Horoskop 2017 Lew

Horoskop 2017 Lew zaczniesz żyć wymarzonym życiem. Twoje dalekosiężne plany i projekty nareszcie będą mogły ujrzeć światło dzienne. Jednakże, w ciągu tego roku napotkasz na swojej drodze nie lada przeszkody. Bądź przygotowany na stawienie czoła wyzwaniom. Upewnij się, że twoje starania i ciężka praca nie pójdą na marne. Inwestuj swój czas w działania, które przyniosą konstruktywne rezultaty. Pracuj nad poprawą komunikacji w relacjach z bliskimi i zarażaj wszystkich optymizmem. Bo jak nie ty, to kto? Uwielbiasz być w centrum uwagi i w tym roku będziesz mieć niejedną okazję, jednak pamiętaj o koncentracji na swoim wnętrzu. Będziesz miał sporo czasu na odpoczynek, a tym samym okazję na introspekcję.

W 2017 roku spodziewaj się wielu napięć. Możliwe, że nastąpią całkiem spore zmiany. Bądź uważny, a zaoszczędzisz dużo czasu i energii. Jeśli chcesz wieść życie pełne sukcesów, to najwyższa pora schować dumę do kieszeni.

Ten rok zacznie się całkiem spokojnie, bez dramatów. W okolicach kwietnia zaczniesz czuć presję, by dawać z siebie coraz więcej. Na szczęście w październiku los się do ciebie uśmiechnie. Od tego momentu twoje życie będzie takim, jakie sobie wymarzyłeś.

W lutym na obszarze twojego domu nastąpi zaćmienie księżyca, uważaj zatem, bo twoje emocje będą trudne do zrozumienia. Zaćmienie również oznacza zakończenie czegoś ważnego w twoim życiu, może to być związek, kariera zawodowa. Możliwe też, że nareszcie zakończą się męczące problemy zdrowotne. Spodziewaj się również docenienia za swą długotrwałą, ciężką pracę.
W sierpniu nastąpi zaćmienie słońca w obszarze twojego domu, a więc spodziewaj się w tym okresie wzrostu siły. Zaczniesz łapać byka za rogi i kierować swoim życiem. W tym okresie najlepiej jest rozpoczynać nowe rzeczy.

Mars zawita w twoim domu w okolicach lipca i zostanie do początku września, dzięki czemu będziesz odczuwać przypływ energii i wytrwałości. Ruch wsteczny Merkurego nastąpi w pierwszym tygodniu września, co sprawi, że w twoje życie będzie dość chaotyczne, szczególnie w obszarze komunikacji i edukacji wyższej. Ten okres będzie odpowiedni dla własnej metamorfozy zarówno fizycznej, jak i mentalnej. Pod koniec roku istnieje duża szansa, że odnajdziesz nową drogę, która zapragniesz podążać.

Horoskop 2017 Lew – Kariera

W tym roku najprawdopodobniej dojdzie do konfliktów pomiędzy tobą a przełożonymi i współpracownikami. Jednak, będą pewne osoby, które pomogą ci się uporać z trudnościami i poprowadzą cię w kierunku sukcesu. Saturn i Wenus będą pomocne w spełnianiu twoich zawodowych ambicji oraz wspinaniu się po drabinie kariery. Ludzie wokół ciebie będą słuchać twoich rad i instrukcji z zaangażowaniem. Jeśli zajmujesz się biznesem, ten rok przeznacz na tworzenie przydatnych kontaktów. Osoby pracujące w usługach powinny zastanowić się nad wprowadzeniem upragnionych, zawodowych zmian. Obudź w sobie pewność siebie, a ten rok zakończysz z ogromnym sukcesem na koncie, a także będziesz mieć świetny start na następne lata.

Horoskop 2017 Lew – Miłość

W tym roku zapragniesz większej ilości wolnego czasu, by móc go spędzać z ukochaną osobą. Pierwsza połowa roku będzie owocna w wiele zmysłowych doznań. Z czasem doświadczysz dylematów: z kim mam być? jaką relację lepiej zakończyć? Taki stan utrzymywać się będzie do końca roku. Określ plusy i minusy każdej z relacji, nie angażuj się w coś, czego do końca nie chcesz. Single będą miały szansę na stworzenie nowych związków z pozytywnym i pełnym nadziei nastawieniem. Druga połowa roku przyniesie wiele ciepła, dobroci w miłości dla osób po ślubie.

Horoskop 2017 Lew – Finanse

Ten rok będzie obfity w wiele okazji na powiększenie finansowych zasobów. Znajdziesz wiele okazji nie tylko na zwiększenie twoich oszczędności, ale też zmniejszenie wydatków. Niektóre Lwy będą miały sporo szczęścia w hazardzie. Planety pomogą Lwom wykaraskać się z jakichkolwiek problemów finansowych. Będziesz mieć szanse na długofalowe inwestycje, możliwe, że związane z nieruchomościami. Słuchaj swojego instynktu. Twoje bogactwo będzie zwiększać się powoli, jednak miarowo. Jednak nie koncentruj się tylko na ich zbieraniu. Pieniądze są też po to, żeby je wydawać. Spraw sobie przyjemność. Możliwe, że sytuacja w rodzinie spowoduje stratę pewnej części gotówki. Jeśli zaplanujesz rozsądnie wydatki, to sytuacje nie będzie tak bolesna.

Rada dla Lwa

W roku 2017 Wenus przybędzie ci na ratunek, jednak to od ciebie zależy, czy będziesz walczyć o swoje plany i marzenia z lwim sercem. To ty jesteś architektem swojego losu. Zajmij się swoimi pieniędzmi, jeśli nie będziesz nimi dobrze zarządzać możesz wpaść w nie lada tarapaty. Uważaj na ludzi, którzy chcą ci się podlizać lub są nadmiernie pesymistyczni. Ufaj swojej wewnętrznej sile i wydobądź z siebie kreatywność. Merkury pomoże ci lepiej wyrażać swoje myśli i emocje. Podążaj za swoim instynktem. Znajdź czas na odpoczynek i regenerację.

Horoskop 2017 Lew – Zdrowie

W tym roku twoje zdrowie będzie miało swoje wzloty i upadki. Pamiętaj o zwiększeniu aktywności fizycznej. Ćwicz więcej niż w poprzednim roku. Jednak staraj się zachować balans. Przesadna ilość i intensywność ćwiczeń, czy zbyt restrykcyjna dieta są bardzo szkodliwe dla organizmu i mogą przynieść długotrwałe, negatywne konsekwencje. Postaraj się raczej robić to, co sprawia ci największą przyjemność i skupić się na wykonywanych czynnościach i radości, jaką ci dają. Daj sobie czas na zgłębienie siebie i swojej duchowości. Dzięki temu poczujesz w sobie harmonię i spokój zarówno w ciele, jak i duszy oraz pozwoli ci poznać swoje potrzeby. W drugiej połowie roku Saturn, Słońce i Wenus dodadzą ci witalności i poprawią twój stan zdrowia. Jednakże, to będzie czas, kiedy będziesz przeżywać emocjonalne rozterki, cierpienia. Bądź na to przygotowany. Unikaj monotonnej i żmudnej pracy, a zamiast tego wykonuj zadania, które uruchomią w tobie kreatywność i energię.

Horoskop 2017 Lew – Życie rodzinne

W tym roku sytuacja rodzinna będzie wywoływać w tobie wiele mieszanych emocji. Twój czwarty dom jest wolny od nieszczęść, dlatego sytuacja w domowym ognisku będzie pomyślna. Jednakże Saturn w czwartym domu przyniesie ze sobą konflikty i kłopoty w relacjach rodzinnych. Dojdzie do nieporozumień związanych z twoją karierą. W tym roku to ona będzie wysuwać się na pierwszy plan, zatem bliscy będą czuć się pomijani. Możliwe przeprowadzki lub spore remonty. Relacje z rodzeństwem oraz rodzicami będą serdeczne przez cały rok.

Horoskop 2017 Lew – Edukacja

W tym roku dla Lwa edukacja będzie bardzo ważna. Nauka i egzaminy mogą przynieść trochę kłopotów. Możesz mieć problemy w kontaktach z rówieśnikami, rywalizacja między wami będzie wzmożona. Wpłynie to na twój stan zdrowia, co może ci utrudnić naukę. Staraj się oczyścić atmosferę, dzięki temu ten rok będzie przyjemniejszy.

Horoskop 2017 Lew – Podróże

Przygotuj się na wiele podróży w tym roku, jednak nie będą to wyjazdy dla przyjemności, czy spełniania swoich osobistych potrzeb. Podróżować w tym roku będziesz głównie ze względu na pracę oraz w wyniku nacisku rodziny. Uporządkuj wszelkie obowiązki w pracy, aby uniknąć nadrabiania zaległych sprawy zawodowych. Inaczej możesz być zmuszony do odwoływania i przekładania swoich wyjazdów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *