Horoskop 2017 Strzelec

Horoskop 2017 Strzelce doświadczą wielu zmian w ich życiu. Nastąpią wielkie modyfikacje w stylu życia, możliwa jest też zmiana partnera. Spodziewać się możesz reorganizacji w karierze zawodowej. Pamiętaj, by płynąć z nurtem rzeki, a nie przeciw niemu. Zróżnicowana praca będzie się świetnie nadawać, jeśli pracujesz w domu. Nie bierz każdego zadania na siebie, a naucz się delegować pracę i dzięki temu zmniejszać swój stres. W sytuacji kryzysu dostaniesz wiele wsparcia i miłości od swoich bliskich oraz współpracowników. Pracuj efektywnie i rozwiązuj codzienne problemy w pracy ze spokojem. Nie pozwól, by obowiązki nawarstwiały się.
2017 rok będzie czasem pełnym zamętu, zwątpienia, które będą swoistą próbą przetestowania cię. Jeśli się postarasz i zaciśniesz zęby, ten okres nie będzie taki straszny. Mocną stroną tego roku będzie rozwój twojej kariery, zatem koncentruj się na tym pozytywnym aspekcie.

W maju 2017 roku, ułożenie planet w domu Byka nadal będzie kontynuowało zamęt wokół twoich zawodowych ambicji. Skoncentruj się na działaniu. nie poddawaj się. Pomimo tego, że droga będzie wydawać się wyboista by dotrzeć do celu swojej podróży. Odejdź od staroświeckich pomysłów i wartości życiowych, spójrz w przyszłość.

W 2017 roku, Saturn będzie w twoim domu przez większość czasu, pożegna się z tobą w okolicach grudnia. Dlatego, ten rok będzie świetną okazją do nabywania życiowego doświadczenia. Twoja sytuacja ulegnie poprawie pod koniec roku. Zatem, staraj się unikać kłopotów na tyle, ile jesteś w stanie.

Początek 2017 roku może być dla ciebie trudny, głównie z powodu ruchu wstecznego Merkurego. Unikaj działań, które będą wymagały od ciebie wysiłku psychicznego oraz energii. Najlepiej, jeśli poczekasz aż Merkury zacznie poruszać się w ruchu prostym. Jowisz będzie w twoim domu aż do października, dlatego możesz spodziewać się poszerzenia kontaktów społecznych. Zdobądź nowych przyjaciół i utrzymuj relacje z teraźniejszymi z zaangażowaniem.

Horoskop 2017 Strzelec – Kariera

W tym roku twoja kariera będzie wymagała od ciebie pełnego zaangażowania i koncentracji przez cały rok, jeśli chcesz uniknąć zwolnienia lub przeniesienia. Tylko praca wykonana bezbłędnie zostanie doceniania, zatem daj z siebie wszystko. Ten rok jest świetną okazją, by zastanowić się nad podjęciem studiów, które będą pomocne w podniesieniu twoich kwalifikacji. Jak wiesz, ten rok będzie pełen zamętu, zatem może będzie lepiej, jeśli postrasz się utrzymać swój status quo i spokój przez cały rok. Nowe znajomości pojawią się w twoim miejscu pracy, dzięki czemu zwiększysz swoje szanse na awans. Rozwiązuj jak najszybciej jakiekolwiek nieporozumienia ze współpracownikami i przełożonymi w pracy. Zacznij nowe projekty, przedsięwzięcia, ale tylko wtedy, gdy atmosfera w twoim życiu się uspokoi.

Horoskop 2017 Strzelec – Miłość

W tym roku życie miłosne będzie źródłem siły. Twoja emocjonalna i zmysłowa strona osobowości będzie miała w sobie więcej energii niż zwykle. Single będą miały szansę nieraz po brylować w towarzystwie i zachwycać innych. Pamiętaj, by uważać na słowa, masz cięty język, jednak staraj się zachować umiar. Unikniesz dzięki temu wielu niepotrzebnych nieporozumień. Płeć przeciwna w tym roku będzie zwracać na ciebie większą uwagę. Jednakże, Wenus może utrudnić ci podejmowanie decyzji dotyczących związków, poprzez twoje rozkojarzenie i bujanie w obłokach. Spróbuj znaleźć satysfakcję w monogamii, nie daj się stłamsić też poczuciu winy. Uważaj na manipulatorów kręcących się wokół ciebie i twojego związku. Unikaj nic niewnoszących relacji, które mogą jeszcze zaszkodzić twojemu związkowi. Życie towarzyskie jest przydatne, jednak nie spełni wszystkich emocjonalnych potrzeb, tak jak partner miłosny.

Horoskop 2017 Strzelec – Finanse

Twoja sytuacja finansowa nie będzie tak kolorowa jak rok temu. Możliwe, że będziesz zmuszony, by pracować jeszcze ciężej, aby utrzymać aktualny stan. Pomocna będzie reorganizacja swojego budżetu. Wenus pomoże ci utrzymać stabilizację finansową. Nie marnuj swoich pieniędzy na niepotrzebne wydatki. Zwróć się o pomoc do rodziny i przyjaciół w znalezieniu lepszych form oszczędzania. Wrzuć małą część swoich pieniędzy na lokatę oszczędnościową. W połowie roku będziesz mógł odetchnąć, ponieważ pojawi się przypływ gotówki. Osoby mające własne przedsiębiorstwo mają szansę w tym roku ujrzeć światełko w tunelu, a ci pracujący w usługach mogą liczyć na podwyżkę pod koniec roku.

Rada dla Strzelca

Pewne postanowienia, które ustalałeś zostały osiągnięte, a teraz jest czas, by wprowadzić zmiany we własnych celach. Pracuj nad tym w dobrej wierze, a osiągniesz pozytywne rezultaty. Pod żadnym pozorem nie rezygnuj ze swoich ambicji, nie poddawaj się. Mogą dopaść cię momenty obniżenia nastroju, zwątpienia w wyniku zewnętrznych okoliczności, potraktuj to jednak jako hartowanie twojego charakteru. Nie trać swojej wewnętrznej siły, bądź cierpliwy, ponieważ złe czasy miną. Trzymaj się logicznych decyzji i nie podejmuj działań pod wpływem impulsu. Bądź w dobrych relacjach z bliskimi, ponieważ to oni dadzą ci siłę i wsparcie na ten rok.

Horoskop 2017 Strzelec – Zdrowie

Podczas 2017 roku, Strzelce będą miały bardzo dobry stan zdrowotny, możliwe, że pojawią się niewielkie problemy, które szybko zostaną zwalczone. Wielu z was będzie mieć pełno energii przez cały rok. Twoja fizyczna strona osiągnie najwyższy poziom, jednak twoje zdrowie psychiczne może być trochę naderwane. Nie zmuszaj się do robienia czegoś, czego nie chcesz lub ci nie służy. Wenus zaopatrzy cię w przepyszne jedzenie i sporo wina, jednak pamiętaj, by nie przesadzać z dogadzaniem sobie. Ogranicz tłuszcze i słodycze i pamiętaj o zdrowym odżywianiu. Pamiętaj o aktywności fizycznej. Nie zapominaj też o chwili odpoczynku, która da ci wytchnienie od codzienności.

Horoskop 2017 Strzelec – Życie rodzinne

Sytuacja rodzinna w tym roku nie będzie ani wyjątkowo dobra, ani wyjątkowo zła. Twoja duchowa strona rozwinie się dzięki wsparciu rodziny i przyjaciół. Domowe ognisko będzie paliło się silnym, jasnym ogniem przez cały rok. W tym roku spodziewaj się wielu obowiązków rodzinnych na twoich barkach. Relacje z rodzicami i rodzeństwem będą przeciętne, nie dostaniesz zbyt wiele miłości i wsparcia. Jednak wiele ciepła otrzymasz od przyjaciół i partnera.

Horoskop 2017 Strzelec – Edukacja

W 2017 roku Strzelce nie będą mieć żadnych większych problemów z nauką. Ci, którzy szukają pracy lub mają przed sobą trudne egzaminy mogą czuć się szczęściarzami. Nie musicie się stresować, wszystko pójdzie bardzo dobrze. Problemów obawiać się mogą osoby związane z naukami ścisłymi, technologią. Jednakże, dzięki ciężkiej pracy oraz pełnemu zaangażowaniu wyjdziesz z tego cało.

Horoskop 2017 Strzelec – Podróże

Strzelce w tym roku mogą spodziewać się wielu przyjemnych podróży. Będziesz mieć możliwość podróżowania związanego zarówno z pracą, jak i przyjemnością. Niektórych z was mogą spotkać niespodziewane, nagłe wyjazdy. Strzelce, które kochają przygody mogą spodziewać się odwiedzenia dalekich i tajemniczych miejsc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *