Horoskop 2015 – Bliźnięta

Bliźnięta 21.5-21.6

Rok 2015 będzie dla Bliźniąt rokiem inwestycji w siebie. Wykorzystajcie sprzyjający wpływ planet, które w tym roku dadzą Wam siłę i energię do realizacji własnych celów. Drogie Bliźnięta, w 2015 roku będziecie o wiele silniejsi niż w 2014 i z o wiele większą energią i zapałem wejdziecie w Nowy Rok.

Zaznaczające się wpływy saturna w znaku partnerstwa, mówią o tym, że przeciwieństwa często się przyciągają. W tym roku będą Was wyjątkowo pociągać osoby, które się znacznie od Was różnią, zwłaszcza charakterologicznie. Osoby samotne będą więc często szukać kogoś, z kim wzajemnie się będą uzupełniać. Jeśli poznacie swoją drugą połówkę, to będzie ona posiadać wszystkie te cechy, których Tobie brakuje i wzajemnie. Uwaga na większą skłonność do popełniania przez Was błędów w związkach, musi być bardziej ostrożni i rozsądni w dzialaniach w tym roku. Saturn będzie co prawda dbał, by Bliźnięta czuły się szczęśliwe przy swoim partnerze, ale nie zabraknie też konfliktów i nieporozumień.
Dla singli, które teraz rozpoczną związek, gwiazdy podpowiadają dodatkowo, że dzięki wyjątkowo wspaniałej konstelacji będzie on miał wspaniałe perspektywy na przyszłość. Szczególnie, jeśli na swej drodze spotkacie Wagę lub Strzelca.
Planeta Wenus sprawi, że miesiące marzec i kwiecień będą miesiącami pełnymi romantyzmu. Wenus z Marsem będą w przyciąganiu w czerwcu, co spowoduje, że miesiąc ten będzie dla Bliźniąt miesiącem wielkich namiętności i uniesień.

W 2015 roku będziesz w zdecydowanie lepszej formie niż w roku poprzednim. Jedynie latem może nastąpić chwilowy spadek energii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *