Horoskop 2015 – Rak

Rak 22.6.-22.7

Dla uczuciowych z natury Raków, rok 2015 szykuje wiele wspaniałych niespodzianek! Znalezienie prawdziwej wielkiej miłości oraz posiadanie dzieci jest dla Raków najważniejszym celem, dlatego najlepiej gdyby przyszły partner podzielał priorytety Raka i był z natury rodzinnym człowiekiem. Dla kobiety Raka nie ma nic piękniejszego niż z pełną miłością i oddaniem troszczyć się o rodzinę. Mężczyzna Rak docenia zalety swojej partnerki i zapewnia niezbędne wsparcie finansowe do swojej rodziny.

Układ gwiazd wskazuje, że wiele Raków ma szansę na spotkanie wielkiej miłości w 2015 roku.
Myśli Raka będą krążyły wokół jednej osoby, z którą będzie chciał spędzać każdą chwilę i nie będzie przesypiać nocy rozmyślając godzinami o swoim obiekcie uczuć. Kim będzie osoba, która tak bardzo zawróci Rakowi w głowie? Całkiem mozliwe, że pojawi sie ktoś z kręgu znajomych lub sąsiedztwa. Ale niewykluczone, że Rak spotka tę osobę na zakupach, w drodze do pracy lub w pobliskim parku. Dlatego Drogie Raki, rozglądajcie się uważanie w najbliższych miesiąchach, bo miłość, której szukacie i pragniecie tak bardzo może być blisko. Nie ma wątpliwości, że jeśli ulokujecie uczucia w tym roku, to będzie to długotrwały związek. Szczególnie przyjazne ku temu układy planet będą obecne na początku roku. Raki powinny temu trochę dopomóc i jak najczęściej wychodzić z domu. Jednakże odradzam Rakom szukanie partnera w internecie.

Raki już będące w związkach unikną problemów, jeśli konstruktywnie i ze zrozumieniem podejdą do wad swojego partnera, a z takiego podejścia może wyniknąć wiele pozytywnego dla związku. W marcu i sierpniu gwiazdy zapewnią Wam wiele wspólnych chwil szczęścia.

W pierwszym kwartale nowego roku Raki nie powinny martwic się o finanse. Bardzo możliwy dodatkowy przypływ gotówki w postaci premii, nagrody finansowej lub wygranej losowej. W 2015 roku Jowisz roztoczy swój ochronny parasol nad horoskopem Raków. Dlatego też Raki nie powinny się obawiać utraty pracy. Wręcz przeciwnie, mogą nawet liczyć na ciekawe propozycje jej zmiany.

Jeśli chodzi o samopoczucie, to Raki mogą odczuwać spadek energii w porównaniu z poprzednim rokiem. W tym roku troszeczkę wyhamują zwalniając obroty.
Dzięki Jowiszowi zdrowie powinno dopisywać Rakom przez cały rok. Powinny jednak unikać niezdrowego tzw. śmieciowego jedzenia jak również podjadania z powodu stresu. Raki lubią zajadać stres, co może niekorzystnie odbić się na ich samopoczuciu oraz figurze. Dlatego powinny pamiętać o dostatecznej ilości ruchu i sportu. Wiele dobrego dla ich kondycji zrobią spacery na świeżym powietrzu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *