Horoskop 2015 – Skorpion

Skorpion 24.10.-22.11

Do 11 sierpnia Skorpiony będą większą wagę przywiązywać do spraw zawodowych. Co nie oznacza, że nie będą chętne do flirtów i nawiązywania nowych znajomości. Skorpion to najbardziej seksowny znak zodiaku posiadający wiele seksapilu, który sprawia, że jest bardzo atrakcyjny dla płci przeciwnej. Znak ten chętnie angażuje się w miłosne przygody, ale w tym roku będzie działać z mniejszym rozmachem i skupi się na innych rzeczach, mianowicie na swojej karierze. Sprawy zawodowe będą na pierwszym miejscu w tym roku i to nimi Skorpion będzie się przede wszystkim zajmować, szczególnie do sierpnia. W tym czasie nie będzie mowy o zakochaniu się. Dokładnie w marcu, drogi Skorpionie będziesz musiał dokonać wyboru, między uczuciem, a karierą. Twoje oczy będą przede wszystkim skierowane na osiągnięcie celu. Po 12 sierpnia spojrzysz na świat nieco inaczej. Nadejdzie więcej czasu dla bliskich, na miłość i chęć bycia z kimś. Być może pomyślisz znów o kimś wyjątkowym, kogo spotkałeś wcześniej, a o kim dalej nie możesz zapomnieć? Całkiem realne, że miłe pogawędki doprowadzą powoli do czegoś poważniejszego. Planeta miłości Wenus przyniesie pod koniec drugiego półrocza wiele romantycznych chwil, szczególnie w listopadzie. Grudzień będzie gorący od namiętności

Skorpiony będące już w związkach czeka w tym roku wielka próba. Ryzyko kryzysu w związku przypadnie szczególnie na pierwsze półrocze. Wtedy będziesz zajęty swoją karierą i własnym rozwojem, co będzie skutkowało zaniedbywaniem partnera. Będziesz mu poświęcał zbyt mało czasu. Codzienna rutyna, monotonia, brak czasu dla partnera może skutecznie zniszczyć nawet najlepszy związek. Wspólny wyjazd we dwoje na kilka dni wniesie nowy powiew w Waszą relację. W miesiącach letnich układ planet skłoni Cie do większych przemyśleń. Będziesz dużo rozmyślać o przeszłości i popełnionych błędach. Rozlicz się z tym, co już było. Wyciągnij z tego mądre wnioski i bądź bogatszy w doświadczenie. W listopadzie Mars sprawi, że w związku będzie niesamowicie gorąco i erotycznie. Grudzień będzie miesiącem pełnym emocji.

Za sprawą planety Neptun, Twoja wyobraźnia będzie bardzo rozbudzona w tym roku. Będzie wiele okazji i pomysłów, aby zrobić coś bardzo pożytecznego i przyjemnego dla siebie. Twoja większa kreatywność pomoże Ci w samorealizacji. Dodatkowo wspomoże Cię wiara we własne siły i umiejętności. Zapamiętaj, że 2015 rok będzie bardzo sprzyjającym czasem na Twój rozwój osobisty i na urzeczywistnianie projektów, nawet tych bardzo śmiałych. Nie zapominaj o swoich ambicjach oraz talentach. Wykorzystaj wenę twórczą. Możesz być artystą w każdej dziedzinie, jeśli będziesz wytrwały i nie zabraknie Ci chęci i zapału. Rób to, co kochasz w tym roku, gwiazdy Ci sprzyjają. Musisz tylko bardziej w siebie wierzyć.

Pierwsza połowa roku będzie bardzo pracowita. Jednakże Twoje wysiłki zostaną w pełni docenione. Nagrodą będzie przekroczenie jakiegoś progu jak np. ukończenie szkoły, kursu, egzaminu, studiów czy tez osiągnięcie jakiegoś stopnia, tytułu, stanowiska.

Jeśli prowadzisz własną działalność masz duże szanse w tym roku na pozyskanie nowych inwestorów.

To co najlepsze dla Ciebie to słońce i ciepło. Urlop wykorzystaj najlepiej w sierpniu. Postaraj się również jak najczęściej rozładowywać napięcia. Nie przynoś również problemów z pracy do domu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *