Horoskop 2015 – Ryby

Ryby 20.02-20.03

W 2015 roku Ryby powinny pamiętać, że największym ich wrogiem jest pasywność. Wpływ Neptuna może stwarzać poczucie bezcelowości oraz tendencje do zamykania się w sobie. Ryby nie powinny zapominać o wyrażaniu uczuć w stosunku do osób, na których im zależy. Ważne, aby Ryby nie zaniedbywały swoich bliskich oraz przyjaciół. Konfiguracje planet będą jeszcze bardziej pobudzały fantazję Ryb. Najkorzystniejsze jest wykorzystanie jej w sposób twórczy, konstruktywny. Już w pierwszej połowie roku Ryby mają duże szansę, by zrobić krok do przodu na wszystkich plaszczyznach życia. Planety będą im w tym sprzyjać. Ryby powinny jednak postarać się o to, aby niepowodzenia z przeszłości zostawić raz na zawsze za sobą.

Samotne Ryby mają wielkie szanse na miłość, która przyprawi o mocniejsze bicie serca i uczyni je szczęśliwymi. Najbardziej sprzyjającym dla uczuć czasem będą miesiące maj i czerwiec. Ale również i początek roku przyniesie ekscytujące i pełne napięcia momenty, takie w pozytywnym sensie. Dzięki sprzyjającej konfiguracji planet jest szansa spotkać miłość, na jaką od dawna Ryby czekały. Będzie to osoba mocno stąpająca po ziemi przy kim Ryby będą się dobrze czuły.

W stałych, sprawdzonych związkach, 2015 rok przyniesie pełną harmonię, jeśli Ryby będą częściej okazywać swoje uczucia swojemu partnerowi. Jednakże wiele osób ze znaku Ryb będzie się zastanawiać nad sensem kontynuacji męczącego związku. Gwiazdy będą sprzyjać w podjęciu decyzji, pomogą odpowiedzieć na pytanie czy warto naprawiać to, co wciąż się psuje. Jowisz i Wenus pomogą odejść temu, co już dawno straciło na wartości.

W sprawach zawodowych i finansowych Jowisz będzie wspierał Ryby, podrzucając kilka wspaniałych szans do wykorzystania. Czy Ryby je wykorzystają czy swoim zwyczajem przeoczą, czas pokaże. W każdym razie marzec oraz lipiec przyniosą nowe możliwości i nowe ciekawe propozycje w sprawach zawodowych. Do połowy marca Ryby nie powinny podejmować żadnych wiążących decyzji. Ostrożnie z wydatkami na jesieni. W tym czasie Ryby mogą mieć zbyt lekką rękę do wydawania pieniędzy.

Mars doda Wam w tym roku więcej siły i energii. To, co szkodzi Rybom to skłonności do używek oraz zamykania się w sobie. Ryby koniecznie powinny odnaleźć sposób ekspresji, wyrażania siebie oraz swoich emocji, np. poprzez pisanie, taniec, sport czy też śpiew. Tak delikatny znak jakim jest Ryba potrzebuje też częstego odpoczynku dla uzyskania równowagi. Najlepszą formą będzie relaks tam, gdzie Ryby czują się najlepiej, czyli w wodzie. Relaksuj się na basenie, plaży, jacuzzi, jak najczęściej, to z korzyścią dla Twojego zdrowia i samopoczucia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *