację materialną. Masz duże szanse na awans, jest tuż tuż, bądź wytrwały i pracowity, Twoje wysiłki zostaną zauważone i zaprocentują w najbliższej lub dalszej przyszłości. Jakiekolwiek działania podejmujesz, to masz szanse na sukces i wzrost finansowy, gdyż trójka buław to korzystna karta dla spraw zawodowych. Zapowiada możliwość awansu, podwyżki lub zdobycia upragnionego zajęcia.

To także powodzenie w interesach, korzystne rozmowy z kontrahentami, podpisywanie ważnych umów, dobre widoki na przyszłość, działania, które rozpoczęliśmy przynoszą oczekiwane rezultaty. Powolne, ale wytrwałe zmierzanie do celu. Trójka buław to też pewność jutra i zwiastun nadchodzącego okresu stabilizacji materialnej. Karta może także sygnalizować wszelkiego rodzaju sukcesy na mniejszą skalę, takie jak uzyskanie premii w danym miesiącu, wyjątkowo udany okres w pracy, udział w rozmowie kwalifikacyjnej,w której dobrze wypadliśmy. Pojawienie się karty wróży pozytywne wydarzenia i dążenia w odpowiednich kierunkach. Trójka buław potwierdza słuszność naszych decyzji i wyborów, informuje o nowych, dobrych możliwościach na horyzoncie, nadszedł dobry czas na poszerzanie swoich umiejętności i zainteresowań. To także znakomita prognoza dla osób uczących się i dokształcających się. Inwestuj w swoją przyszłość, jeśli masz okazję.

Karta w innych sytuacjach zapowiada także konieczność odbycia podróży służbowych lub wyjazdów w celach zarobkowych. Dobra prognoza przy załatwianiu wszelkich spraw związanych z handlem i nieruchomościami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *