Horoskop 2015 – Wodnik

Wodnik 21.1.-19.2

Rok 2015 przyniesie Wodnikom więcej wolnej przestrzeni, doda mu nieco wiatru w żagle.
Wraz z końcem roku 2014 dla Wodników zakończyły się hamujące siły Saturna. Korzystne aspekty Jowisza przyniosą Wodnikom więcej możliwości i wolności. W wielu sprawach nie będziesz odczuwać już tak, jak w roku poprzednim. Poczujesz, że nie masz już związanych rąk i nie jesteś już więźniem sytuacji czy powiązań, jak w roku poprzednim, drogi Wodniku. Do sierpnia szczęście będzie się do Ciebie często uśmiechać. Nie zabraknie również rozrywki w przeciwieństwie do dwóch poprzednich lat.

Pierwsze miesiące roku przyniosą Wodnikom wiele szczęścia w miłości. Wodniki będące już w związkach będą wiele uwagi skupiały na partnerze spędzając z Nim więcej czasu. Wiele Wodników pomyśli w tym roku o powiększeniu rodziny. Osoby samotne będą cieszyć się dużym powodzeniem, co sprawi, że będą miały dylemat wyboru, pomiędzy dwiema osobami. Wiele ślubów i zaręczyn będzie dotyczyć w tym roku osób spod znaku Wodnika.
Osoby z końcówki znaku powinny uważać na to, by nie widzieć obiektu swoich uczuć w zbyt różowych okularach. Do wielu spraw Wodniki będą podchodzić teraz lekko, czasem zbyt lekko.

W sprawach zawodowych nie będzie większych przeszkód. Okres do sierpnia jest szczególnie korzystny dla inwestycji oraz powiększania biznesu. Nie zabraknie jednak na Waszej drodze ludzi nieuczciwych czy oszustów w tym roku, dlatego z rozwagą podchodźcie do ludzi, którym powierzacie swoje finanse czy też realizacje projektów. Unikajcie tych, którzy dużo obiecują, a mało z tego wynika. Puste obietnice nieuczciwych ludzi mogą być przyczyną problemów.

Sprzyjający czas to pierwsza połowa stycznia, 12 -24 maj, oraz od 24 listopada do końca roku.

Dobre samopoczucie zapewni Wodnikom przebywanie z rodziną i bliskimi. Ciepło i miłość najbliższych osób będzie dodawać im energii. Po dwóch latach ciężkiej pracy będą mogli pozwolić sobie na więcej rozrywki i uśmiechu, co wpłynie korzystnie na ich samopoczucie. Wodniki powinny wykorzystać ten rok na doładowanie akumulatorów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *