Horoskop 2017 Panna

Horoskop 2017 Panna będziesz mieć rok pełen możliwości bez ograniczeń. Pomimo wielu przeszkód na drodze wyjdziesz z każdych trudności bez szwanku. Niektóre Panny mogą przeżyć spory zawód miłosny, a część będzie w stanie utrzymać stabilny związek. Mars wzmocni twoje starania i pomoże ci osiągnąć zamierzone cele, dając przy tym duży przypływ energii. W trakcie trwania roku, będziesz coraz bardziej produktywny. Jowisz wesprze twoje życie osobiste i poprawi twoje umiejętności interpersonalne. Jeśli chcesz osiągnąć w tym roku sukces skoncentruj się na budowaniu i podtrzymywaniu dobrych relacji z bliskimi. Tym razem nie zrobisz wszystkiego samodzielnie.
Przed Pannami wyjątkowy czas, ten rok będzie obfitował w wiele intensywnych przeżyć. Odpuść sobie perfekcjonizm, nie wszystko musi być idealne. Naucz się być zadowolonym z 90% lub mniej. Nie ważne jak bardzo będziesz się starał, ideały nie istnieją, zawsze można coś poprawić. Naprawdę chcesz tracić siły na znajdywanie kolejnych rzeczy do ulepszania?

Przez większość roku Jowisz będzie w domu Wagi a Saturn w domu Strzelca, dlatego Panny odnajdą w swoim życiu stabilizację. Ten rok wzmocni cię i dzięki temu układowi planet atmosfera wokół ciebie będzie spokojniejsza.

Merkury, twoja planeta rządząca, rozpocznie rok ruchem wstecznym, przez co twoje życie będzie zagmatwane. Podobnie będzie między sierpniem a wrześniem oraz grudniem, w którym twój stan emocjonalny zostanie poddany próbie. Spróbuj wypocząć w tych okresach, bo niestety nie będziesz produktywny.

Dla Panien, Uran będzie w domu intymności, Neptun w obszarze relacji a Pluton sferach miłości, dzięki czemu twoje podejście do związków i miłości zmieni się na lepsze.

Horoskop 2017 Panna – Kariera

Ten rok będzie trudnym okresem dla rozwoju kariery. Zapewne dojdzie do częstych zmian pracy, obowiązków. Twoje wyniki nie będą tak zadowalające jak w poprzednich latach pracy. Jednak ciężka praca oraz budowanie relacji w pracy pomogą ci w wyjściu na prostą. Nie traktuj wszystkiego jak oczywistość, w pracy dawaj z siebie wszystko. Pod koniec roku w twoim środowisku pracy zawita spokojna atmosfera. Nie daj się zwieść pustym obietnicom oraz toksycznym znajomościom. Uważaj na takie osoby, bo możesz się srogo zawieść. Bądź uważny i ufaj swojemu instynktowi.

Horoskop 2017 Panna – Miłość

Twoje życie miłosne w tym roku będzie pełne emocji i niespodzianek. Spotkasz na swojej drodze osobę, z którą będziesz w stanie stworzyć związek oparty na zaufaniu i wielkim uczuciu. Pojawią się w tobie nowe pragnienia, otworzysz się też na swoją zmysłową stroną. Ci, którzy są po ślubie mogą się spodziewać harmonii i spokoju w relacjach z partnerem. Okazjonalne kłótnie i nieporozumienia będą rozwiązane dzięki poprawnej komunikacji i dialogowi opartemu na zrozumieniu. Mars oraz Wenus pomogą singlom w znalezieniu drugiej połówki. Zbyt duże skupienie na własnych przyjemnościach może wprowadzić zgrzyty w związku, dlatego zadbaj o równowagę i uwzględniaj potrzeby partnera. Niektóre Panny – single niestety nie zakończą tego roku z idealnym partnerem lub pozytywnymi miłosnymi doświadczeniami. Pod koniec roku w życiu miłosnym nastanie spokój i stabilizacja.

Horoskop 2017 Panna – Finanse

W tym roku Panny mogą liczyć na poprawę sytuacji materialnej. Oszczędności nie będą dla ciebie tak istotne, jak nabywanie różnego rodzaju zasobów materialnych. W tym roku będziesz potrzebował większej ilości pieniędzy niż w poprzednich latach. Zatem, skoncentruj się i skieruj swoje starania oraz chęci w poprawę swojej sytuacji finansowej. Po drodze możesz napotkać wiele trudności, jednak pamiętaj o swoim celu. Nie przesadzaj z przyjemnościami ani nie wydawaj pieniędzy na ekstrawaganckie zachcianki. Wykorzystaj swoje umiejętności analityczne, będą przydatne w inwestowaniu oraz oszczędzaniu. Pamiętaj o zostawieniu sobie sumy na czarną godzinę, dzięki temu będziesz czuć się bezpieczniej. Pod koniec roku spodziewaj się ciężkiego portfela.

Rada dla Panien

Ten rok będzie dla ciebie pełen dwuznaczności i niepewności. Jednak pomimo tego staraj się być uważny i wrażliwy na potrzeby ludzi wokół ciebie, a wyjdzie ci to na dobre. Popracuj nad modyfikacją swoich celów i przemyśleniu ich pod kątem praktyczności w życiu. Możliwe, że będziesz odczuwać czasami brak wiary w siebie, jednak nie daj się ponieść temu uczuciu. Pamiętaj, na końcu każdego tunelu jest światło. Taki stan będzie przejściowy i nie potrwa długo. Dawaj z siebie wszystko, a zobaczysz, że wszechświat ci się za to odwdzięczy. Pomagaj innym, udzielaj się charytatywnie, zgłębiaj swoją duchowość, a poczujesz spokój i harmonię.

Horoskop 2017 Panna – Zdrowie

W 2017 roku Panny mogą liczyć na zastrzyk witalności i dobry stan zdrowia. Będziesz naładowany energią, dzięki której żadna stresująca sytuacja nie rozłoży cię na łopatki. Pamiętaj o pozytywnym nastawieniu, odwadze w pokonywaniu codziennych trudności w życiu. Daj sobie też czas na odpoczynek i regenerację. Naucz się wyładowywać w sposób kontrolowany swoje emocje. Nie zbieraj ich w sobie, aż do momentu wybuchu. Początek roku może przynieść zgrzyty i napięcia, które najlepiej będzie ci przeczekać. Na szczęście w połowie roku sytuacja się ustabilizuje. Wtedy stawisz czoła wszelkim wyzwaniom ze wzmożoną siłą. Unikaj kłótni i emocjonalnych wybuchów, a skoncentruj się na pozytywnych stronach swojego życia.

Horoskop 2017 Panna – Życie rodzinne

W tym roku czwarty dom będzie w korzystnym położeniu dla Panien, dlatego spodziewaj się pomyślności w domowym zaciszu. Jednakże, jeśli skoncentrujesz się bardziej na rozwoju kariery, twoje relacje oraz życie rodzinne z pewnością bardzo na tym ucierpią. Staraj się zachować równowagę pomiędzy tymi sferami w życiu oraz zastanów się, czego potrzebujesz. Wypełniaj swoje rodzinne obowiązki, nawet jeśli twoi bliscy tego nie zauważają. Możliwe, że przez większość tego roku będziesz otrzymywać dużo wsparcia od rodziców i rodzeństwa. Spodziewaj się pomyślności i przyjemnej atmosfery w domowym ognisku.

Horoskop 2017 Panna – Edukacja

Pierwsza połowa roku będzie bardzo sprzyjająca dla Panien, które studiują. Wszelkie egzaminy, kolokwia będą dla Ciebie jak bułka z masłem. Zapewne też będziesz zachwycać nauczycieli swoją inicjatywą i aktywnością. Osoby w klasach maturalnych oraz ci, którzy są na studiach zagranicznych również mogą liczyć na świetny start w tym roku. Jednakże, aby tak było musisz włożyć dużo pracy i starań. Tym razem nie możesz liczyć na łut szczęścia. Nie podejmuj nagłych decyzji dotyczących wyboru studiów, czy rezygnacji z dotychczasowych. Przemyśl to, zrób listę za i przeciw, a nie będziesz w przyszłości przeżywał negatywnych konsekwencji.

Horoskop 2017 Panna – Podróże

Niektóre Panny z pewnością udadzą się w daleką podróż. Możliwe, że będzie to w formie urlopu, wakacji – z pewnością wyjazd rekreacyjny. Dzięki niemu nareszcie wyluzujesz, odpoczniesz. Powrót do rzeczywistości będzie ciężki, ale tak przyjemna wycieczka da ci sporo energii, by mierzyć się z codziennością, nie tracąc przy tym wakacyjnego luzu. Niektórzy z was będą mieć też okazje na krótkie wypady biznesowe, dzięki którym poprawią swoją sytuację w pracy. Może to właśnie podczas takiego wyjazdu nawiążesz relacje pomocne w budowaniu twojej kariery? Część Panien będzie mieć okazję przeżyć przygodę życia i wyjechać za granicę do pracy lub szkoły.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *