Horoskop 2017 Byk

Horoskop 2017 dla Byka będzie przepełniony energią. Pamiętaj jednak, by nie osiąść na laurach, a zamiast tego wykorzystuj wszystkie okazje, jakie staną ci na drodze. Ruszaj do przodu i wykorzystaj wszystkie swoje talenty. Nareszcie lata ciężkiej pracy zostaną wynagrodzone. Możesz czuć, że masz za mało czasu na odpoczynek, ale mimo wszystko nadal będziesz pracować na pełnych obrotach. W tym roku zobowiązania będą na pierwszym miejscu, a relaks na drugim.

Osoby spod znaku Byka odczują energię Marsa na przełomie marca i kwietnia. Mars jest pełen intensywnych emocji i energii, a tym samym będzie to początek dynamicznej podróży. Wykorzystaj tę energię i zacznij zmieniać swoje życie – czy to osobiste czy zawodowe.

Planetą dominującą dla twojego znaku w tym roku będzie Wenus. Jej ruch wsteczny nastąpi między marcem a kwietniem. To może wprowadzić pewien zamęt w twoich planach. Zaczynanie nowych działań może być w tym okresie bardzo trudne. Będzie ci trudno się zorganizować. Merkury również będzie w ruchu wstecznym w okresie kwietnia, co również nie będzie sprzyjać twoim planom. Na szczęście pod koniec kwietnia wszystko się unormuje. Pozostała część roku będzie dla ciebie bardzo przyjemna. Wiatr będzie wiał w twoje żagle, a ocean będzie spokojny.

Horoskop 2017 Byk – Kariera

Jeśli pragniesz rozwijać się zawodowo w tym roku będziesz musiał bardzo zaangażować się w pracę oraz bardziej strategicznie planować swoje działania. Mars oraz Saturn są w sprzyjającej pozycji dla twojego znaku, co zapowiada awans. Jednakże problemy zapowiadają się w relacjach z przełożonymi lub współpracownikami. Możliwe, że wejdziecie w otwarty konflikt, ze względu na twój nagły sukces. Pewnie będziesz odczuwać duży poziom frustacji, ale nie daj się temu. Pamiętaj o profesjonalizmie w pracy. Unikanie konfrontacji może przynieść odwrotny skutek. Wykorzystaj swoją kreatywność i postaraj się rozwiązać konflikt za pomocą dyplomacji i spokoju. Pod koniec roku możliwe jest zmiana pracy lub przeprowadzki z nią związane.

Horoskop 2017 Byk – Miłość

W tym roku miłość będzie dla ciebie pierwszorzędna. Twoje aktualne związki będzie oświetlać promyk nadziei. Mars oraz Słońce będą w sprzyjającej pozycji, by poprowadzić cię przez miłosną ścieżkę oraz podejmować stanowcze i asertywne decyzje. Jeżeli masz problemy w związku i wahają się czy w nim zostać. Nareszcie będziesz w stanie podjąć konkretne działania. Możesz napotkać pewne przeszkody na swojej miłosnej drodze, zatem bądź cierpliwy i delikatny. Pamiętaj o stawianiu granic w relacjach, które utrudniają Ci dążenie do swoich celów.
Single mogą zyskać przyjaciół, którzy z czasem mogą stać się kimś więcej. Pod koniec roku spodziewaj się emocjonalnych i zmysłowych momentów.
Nie wracaj do przeszłości, daj sobie czas na rozwiązanie wszelkich konfliktów z partnerem i podążajcie waszą drogą z optymizmem.

Horoskop 2017 Byk – Finanse

W tym roku nastąpi wiele zmian związanych z twoimi finansami. Będziesz w stanie podjąć konkretną i stabilną decyzję, dotyczącą długofalowej inwestycji oraz obciąć niepotrzebne wydatki. Z powodu uszczerbku na zdrowiu bliskiej osoby będziesz musiał wydać sporo pieniędzy. Pamiętaj, żeby przygotować się na czarną godzinę i oszczędzać. Bądź wierny swoim celom i planom, a pod koniec roku wyjdziesz na prostą. Zaczniesz planować wydatki, możliwe, że nastąpi spora reorganizacja w tym obszarze. Pamiętaj, bezpieczeństwo finansowe zapewni Ci spokój ducha i odwagę, by zmierzać się z życiowymi wyzwaniami.

Rady dla Byka

Twój wysoki poziom energii w tym roku może przyczyniać się do ulegania wszelkim pokusom. Skieruj swoją energię w stronę konstruktywnych działań. Zacznij od budowania stabilnych podwalin, aby twoja przyszłość pozostała bezpieczna. Utrzymuj pozytywne relacje z ludźmi wokół ciebie. Przez Saturn możesz przeżywać okresy mordęgi, jednak głowa do góry, to minie. Staraj się myśleć pozytywnie, nawet jeśli wszystko wokół przygnębia. Bierz lekcje ze swoich porażek. Twoje wnętrze potrzebuje otuchy, by w nowym świetle móc spojrzeć na życie.

Horoskop 2017 Byk – Zdrowie

Między początkiem a połową roku twój poziom energii i wytrzymałości będzie bardzo wysoki. Z łatwością będziesz w stanie poradzić sobie z wszelkimi problemami zarówno w sferze profesjonalnej, jak i prywatnej. Jednakże pamiętaj o aktywności fizycznej dla zachowania zdrowia. Unikaj śmieciowego jedzenia, objadania się. Zmień swoje nawyki żywieniowe, zrób detoks dla lepszej witalności. Możliwe, że pojawią się u ciebie pewne problemy związane z trawieniem oraz układem nerwowym. W połowie roku spodziewaj się harówki, zatem znajdź czas na odpoczynek, by uniknąć wypalenia i przemęczenia.

Horoskop 2017 Byk – Życie rodzinne

Na początku roku możesz napotkać pewne kłopoty w sferze rodzinnej. Na szczęście, w okolicach sierpnia, sytuacja zmieni się na lepsze, dzięki wejściu Jowisza w czwarty dom. Prawdopodobnie Byk zakupi bądź sprzeda ziemię albo nieruchomość. Zapewne przeprowadzisz renowacje lub wprowadzisz jakieś duże zmiany w domu. W twoim domu będzie dominować poczucie spokoju i harmonii. Kiedy nie będziesz mógł liczyć na rodzinę, na ratunek pojawią się przyjaciele, którzy z chęcią pomogą ci w trudnych chwilach. Od drugiej połowy roku nie musisz się obawiać wystąpienia większych konfliktów rodzinnych, wasze życie będzie przyjemne i stabilne.

Horoskop 2017 Byk – Edukacja

Jeżeli jesteś osobą, która kontynuuje naukę spodziewaj się wielu sukcesów naukowych w tym roku. Pozycje planet są idealne dla rozwoju edukacyjnego. Jeżeli spodziewasz się w tym roku trudnych egzaminów możesz być spokojny. Z pewnością wyjdziesz z tego obronną ręką. Uważaj! Jeśli jesteś na etapie wyższych studiów. Pierwsza połowa roku może nieźle dokopać. Na szczęście po wakacjach będziesz mieć szansę się zrehabilitować.

Horoskop 2017 Byk – Podróże

W tym roku nie spodziewaj się zbyt wielu podróży. I choć 2017 rok nie przyniesie ci dalekich podróży za granicę, to pozostają krótkie wypady rekreacyjne lub związane z pracą. I na to możesz liczyć, bo z pewnością będziesz mieć niejedną okazję. Bądź uważny podczas podróży. Nie szarżuj z wydatkami, trzymaj się ustalonego wcześniej planu finansowego. Dbaj też o swoje zdrowie podczas podróży, unikaj objadania się.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *