Horoskop 2017 Wodnik

Horoskop 2017 Dla Wodnika będzie pełen energii i radości z życia. We wszystkich rejonach życia odczują one wzrost i rozwój. Ich relacje wejdą na nowy, pozytywny poziom. Także w życiu zawodowym poczują znaczną poprawę. Muszą jednak wykazać się przezornością i uwagą, jako że Saturn gotów jest pokrzyżować ich życiowe plany. Życie będzie dawać im wiele spełnienia i satysfakcji. Partnerstwo i relacje będą działać na ich korzyść. Dostrzegą w końcu rzeczywiste rezultaty swych działań z przeszłości. Będzie to doskonały fundament do osiągnięcia swych długoterminowych celów.
Rok ten skłoni większość Wodników do relokacji. Fundamenty budowane od lat ulegną trzęsieniu ziemi, ale w pozytywnym sensie. Upewnij się, że jesteś samowystarczalny i gotów do nauki nowych rzeczy. Już od samego początku do roku aż do października, Jowisz będzie znajdował się w domu Wagi. To wprowadzi w twoje życie optymizm. Będzie to dobry okres na poszerzenie zawodowych horyzontów. Możesz również zaplanować niezapomniane wakacje. Nie zapomnij jednak o ruchach wstecznych planet centralnych. W okolicach kwietnia możesz powrócić do wszystkich niedokończonych zadań i podjąć lekcje z nowych umiejętności dzięki ruchom wstecznym Wenus. To dobry okres, by wrócić do odłożonych na później zadań.

Saturn kontynuuje są pozycję w Strzelcu do połowy grudnia. Przez większość roku będziesz mieć dość mglistą wizję co do swojej przyszłości. Będziesz zawierać wiele przelotnych znajomości, a ich stawką będzie komfort twojego życia. Pod koniec 2017 roku, kiedy Saturn odsunie się już od Strzelca, dobiegnie tego koniec. Spełnią się twoje wszystkie marzenia, a nowo zawierane relacje będą trwałe i stabilne. Z zaćmieniem księżyca przypadającym na kwiecień 2017 roku, będziesz powiadomiony o końcu czegoś bardzo ważnego w twoim życiu. Twoje życie emocjonalne będzie dość ustabilizowane, więc będzie mogła zająć się własnymi sprawami, a nie problemami innych. Miej na uwadze, że lenistwo i nieróbstwo nie dadzą ci w tym roku żadnego pożytku.

Horoskop 2017 Wodnik – Kariera

Wodniku, w 2017 roku możesz spodziewać się sporych zmian w ścieżce kariery zawodowej. Większość z was będzie miała możliwość rozpoczęcia długotrwałego projektu oraz zakończenia tych zaległych. Zadania, które zostały odłożone na bok, nareszcie ujrzą światło dzienne. Twoje relacje z współpracownikami i przełożonymi będą bardzo pomyślne. Środowisko twojej profesji będzie gotowe na rozwój. Pojawiać się będą nowe pomysły. Praca grupowa przyniesie wiele korzyści. Samodyscyplina oraz wytrzymałość pozwolą ci na zakończyć ten rok z wieloma zawodowymi sukcesami na koncie.

Horoskop 2017 Wodnik – Miłość

Osoby spod znaku Wodnika w tym roku poczują wiele intensywnych emocji związanych z życiem miłosnym. Będziesz miał też szansę na odrobinę zapomnienia z partnerem. Mars oraz Wenus wydobędą twoją zmysłową naturę, dzięki czemu będziesz w stanie lepiej zrozumieć swojego partnera. Twoje obawy związane z związkami odejdą na bok. W twoim życiu wystąpi wiele emocjonalnych chwil. W miłości nastąpi również harmonia i romantyczność. W konfliktowych sytuacjach najlepszym rozwiązaniem będzie szczera, spokojna rozmowa z partnerem. Single z łatwością przyciągną do siebie wiele atrakcyjnych osób. Nie zakładaj maski przy swojej drugiej połówce, bo jeśli będziesz zmuszony ją zdjąć możesz spotkać się z szokiem i niezrozumieniem. Najlepiej będzie, gdy od początku będziesz szczery i otwarty, dzięki temu wasza relacja będzie uczciwa. Bądź autentyczny, a twój związek będzie bardzo trwały i głęboki. Miej wiarę w siebie, a z łatwością oczarujesz partnera.

Horoskop 2017 Wodnik – Finanse

Podczas 2017 roku, twój budżet będzie ulegał kilku większym zmianom, jeśli nie będziesz ostrożny przy wydawaniu pieniędzy. Postaraj się wprowadzić stabilizację finansową, inaczej będziesz mieć w tym roku wiele problemów. Zmień swoje priorytety, jeśli chodzi o wydatki i naucz się mówić “nie”, jeśli na coś cię nie stać. Staraj się oszczędzać część swoich dochodów, dzięki temu będziesz czuć się bezpieczny w razie niespodziewanych sytuacji. Możliwe, że będzie ci potrzebna spora suma pieniędzy na leczenie bliskiej osoby. Bądź na to przygotowany. Sytuacja będzie wymagała od ciebie poświęcenia, wykorzystaj to i przeanalizuj, w jaki sposób najlepiej zaoszczędzisz pieniądze. Utrzymuj swoje finansowe postanowienia do końca roku, a dzięki temu grudzień będzie czasem odpoczynku z pełnym portfelem.

Rada dla Wodnika

Ten rok przyniesie Ci wiele trudnych chwil. Możliwe, że będzie jednym z cięższych okresów w twoim życiu, zatem bądź na to przygotowany! Zrób bilans swojej sytuacji życiowej, znajdź czas na pobycie z sobą i przeanalizowanie swoich wewnętrznych potrzeb. Daj wszystko, co możesz w relacji z bliskimi. Bądź bezpośredni w kontaktach z przełożonymi i współpracownikami. Dzięki temu twoja praca będzie bardziej transparentna. Nabywanie wiedzy pozwoli ci na wzmocnienie się w pracy. Bądź optymistyczny oraz skoncentrowany na działaniu. To będzie kluczowe dla przetrwania tego roku.

Horoskop 2017 – Zdrowie

Twoje zdrowie może w tym roku nie być w najlepszym stanie, ponieważ w twoim domu nie będzie żadnych planet wspierających twoje zdrowie. Możesz często odczuwać zmęczenie, znużenie, osłabienie. Jednakże, pamiętaj, by się nie przemęczać. Dbaj o swoje zdrowie psychiczne, myśl optymistycznie. Zmień złe nawyki żywieniowe, wprowadź zdrowe odżywianie i znajdź czas na relaks, by odpocząć od żmudnej pracy. Pod koniec roku twoje zdrowie się ustabilizuje. Niektórzy z was będą sobie nadmiernie dogadzać.

Horoskop 2017 Wodnik – Życie rodzinne

Sytuacja rodzinna będzie o wiele lepsza niż w poprzednim roku. Nastąpią wielkie zmiany w ognisku domowym. Możesz być w tym roku zabiegany, jednak pamiętaj, by nie zapominać o rodzinie. Twoja rodzina będzie potrzebowała twojego zaangażowania i uwagi przez wiele momentów w tym roku. Mimo, że nie otrzymasz od razu podziękowań za swoje starania, nie zniechęcaj się. Staraj się nie wtrącać w rodzinne nieporozumienia. Pewne niezwykłe wydarzenia, takie jak ślub wprowadzą dużo radości w twoje życie rodzinne.

Horoskop 2017 Wodnik – Edukacja

W 2017 roku warunki dla studiujących Wodników nie będą tak sprzyjające. Szczególnie, ci którzy mają przed sobą trudne egzaminy muszą przygotować się na najgorsze. Staraj się zrobić wszystko, co możesz i porządnie przygotuj się do zaliczenia. W drugim kwartale sytuacja ulegnie poprawie. Ci, którzy planują rozpocząć studia, szczególnie za granicą muszą się spodziewać niechcianych opóźnienień.

Horoskop 2017 Wodnik – Podróże

Podróżowanie dla Wodników będzie w tym roku źródłem stresu, głównie ze względu na ich częstotliwość. W tym roku będziesz ciągle w podróży. Możliwe, że wyjazdy służbowe będą mieszać się z rekreacyjnymi. Dzięki tym podróżom zbierzesz wiele korzystnych doświadczeń. Niektóre osoby będą miały okazję dowiedzieć się na temat innych kultur, tradycji. Jednak, bądź przygotowany i unikaj podróżowania podczas ruchu wstecznego Merkurego. Nie odwiedzaj też miejsc, które nie są aktualnie bezpieczne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *