Horoskop 2017 Ryby

Horoskop 2017 dla Ryby będzie spowity tajemnicą z różnymi rezultatami dla Ryb. Jednakże, Mars zapewni ci energię i impulsywność, dzięki której osiągniesz zamierzone cele. Stare znajomości, wydarzenia znów pojawią się na twojej drodze. W tym roku będziesz mnie gadać, a więcej działać. Podążaj za swoim kreatywnym instynktem i unikaj problemów, które wynikają z twojej determinacji. Będziesz mieć w sobie dużo współczucia i empatii, przez co zaangażujesz się w działania charytatywne. To da ci poczucie głębokiej satysfakcji i sensu w życiu.
Jako, że Mars będzie poruszać się w kierunku twojego domu na początku 2017, spodziewaj się mocnego kopniaka energii już na starcie. Reszta roku zależy od twoich umiejętności interpersonalnych, ponieważ Mars nie będzie w twoim domu przez cały rok.

W połowie 2017, twoje życie obróci się do góry nogami, a pod koniec roku wszystko wróci do normalności. Nie spodziewaj się w tym roku stabilności.

Twoja planeta rządząca, Neptun zostanie w twoim domu przez cały rok, dzięki czemu będziesz czuć się swobodniej. Będziesz kontynuować spełnianie swoich marzeń. Pamiętaj, jednak, że z bujania w obłokach nie wyżyjesz. Zadbaj o swoje poczucie bezpieczeństwa i przygotuj się na cięższe czasy. Dzięki Marsowi na początku roku będziesz mieć dużo wigoru i optymizmu już zimą.

W lutym 2017, zaćmienie Słońca wypada w twoim znaku, co da ci dodatkową energię, by przeć do przodu.

W kwietniu, nastąpi ruch wsteczny Wenus, co spowoduje, że niektóre Ryby będą rozleniwione. Nie sprawi to większych kłopotów, jeśli weźmiesz sobie kilka dni wolnego, by móc sobie w spokoju pofolgować. W połowie października, Jowisz wejdzie do domu Skorpiona, co da ci optymistyczne podejście do poszukiwania i odkrywania na nowo bliskich relacji. Podróżowanie, nauka i nabywanie nowych znajomości to będą twoje priorytety w tym okresie.

Saturn w Strzelcu przejdzie do Koziorożca w połowie grudnia, co rozpocznie trzyletni okres zamiany twoich marzeń w rzeczywistość. Twoje plany na przyszłość nareszcie będą miały szansę się spełnić. To jest też świetny czas na odcięcie się od toksycznych relacji. Zachowaj przy sobie ludzi, dzięki którym czujesz się dobrze.

Horoskop 2017 Ryby – Kariera

Ryby w tym roku mogą spodziewać się pomyślnego rozwoju swojej kariery zawodowej. Będzie otaczać cię ciepła atmosfera, przyjaźni przełożeni i współpracownicy. Nie będziesz odczuwać też na sobie większej presji. W tym roku skupisz się bardziej na dążeniu do spełnienia swoich osobistych celów i ambicji. W pracy będziesz czuć się motywowany i doceniany. Jednak nie spoczywaj na laurach. Pracuj ciężko, z pewnością będzie to mieć swoje pozytywne konsekwencje w przyszłości. Przedsiębiorcy mogą spodziewać się bardzo przyjaznej atmosfery w ich środowisku. Z czasem jednak pojawiać się będzie coraz więcej obowiązków. Ogólnie rzecz biorąc, w tym roku wykażesz się optymalnym zaangażowaniem w pracy. Zwiększanie zawodowej wiedzy będzie bardzo przydatne dla twojej kariery. Bądź przygotowany na rywalizacje ze współpracownikami.

Horoskop 2017 Ryby – Miłość

Życie miłosne Ryb będzie w tym roku niezwykle dynamiczne. Wielu z was będzie poszukiwać idealnego partnera, co zakończy się sukcesem. Twoje uczucia będą na pierwszym planie, co przyciągnie wielu potencjalnych partnerów. Od związku możesz oczekiwać zaangażowania i lojalności. Niektórzy z was mogą zachowywać się bardzo impulsywnie wokół partnera, co przyniesie długotrwałe konsekwencje. Jednak, twoja sentymentalność i uczuciowość będą pomocne przy rozwiązywaniu konfliktów. Wygadaj się partnerowi, powiedz, co czujesz, a zobaczysz, że cię zrozumie. Zobaczysz też wiele możliwości spędzania wolnego czasu z partnerem, szczególnie zainteresują was podróże. Namiętność i zaangażowanie będą dominować w twoim życiu miłosnym przez cały rok.

Horoskop 2017 Ryby – Finanse

W tym roku, Ryby zawrócą swoim sposobem wydawania pieniędzy. Zaczną inwestować i oszczędzać. Pamiętaj, o unikaniu impulsywnych zakupów, miej pod kontrolą swoje wydatki. Oszczędności będą bardzo przydatne, dlatego część dochodów odkładaj na czarną godzinę. W pierwszej połowie roku spodziewaj się możliwości zakupu czegoś luksusowego, może samochodu lub mieszkania. Wiązać to się będzie jednak z pewnymi materialnymi poświęceniami. Koniec roku przyniesie ze sobą niespodziewany przypływ gotówki. Możliwe również są sprawy sądowe związane z pieniędzy, zatem bądź przygotowany na każdą opcję.

Rada dla Ryb

Twoja emocjonalna i sentymentalna strona osobowości będzie w szczytowej formie, jednakże nie daj się im zdominować. Wydarzenia wokół ciebie mogą być trochę pesymistyczne i dać ci poczucie lęku i zwątpienia w swój rozwój osobisty i zawodowy. Zdystansuj się do tego i działaj dalej. Podejmuj spokojne, przemyślane kroki, które przybliżą cie do sukcesu. Mars i Uran będą zmuszać cię do impulsywnych decyzji i zachowań , może nawet ryzykownych. Zamiast tego wyznacz sobie nowy cel i skieruj swoją energię na działanie. Pamiętaj o spokoju oraz zabezpieczeniu finansowym.

Horoskop 2017 Ryby – Zdrowie

W 2017 roku, Ryby będą utrzymywać dobry stan zdrowia, głównie dzięki energii otrzymanej od Marsa. Odnajdziesz w sobie więcej wigoru, będziesz bardziej dynamiczny i pozytywnie nastawiony do świata. Wykorzystaj tę energię do konstruktywnych działań. Zacznij działać na rzecz społeczności, innych ludzi, zajmij się swoją rodziną. Możliwe, że wprowadzisz wielkie życiowe zmiany, które będą miały bardzo dobry wpływ na twoją osobowość i zdrowie. Znajdź czas na aktywność fizyczną. Zmień również nawyki żywieniowe. Niektórzy z was powinni rzucić palenie, ograniczyć spożywanie alkoholu.

Horoskop 2017 Ryby – Życie rodzinne

W tym roku życie rodzinne będzie wymagało od ciebie pełnego zaangażowania. Saturn będzie przyczyną wielu zawodów w twojej rodzinie, dlatego traktuj ten obszar ze szczególną uwagą. Możliwe, że między tobą a pozostałymi członkami rodziny będzie występować dystans i niezrozumienie. Emocje będą szaleć, jednak nie te związane z miłością. Jednakże, twoja odpowiedzialność w rodzinie będzie zwiększać się wraz z upływem roku. Problemy zdrowotne i finansowe spowodują wiele problemów w tym roku, postaraj się zrobić wszystko co w twojej mocy, by nie było to zbyt bolesne.

Horoskop 2017 Ryby – Edukacja

W tym roku Ryby, które studiują mogą zadziwić się niespodziewanymi wynikami w nauce. Egzaminy przyniosą wiele satysfakcji i sukcesu, jednak kosztem ciężkiej pracy i zaangażowania. Kreatywność pomoże wielu Rybom w przejściu wymagającego okresu. Osoby poszukujące pracy mają szansę na ciekawą posadę, szczególnie w pierwszej połowie roku.

Horoskop 2017 Ryby – Podróże

W tym roku Ryby mogą spodziewać się wielu krótkich podróży zarówno służbowych, jak i osobistych. Możesz jednak napotkać problemy prawne związane z wyjazdami. Bądź przygotowany, by móc sobie z nimi poradzić. Niektóre osoby spod znaku Ryb mogą mieć problemy zdrowotne, które zapewne popsują plany wyjazdowe. Jednakże krótkie wypady z przyjaciółmi będą bardzo przyjemne i radosne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Abra

Tarot Miłości

Wróżba z kart Tarota w oparciu o rozkład krzyż celtycki.

Tarot

Postaw Tarota

Horoskop na dziś Horoskop na dziś

Sprawdź co Cię dzisiaj czeka
21 czerwiec 2024

Sprawdź
Faza Księżyca Faza Księżyca

Sprawdź fazę Księżyca na dziś

Sprawdź
Horoskop na dziś Wibracja na dziś

Dzisiejszy dzień posiada bardzo silną wibrację liczby 8. Poczujemy zdecydowany przypływ energii. Znakomity czas na śmiałe przedsięwzięcia, załatwiane wszelkich spraw urzędowych, operacji bankowych oraz interesy. Doskonały moment by poprosić szefa o podwyżkę, gdyż w dzisiejszym dniu wiele rzeczy, o które poprosimy będzie nam dane, zwłaszcza na płaszczyźnie materialnej. Warto dziś załatwić zaległe sprawy. Działać należy rozważnie i unikać arogancji. Ktoś będzie potrzebował twojego wsparcia. Podziel się swoją siłą. Spraw miły prezent ukochanej osobie. To znakomity dzień na obdarowywanie. Dzisiaj wszystkie sprawy powinny zakończyć się pomyślnie.

Horoskop na dziś Magiczne Ciasteczko
Miłość obrażona przemieni się w nienawiść.