Horoskop 2017 Bliźnięta

Horoskop 2017 Bliźnięta mogą spodziewać się, że ten rok będzie bardzo produktywny i pełen kreatywnych pomysłów. Pozyskasz wiele kontaktów, które będą idealną strawą dla twojej kariery zawodowej. Jeśli zaczniesz uważniej słuchać, a mniej mówić będziesz mieć ogromną szansę na rozwinięcie się w swojej profesji. Wenus pomoże Ci uniknąć bałaganiarstwa i rozproszenia, a zamiast tego skierujesz swoją energię w stronę konstruktywnych planów i działań. Pracuj z uporem i trzymaj się swoich celów, a z pewnością osiągniesz sukces.
Planetą rządzącą będzie w tym roku Merkury. Jego ruch wsteczny nastąpi w okolicach kwietnia, co z pewnością na Ciebie wpłynie. Możliwe, że będziesz mieć problemy na tle komunikacji. Sytuacja się poprawi w okolicach Maja, kiedy planeta ta wróci do ruchu prostego, jednak w drugiej połowie roku nastąpi kolejny ruch wsteczny Merkurego, zatem bądź uważny. Ruch wsteczny Wenus nastąpi w okolicach marca i kwietnia, co wpłynie na Twoje marzenia oraz bliskie relacje.

Unikaj pokus, szczególnie związanych z relacjami partnerskimi. Możliwe, że będziesz mieć okazję do sprawienia sobie przyjemności kosztem bliskiej osoby. Nie rób tego, nie warto. W maju, Mars – planeta energii i entuzjazmu pojawi się w twoim domu i da ci sporą dawkę energii do radzenia sobie z problemami. W tym roku zaczniesz wprowadzać w życie dalekosiężne plany, o których myślałeś od dłuższego czasu.

Horoskop 2017 Bliźnięta – Kariera

W tym roku zwolnisz odrobinę tempo związane z rozwijaniem kariery. Dlatego, może to być świetny czas, by przeanalizować jeszcze raz swoje cele i ambicje i zajrzeć wgląd siebie, by dowiedzieć, czego tak naprawdę potrzebujesz. Możliwe, że w tym roku dojdzie do przeprowadzki, zmiany miejsca pracy, a może też zmiany profesji. Masz szansę na naukę nowych umiejętności związanych z twoim zawodem, możliwe, że skorzystasz ze szkoleń. Bądź otwarty na nabywanie wiedzy, bo to zapewni możliwość awansu lub znalezienia lepszej pracy. Dąż do spełnienia swoich marzeń i nie oczekuj, że wszyscy będą je pochwalać.
To Twoja przyszłość i tylko ty będziesz ponosić konsekwencje swoich działań.

Horoskop 2017 Bliźnięta – Miłość

Twoje życie nabierze nowego znaczenia, w tym roku otwiera się przed Tobą nowa droga. Nareszcie będziesz w stanie pożegnać się z toksycznych relacji i rozpocząć nowe. Dla niektórych Bliźniąt ten rok może wiązać się z poczuciem porażki w sprawach sercowych. Możesz czuć, że związek stoi w miejscu i nie da się go naprawić. Nie poddawaj, spróbuj nowych rozwiązań pomocnych w utrzymaniu i poprawie relacji. Możliwe, że zapragniesz ekscytacji, przygód – nie tylko mowa o singlach. Osoby w związku zaczną fantazjować o romansie. Jeśli wciąż wahasz się czy być dalej w tym związku, to dobry czas, by rozwiązać wszelkie konflikty i wynieść z tego wnioski. Bądź szczery i otwarty na uczucia drugiej osoby – skoro i tak się wahasz to, co masz do stracenia? Osoby w małżeństwie nauczą się efektywnie komunikować swoje potrzeby oraz pragnienia swoim partnerom. Nie trać czasu na nieporozumienia, kłótnie, skoncentruj się na tym, za co możesz być wdzięczny. Możliwy jest przypływ intensywnej frustracji związanej z twoim życiem miłosnym.

Horoskop 2017 – Finanse

W tym roku nareszcie możesz spodziewać się stabilności finansowej. Będziesz miał też niejedną okazję, by zainwestować pieniądze w długotrwałe przedsięwzięcie. W trakcie roku twój budżet będzie wymagał pewnych zmian i reorganizacji. Jednak spodziewaj się stabilnego wzrostu pieniędzy. Ten rok jest też dobrą okazją, by wynegocjować warunki w m. in. umowach, dla zyskania większej sumy. Możliwy jest też przypływ zaległej gotówki, która należała się już od dawna. Pod koniec roku twój portfel będzie bardzo ciężki. Zatem, unikaj pożyczek, kredytów, a będziesz mieć całkiem spore zabezpieczenie finansowe.

Rada dla Bliźniąt

Bliźnięta mogą w tym roku liczyć na wsparcie Saturna oraz Wenus, dlatego ich życie obfitować będzie w przyjemności. Pamiętaj jednak o dokładaniu wszelkich starań, by zadbać o swoją przyszłość. Myśl pozytywnie i poświęć trochę czasu oraz pieniędzy na relaks i odrobinę luksusu. Należy Ci się! Po takim odpoczynku nie rozleniwiaj się, a wręcz przeciwnie, zakasuj rękawy i pracuj na swój sukces. Staraj się osiągnąć poczucie spokoju i harmonii. Nie pozwól, by emocje czy pokusy rządziły tobą.

Horoskop 2017 Bliźnięta – Zdrowie

Twoje zdrowie ulegnie radykalnej, pozytywnej zmianie w tym roku, dzięki korzystnym efektom działania Wenus i Jowisza. Zadbaj o to, by twoja dieta wspomagała twój układ immunologiczny. Niektóre osoby spod znaku Bliźniąt mogą w pewnym momencie doznać załamania nerwowego. Dbaj zatem o swoją kondycję fizyczną i o samopoczucie, dzięki temu będzie ci łatwiej znosić jakiekolwiek przeszkody i trudności w tym roku. Unikaj palenia papierosów, picia alkoholu i nadmiernego objadania się. Przez kontynuowanie takich nawyków możesz spodziewać się poważnych konsekwencji zdrowotnych. Nie patrz na życie pesymistycznym okiem. Jeśli rzeczywiście zmienisz nawyki żywieniowe oraz wprowadzisz więcej aktywności fizycznej, to nie musisz obawiać się o swoje zdrowie w tym roku. Nie zapominaj o zażywaniu witamin i minerałów, dzięki którym zwiększysz poziom swojej witalności i energii.

Horoskop 2017 Bliźnięta – Życie rodzinne

Możesz spodziewać się w tym roku dość sporych zmian związanych z twoim życiem rodzinnym. Możliwe, że będą z tym związane wahania nastrojów, obawy, nadmierne zamartwianie się. Twoje potrzeby związane z rodziną również ulegną zmianie. Jednakże relacje z rodzeństwem oraz starszym pokoleniem będą całkiem poukładane i przyjazne. Możesz napotkać pewne utrudnienia w życiu miłosnym będące wynikiem działań członków rodziny. Z czasem spodziewaj się działania Merkurego, który zapewni Ci sinusoidę szczęścia na przemian z cierpieniem w twoim życiu rodzinnym. Na szczęście w drugiej połowie roku na ratunek przybędzie Wenus, która ustabilizuje sytuacje.

Horoskop 2017 Bliźnięta – Edukacja

W tym roku nie możesz liczyć na wiele szczęścia jeśli chodzi o edukacje czy nauczanie wyższe. Możliwe, że na swojej naukowej drodze napotkasz wiele kłód trudnych do ominięcia. Zapewne gwoździem do trumny będą wymagające egzaminy lub rozmowy o pracę. Jednakże, jeśli obudzisz w sobie determinację oraz skoncentrujesz się na ciężkiej pracy, masz szansę przejść ten trudny okres. Pod koniec roku będziesz mógł się spodziewać sporego sukcesu.

Horoskop 2017 Bliźnięta – Podróże

Dla niektórych Bliźniąt podróżowanie będzie w tym roku poza zasięgiem. Możliwe będą krótkie wypady, jednak podczas takich podróży bądź ostrożny i uważaj na wypadki lub problemy zdrowotne. Podróżowanie rekreacyjne nie spełni twoich oczekiwań, za to wyjazdy służbowe mogą cię pozytywnie zaskoczyć.

Jeden komentarz w artykule “Horoskop 2017 Bliźnięta”

  1. elzbieta pisze:

    witam no super oby sie zadzialo bo nie mam juz sil ciagle walcze z klodami prez kilka lat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Abra

Tarot Miłości

Wróżba z kart Tarota w oparciu o rozkład krzyż celtycki.

Tarot

Postaw Tarota

Horoskop na dziś Horoskop na dziś

Sprawdź co Cię dzisiaj czeka
13 lipiec 2024

Sprawdź
Faza Księżyca Faza Księżyca

Sprawdź fazę Księżyca na dziś

Sprawdź
Horoskop na dziś Wibracja na dziś

Dzisiejszy dzień upłynie w wibracji liczby jeden. Poczujemy bardzo silny przypływ energii, będziemy wykazywać większą inicjatywę w wielu dziedzinach. Bardzo dobry dzień na rozpoczynanie ważnych przedsięwzięć, podejmowanie decyzji, wdrażanie w życie nowych planów. Czeka nas wiele nowych wydarzeń, dużo kontaktów z ludźmi. Dzisiejsza wibracja jedynki, sprzyja kupowaniu i sprzedaży. Tego dnia najlepiej polegać na sobie. Dobry dzień na nowe działania, na przykład na  rozpoczęcie diety

Horoskop na dziś Magiczne Ciasteczko
Każda decyzja ,którą podejmiesz, będzie dobra, jeśli będzie tylko twoja.