Horoskop 2017 Koziorożec

Horoskop 2017 rok będzie okresem pełnym sukcesów dla Koziorożców. Pokażesz światu swoje ukryte talenty. Jednakże, bywasz zbyt zamknięty, zatem aby twoje życie uległo zmianie zacznij podejmować ważne decyzje i działać. Wiele okazji pojawi się w postaci nowych znajomości i nowych źródeł dochodu. To da ci poczucie satysfakcji oraz bezpieczeństwa w życiu. Zawodowe ambicje mogą zamglić ci postrzeganie osobistych spraw i obowiązków, zatem pamiętaj o równowadze, a nie stracisz relacji i spokoju.
Ten rok da Koziorożcom wiele szczęścia i nadziei. Jednakże, mogą występować częste zmiany i rewizje swoich planów. Nastąpi to nagle i drastycznie iw związku z tym trudno będzie ci to zaakceptować. Tak bardzo skoncentrujesz się na pracy, że nie będziesz mieć czasu na zabawę.

Kierunek twojego życia ulegnie zmianie i dzięki będziesz mieć więcej czasu na bliskie relacje i romans. Miłość będzie wypełniać większość twojego czasu, choć niektórzy mogą w tym się za bardzo zapędzić. Oczekuj sporych zmian w związku przed majem. Pewne wydarzenia nie przebiegną w sposób oczekiwany przez ciebie, ale jeśli zaadaptujesz się do tych okoliczności to z pewnością na tym skorzystasz.

Ruch wsteczny Merkurego w twoim domu nastąpi na początku roku, przez co nie weźmiesz na poważnie swoich postanowień noworocznych. Jednakże, nie potrwa to długo, tylko do czasu ruchu prostego Merkurego. Pluton będzie w twoim znaku cały rok i przyniesie ci samodyscyplinę oraz koncentrację. Saturn, twoja planeta rządząca pojawi się w okolicach grudnia. Kombinacja Saturna z Plutonem wprowadzi wielkie zmiany w twoim życiu.

W październiku, Jowisz odwiedzi twój dom kariery. Dlatego oczekuj sporych zmian w tym obszarze. Wyjdź ze swojej strefy komfortu, daj z siebie wszystko, bierz przykład ze swoich przełożonych i ucz się od współpracowników, a czeka cię w tym roku wielki zawodowy sukces.

Horoskop 2017 Koziorożec – Kariera

Kariera da ci ogromne poczucie siły i dzięki niej będziesz mieć możliwość wyrażania swojej kreatywności. Dzięki pracy twoje życie towarzyskie również ulegnie poprawie. Twoje pragnienia i marzenia nareszcie nie będą tylko mrzonką, a staną się rzeczywistością dzięki twojej ciężkiej pracy i wytrwałości. Wenus pomoże ci znaleźć wiele innowacyjnych pomysłów przydatnych w twoim zawodzie. Będziesz w stanie zyskać przychylność przełożonych. Uważaj, bo z zazdrości wielu współpracowników będzie się mścić. Spodziewaj się wielkich zmian w połowie roku, ponieważ niektórzy z was zmienią miejsce zamieszkania. Dla niektórych będzie to związane ze zmianą pracy lub awansem. Osoby mające własne przedsiębiorstwo będą miały w tym roku sporo szczęścia.

Horoskop 2017 Koziorożec – Miłość

Na twoje życie miłosne odcisną piętno uczynki z poprzedniego roku. Ku twemu wielkiemu zdziwieniu, twoja koncepcja miłości i związków nabierze nowego znaczenia. Twój partner może wydać ci się bardziej asertywny lub agresywny, co będzie cię prowokować do wyrażania emocji. Jednak staraj się kontrolować uczucia. Nie działaj impulsywnie podczas konfliktów z partnerem, zamiast tego pójdź na kompromis, spróbuj się dogadać. Naucz się akceptować wady partnera. Single poczują nagły przypływ swojej wrażliwości i zmysłowości, a tym samym przyciągną wielu potencjalnych partnerów. Niektóre Koziorożce będą musiały się zmierzyć ze swoimi ex-partnerami, którzy będą chcieli zaburzyć istniejący związek. Podążaj za swoimi pragnieniami, ale słuchaj też głosu rozsądku. Siła spokoju może zdziałać cuda w twoim życiu miłosnym.

Horoskop 2017 Koziorożec – Finanse

Sprawy finansowe dla wielu Koziorożców będą głównym tematem przez cały rok. Pierwsza połowa będzie skoncentrowana na zarabianiu jak największej liczby pieniędzy. Niektóre Koziorożce pofolgują sobie, gdy zarobią trochę więcej gotówki. Pozostała część będzie utrzymywać napięty budżet. Ani jedna, ani druga opcja nie jest dobra. W finansach też musisz odnaleźć równowagę. Unikaj impulsywnych działań i wydawania pod wpływem chwili. Ale nie bój się inwestowania, dzięki temu możesz zwiększyć swoje dochody. Rodzina oraz przyjaciele będą świetnym źródłem wsparcia, szczególnie pod koniec roku, kiedy sytuacja finansowa trochę się pogorszy.

Rada dla Koziorożca

2017 rok będzie świetną okazją dla Koziorożców, aby zagłębić się w siebie, stać się bardziej refleksyjnym. Zwolnij trochę, jeśli pracujesz bardzo ciężko. Ostatecznie ucierpi na tym głównie twoje zdrowie, szczególnie psychiczne. Wiele zmian pojawi się na horyzoncie, przyjmij je ze spokojem, ale też z ostrożnością. W tym roku niestety spodziewaj się wielu opóźnień, zmian planów. Bądź na to przygotowany. Naucz się podejmować decyzje, szczególnie te dotyczące związku. W tym roku będziesz musiał się wreszcie zdecydować. Ustal swoje priorytetowe cele w życiu i pracuj w ich kierunku. Wenus pomoże, gdy zabraknie ci kreatywności.

Horoskop 2017 Koziorożec – Zdrowie

Ułożenie planet w tym roku zapewni ci dobry stan zdrowia. Będziesz dbać o swoją sylwetkę i zdrowy styl życia. Zdarzą się pewne momenty, w których nie będziesz trzymać się swoich założeń związanych z dietą i ćwiczeniami, jednak ten rok będzie sukces w dbaniu o siebie. Pierwsza połowa roku może przynieść niewielkie kłopoty zdrowotne, natomiast w drugiej połowie pokażesz swoją witalność. Twój stan psychiczny będzie bardziej stabilny. Dzięki dbaniu o sylwetkę, redukujesz tym samym stres, emocje znajdują odpowiednie ujście. Niektóre Koziorożce będą mieć bardzo słabe nerwy w połowie roku. Porządny odpoczynek, relaks i rozwijanie zainteresowań pomoże przetrwać w tym trudnym okresie. Pij jak najwięcej płynów, szczególnie wody, zastąp produkty przetworzone naturalnymi.

Horoskop 2017 Koziorożec – Życie rodzinne

W twoim ognisku domowym zawita wiele wolności w 2017 roku. Nie będzie większych problemów ani konfliktów w rodzinie. Wszystko będzie wyglądać tak, jak w poprzednim roku. Jednakże, rodzina będzie marudzić na ciebie, głównie dlatego, że nie spełniasz swoich domowych obowiązków i nie masz dla nich dużo czasu. Trzymaj się relacji, które już masz. Popraw komunikacje, a w twoim domu zagości spokój i pomyślność, szczególnie z rodzicami i rodzeństwem.

Horoskop 2017 Koziorożec – Edukacja

W tym roku nauka nie będzie miała dla ciebie większego znaczenia. Osoby, które planują studiowania za granicą będą mogły wybrać wymarzone miejsce nauki. Egzaminy będą dla ciebie prościzną. Koziorożce związane z ekonomią czy zarządzaniem osiągną wiele naukowych sukcesów w tym roku. Niektórzy z was skorzystają z możliwości stażu czy praktyk, które będą źródłem wielu ciekawych doświadczeń.

Horoskop 2017 Koziorożec – Podróże

Podróżowanie będzie dla wielu Koziorożców w tym roku poza zasięgiem. Możliwe, że wystąpią komplikacje lub opóźnienia, szczególnie w przypadku podróży planowanych z większym wyprzedzeniem. Jednakże, korzystaj z możliwości krótkich wyjazdów z rodziną i przyjaciółmi. To będzie bardzo pomocne w poradzeniu sobie ze stresem. Pamiętaj też, by w tym roku wybierać podróże, które zanadto nie obciążą twojego portfela. Szukaj zniżek, okazji, dzięki którym w jakikolwiek sposób będziesz mieć szansę zmniejszyć cenę wyjazdu. Piesze wędrówki przyniosą ci wiele satysfakcji i wdzięczności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *